Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryon - Malé propojení před hlavním poselstvím
Kryon - Malé propojení před hlavním poselstvím
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 24 Červen 2012 22:20
Patagonská Kryonova kundalini okružní plavba , Den 2
Tento živý channeling Kryona přijal Lee Caroll, Patagonie,  ve čtvrtek, 26.1.2012

Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby.
Nastavili jste nyní svou energii. Jednou z krásných věcí na návratu, který zažíváme, je, že přichází tak rychle. Rozumíte, že se nacházíte na bezpečném místě? A že koncepty, které máme, vám všem nejsou tak neznámé? Ve skutečnosti mohou dokonce někteří z vás říci, že to je o pamatování, namísto o učení. Nějakým způsobem i hluboká fyzika hledí na něco ve vás, což jsou vize. Nazývám je obrazy pravdy. A v tom, co je ve vás vícerozměrné, můžete říci, ach ano, věděl jsem to. A to je způsob, jakým pracovníci světla fungují. Pro vzpomínku na pravdu. Takže i v této krátké chvíli a krátké zprávě, kterou mám, bych vám chtěl něco připomenout. Věci, které jsem sdělil v minulosti, o kterých bych si přál, aby je tato konkrétní skupina věděla.

Můžete se kolem sebe dívat a můžete si možná uvědomit, že až tenhle výlet skončí, nikdy jej nebude možno zopakovat. Že rodina, která je zde teď přítomná, je v této chvíli jedinečná. A že už nikdy nebudete mít znovu tuto unikátní zkušenost. Takže jak s tím naložíte? Jaká synchronicita v tom může být - přátelství? Potkali jste někoho, koho dobře znáte, ale koho jste nikdy předtím nepotkali? Cítíte trochu tu synchronicitu tohoto systému? A pokud ano, pochopíte, co se vám chystám říci.  Je to počtvrté, co předkládám tento konkrétní koncept. Ten, který potřebujete slyšet. Je to o rodině. Je to o vašich rodičích. Je to o vašich prarodičích.

Jaké si myslíte, že to je na druhé straně? Už jsme vám řekli, že tam není takový čas, jaký je zde. A přece musíte pracovat i já musím pracovat s časem, který je trojrozměrný tady na této planetě. Takže až se budete dívat dolů na planetu, když jste tady, kde jsem já, je to jako strukturovaný stroj, který vidíte a jehož mechaniku chápete. My se neúčastníme na vašem čase, ale rozumíme mu. A proto jej můžeme plánovat. Vidíme potenciál, ale ne absolutní možnosti. Proto všechny ty věci, na kterých se účastníte v roce 2012, vidíme jako očividný potenciál. Nevidíme ho jako naplněné proroctví. Prostě jste nastoupili na cestu, kterou jsme viděli, že volíte. Na základě energie ve chvíli, ve které jste se nacházeli předtím, byste mohli říci, že jste viděli přání, která byla ta nejsilnější, která jste měli.

Vraťte se se mnou na chvíli zpět a navštivte dobu, ve které se vaši rodiče chystali přijít na tuto planetu, samozřejmě odděleně, protože jsou dvěma dušemi. A když jsou obě tyto duše na mé straně závoje, viděli potenciál svého setkání. Nabídli si, že zůstanou spolu, viděli potenciál vašeho zrození. Jen potenciál, nikoliv věštbu. Nic z toho nebylo předem určeno. Ale byla tam predispozice, že by se to mohlo stát. Viděli i to, co vidíme my. I vy jste to viděli. A země se mohla přeměnit v jinou energii. A v jiné paradigma. Mohli jste slyšet, že si vybíráte své rodiče. Že si vybíráte svou karmickou skupinu. I když se tam dostanete, nebudete věřit, že jste se tam dostali. Na druhé straně závoje máte boží mysl.

