Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 1 (mini poselství)
Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 1 (mini poselství)
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:55
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagónii, 3. Februára 2012

Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
Môj partner vstupuje do napojenia veľmi jednoducho. Nie je to až také ťažké. Ak je to pravda, že Vyššie Ja je v každej ľudskej bytosti, a že vzdialenosť medzi vašou telesnou stránkou a vaším Vyšším Ja je veľmi veľmi malá, len milimetre vzdialenosti, tak odhrnúť závoj a byť prepojený s tým, čo nazývame portálom k Vyššiemu Ja, je práve to, čo vás pozývame urobiť počas vašej meditácie. Niektorí z vás ani nevedia, že meditujú. Niektorí z vás vôbec nemeditujú, no aj napriek tomu prijímate informácie. Ja viem kto sa tu nachádza.

Môžete natiahnuť a skrátiť čas, možete urobiť to isté čo bolo povedané Pracovníkom Svetla „Precvičujte si čas“. No ani jedno nebudete potrebovať, pretože na planéte sa objavuje nová paradigma. Zachytávanie múdrosti, zachytávanie toho, čo už vo vašom vnútri je. Zachytávanie vedomostí, ktore ste sa už naučili a teraz sú už vo vašom vnútri. Táto pozvánka je pre staré duše, aby zachytili to, čo už vedia.

Chcem sa opýtať otázku. Chcem aby poslucháči vedeli, že sme na lodi, ktorá je v pohybe, a že cestujeme. Prešli sme už popri najkrajších nepoškvrnených miestach aké táto Zem má.  Tu okolo Hornu, sú niektoré miesta neobývateľné. Snáď už nikdy sa nepriblížite k Antarktíde tak, ako teraz. A niektorí z vás zachytili túto majestnátnosť.

A počas tohto procesu sme my ponechali počasie také, aby ste vy mohli obdivovať krásny výhľad. Ak ste si náhodou mysleli, že to bola len náhoda... Kľudne sa na to opýtajte kapitána. Koľkokrát pri takýchto výletoch zažili počasie ako teraz? Sila Starej duše. Vaše meno je na manifeste tejto lode. Vesmír vedel, že tu budete. Nachádzame sa v channellingu, tí z vás, ktorí sú so mnou na jednej rovine tretieho jazyka, zanechávajú za sebou čiaru na vodách, ako sa tak posúvame 16 uzlov. Čiaru tisícok námorných míľ, ktorá obkrúžila spodok kontinentu. Je to kvantová sila starých duší, kolektívna energia, ktorá sa tu nachádza a ktorá dokáže zmeniť počasie. A tak sa i stalo. Aby ste mohli jasne vidieť, to čo je cenné. A ako ste tak uprene na to hľadeli... čo ste cítili?

Cítili ste sa súčasťou? Alebo bolo to len niečo krásne. Cítili ste sa súčasťou? A odpoveď je „Áno, samozrejme sme to cítili“. Prichytili ste sa pritom, ako robíte fotografie toho istého záberu stále dookola. A prečo by ste také niečo robili? Pretože ste súčasťou. Ste spolu v kvantovom stave. Hory vedeli že prichádzate. Najstaršie vulkány vedeli, že ich budete obdivovať. A vo vašom celulárnom Ja ste to cítili, ste to vedeli. Aj voda sa rozjasnila, utíšila, aby ste mohli mať pohodlnú cestu a dumať nad vecami ktoré cítite.

„Máte dojem, že váš život je viac než ste očakávali? Čo budete s týmto časom robiť?“

Ľudia, dôvodom tohto výletu je, aby ste cítili svoje propojenie s Gaiou. Od začiatku som hovoril svojmu partnerovi, že čas, ktory trávite sami, je tak isto dôležitý ako ten počas semináru. A že čas, ktorý trávite s Gaiou je tak veľmi cenný. A keď sa pozriete na to množstvo fotografií, v kvantovom stave môžete rozdúchať všetko to, čo uz bolo a stalo sa.... keď ste pomaly prechádzali popri najúžasnejších miestach tejto planéty.

Poviem vám čo vám hory hovorili. Zobúdzajú sa s vami! Oni vedia čo robíte s mriežkami, sú tu už tak dlho;  aj keď potenciál toho, čo sa práve stalo, sa udial len nedávno.

Uvedomenie Gai vás obklopuje. A hovorí vám „Dobrá práca môj milý človek, ďakujem, že si sa pridal a vytvoril to, čo mnohí o ľudskej rase pochybovali.‘

Niečo sa začína a my sme to už predtým videli. A počas nasledujúcej správy, ktorú nazývate Channeling, vám predám trochu histórie Planéty. Neočakávate niektoré veci, ktoré sa už teraz dejú. Prečo sa zdá, že sa čas zrýchľuje? A tam kde idete, idete zo Slobodnou Voľbou. A ja sa na to už teším.

Vedzte, že tento výlet je iný ako ten, čo vidno len na fotografiách. Vedzte, že je to dobrodružstvo, keď takto ležíte na oceáne ako na koberci a časť vášho uvedomenia a úmyslu krúži okolo tohto spodku kontinentu. Priznanie, že viete, čo sa tu deje, keď si podávate ruku s Gaiou.

A tak to je.
Kryon

Zdroj: MP3 nahrávka (11 minút) - www.kryon.com. Tieto MP3 nahrávky su vám ponúknuté zadarmo. Užite si ich. Podajte ich ďalej, urobte si kópiu na svoj iPod… len ich prosíme Vás, nepredávajte. Tak ako internet aj tieto su ponúkané všetkým bez poplatku. Su starostlivo produkované v určitej veľkosti a kvalite, vhodné na jednoduché stiahnutie a manipuláciu. Bežne su tieto nahrávky aj jednu hodinu dlhé. Nikdy nesmú byť prehrávané na vlnách (rádiové vysielanie atď).

Pre všetkých pútnikov na Ceste Lásky do slovenčiny preložila Zuzana Blyšťanová z MP3 záznamu živého channelingu (www.transformace.info). Jazykovú úpravu slovenčiny urobila Jela M. Túto slovenskú verziu je možné v neskrátenej a neupravenej podobe ďalej kopírovať a rozširovať nekomerčným spôsobom, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka vrátane všetkých zdrojov i s aktívnými odkazmi.
 

Vyhledávání