A zde je to, o co se s vámi chci podělit. Chci, abyste uviděli své rodiče. Ať už zde stále jsou či nikoliv. Chci, abyste je viděli s plným porozuměním a božím soucítěním, jak stojí na mé straně a chystají se na příchod. Uvědomíte si, že pokud by nebyl žádný čas, byli byste tam také. Uvědomíte si, že pokud by nebyl žádný čas, jejich rodiče by tam také byli.

Představte si skupinu lidských duší vašeho rodu a všichni se dívají jeden na druhého. Sestoupíme na zemi nebo ne? Existují potenciální možnosti zničení. My je vidíme. Existuje možnost další světové války. Už poslední. Vidíme to. A existuje i možnost toho, co vidíte nyní v roce 2012. Sovětský svaz už neexistuje, energie minulých proroctví není přítomná a věci, které nikdo nečekal, se začínají odehrávat. I to jsme viděli. A viděli to i oni. A rozhodnutí bylo učiněno - pokud se chystáte mít děti, budou to staré duše. A vy se díváte jeden na druhého: „Jsi ochoten být mým dítětem?“ A vy už jste tady všichni předtím byli. A víte, jak to funguje. Říkají vám: „Nebudeme vás znát, až se dostaneme na Zem. Projdeme všichni tou energií, jakou každý z vás má, dokud se jeden s druhým nesetkáme. A pak se narodíte. My víme, jak to funguje. Víme, co stane pak. Nebudeme si pamatovat nic z toho, co teď říkáme. Možná nebudeme ti nejlepší rodiče, jakými bychom mohli být. Možná vás ani nebudeme mít rádi. Možná vás budeme i mohl zneužívat (týrat). Ale vy stejně přijdete. Budeš mít dítětem?“ A ty řekneš: „ANO“. A jak tam budeš sedět v „polévce“ multidimenzionální boží energie, spatříš lásku, která tam je. Příchod na Zem znamená odložit téměř celou kosmickou inteligenci a stát se hmotným - alespoň na okamžik. Ztratíte celou tu moudrost věků. A máte volnost v odhalení toho, co odhalíte.

Chci, aby zde tento koncept na okamžik „visel ve vzduchu“. Chci vám dát úkol. Oslavujte své blízké. Podívejte se, kým byli na mé straně závoje a ne, kým jsou zde. A pokud jste s nimi měli problémy, přepište je své mysli. Dívejte se jen na lásku a na nic jiného. Bude možná těžké je tolerovat, pokud zde stále jsou (na Zemi), a obtížné na to myslet, pokud jsou už pryč. Ale mám pro vás otázku. Přišli v obtížné době, aby vás zrodili. Věděli, že jste tím, kdo přinese změnu. Je to nádherný systém. A já se vás pak ptám: „Kdo je tedy skutečně Pracovník světla - kdo měl ten nejtěžší úkol?“ Je to ten, kdo se rozhodl, že vás zrodí. Kdo přišel v nejisté době. Kdo věděl, že nemusí být tím nejlepším. Nepamatovali si nic, o čem mluvili na druhé straně závoje. Dává vám to jiný pohled na systém a lásku? A pro ty, kteří již své rodiče ztratili - na určité úrovni tady v této chvíli s námi jsou. Chtějí se vás dotknout a říci: „Dobrá práce, dítě.“ Je to odlišný způsob myšlení. Je to kruh lásky. A je to krásné. Můžete uvažovat jinak? Vím, kdo tu je. Vím, co se stalo a co se děje. A to je nové myšlenkové paradigma. TO je to, co může nová kvantová lidská bytost udělat.

A tak to je.
Kryon

Zdroj: MP3 nahrávka (12 minut) - www.kryon.com. Tento Kryonův channelling je vám ZDARMA k dispozici. Užijte si jej, pracujte s ním. Můžete si jej číst, tisknout a dále šířit, ovšem za podmínky, že jej budete rozšiřovat také ZDARMA. MP3 nahrávka je také volně k dispozici, ale není určena k veřejné produkci (rádiové vysílání apod.).  

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Vladimír H. (www.transformace.info ) z MP3 záznamu živého channelingu. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání