Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Solara - VÝŇATEK ZE SURFREPORTU OD SOLARY NA ČERVENEC 2012
Solara - VÝŇATEK ZE SURFREPORTU OD SOLARY NA ČERVENEC 2012
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Červenec 2012 10:23

~ Strmý let!!! ~

Energie "A Mu´a" se rozletěly do světa a právě teď pociťujeme jejich přítomnost v naší psychice. To nám umožní, abychom se posunuli dopředu. Větry změny vanou obrovskou silou a zcela odstraňují staré a nepotřebné a spojují nás se svým Pravým Místem. Do našich životů přijdou obrovské změny. Mnoho součástí, které byly zaseknuté nebo na pokraji zhroucení svých starých pozic, se nyní uvolní. Nyní přecházíme na super rychlost.

Během našeho přesunu z Knihovny do Lesa, Knihovna nezmizí, ale tyto dvě slova jsou znovu obrovsky uspořádána dokud spolu nesplynou a nevytvoří úplně novou krajinu. Tato splývající krajina je nám dobře známa. Teď víme, že některé naše knihy jsou umístěné ve větvích stromů, a když otevřeme nějakou knihu a vyletí z ní ptáček, vůbec nás to nepřekvapí. Jednoduše ptáčka pozdravíme. Právě teď obýváme na mapě smíchaný svět a to vytváří každodenní dobrodružství.  

Červenec se zdá jako bílé plátno. Není snadné vidět, co je za ním. Některé lidi to deptá a jsou nedočkaví. Tato Těhotenská Prázdnota je znervózňuje, takže zoufale začínají pozorovat jakékoliv bolesti, které najdou a hodí je zpět na své bílé plátno. To je přesně to, co bychom neměli dělat. Musíme počkat, dokud se barvy na našem plátně neobjeví, aniž bychom se pokoušeli výsledek ovlivnit.

Pokud změny, které si přejeme nejvíce, se do našeho života nedostanou, aby se uskutečnily, není nutné se tím deptat nebo zatrpknout. Opětovné uspořádání naší vnitřní a vnější krajiny je extrémně složité, obrovsky důkladné a multidimenzionální. Tento proces často spotřebuje spoustu energie, někdy nám nechá jen trochu energie, abychom se vypořádali se svým každodenním životem.

Současně stále neseme s sebou zážitky a naděje ze starého světa minulosti, kterou známe tak dobře. Říkají nám, že určité věci se musejí vyvíjet určitou rychlostí, ale to není to, co se děje právě teď. Naše nově uspořádaná, splývající krajina Knihovna - Les má jiný časový rámec. Můžete vidět, že některé věci v našem životě se velmi zpomalily, ale pokud si uvědomujeme plný rozsah toho, co se právě teď děje, zjistíme, že nic není pomalé. Je to vše v "režimu Zoom – Strmého letu". Pohybuje se to tak rychle, že se zdá, jako by to bylo pomalé.

Hojnost a ryzí rozsah toho, co se děje právě teď, může být zdrcující a matoucí zároveň. Nebo to může být vzrušující a až děsivé. To záleží na našem úhlu pohledu a na tom, jak hodně lpíme na Způsobu Věcí Používaných k Životu. Toto je chaos, který předchází narození. Někteří z nás mají přirozený talent pro proplouvání v chaosu, jiní to vidí jako mnohem větší výzvu. Když plujeme se změnami, cítíme se optimističtí a že "Život je dobrý." Když jim odporujeme, jsme naplněni hořkostí a zlostí a myslíme si, že "Život je těžký." Hodně závisí na našem nastavení a vnímání toho, co se děje.

Někteří z nás začínají červenec ve stavu stále většího rozsahu. To umožňuje pracovat na úrovni čisté energie, a přece nám dovoluje cítit něco nepopsatelného, když se pokoušíme dělat mentální cvičení. Jsme ve stavu hluboké Ne-mysli. Pro mne je vytváření mandaly nebo mytí nádobí mnohem snazší než udržení svého vnímání, abych napsala tuto Zprávu o přílivu.

Jsme v neustálém stavu propouštění.
"A Mu´a" může zavřít dveře do naší staré situace, takže se budou moci otevřít dveře nové. Až se to stane, bude důležité, abychom tyto změny přijali a věděli, že se dějí v náš prospěch. Pokud budeme ochotní být k sobě pravdiví a přijmeme to, co v našich životech nefunguje, nebo co už více do nich nepatří, je vhodný čas k jejich uzavření.

Veslujeme naše čluny super rychlostí, zatímco ubíhá cesta za našimi starými klidnými vodami. Pohybujeme se skrze naše Perfektní Bouře a všude kolem nás padají Melouny.
Neodšťavňujeme pouze pomeranče, ale také slova, celé životní cykly, náš Skutečný Záměr a Nejdivočejší Sny, spolu se Vším, co Jsme a Vším, čím Jsme vždy Byli.

Jsme na super rychlosti a řítíme se vpřed přímou dráhou na své Skutečné Místo. Stojíme pevně ve středobodu SPRÁVNÉHO ČASU - SPRÁVNÉHO MÍSTA. Jsme připraveni!

Solara
www.nvisible.com

Solařin kompletní surf report na na červenec 2012 a týdenní aktualizace jsou k dispozici za poplatek v angličtině, němčině, maďarštině, portugalštině, ruštině a španělštině. Objednání na stránce http://www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila    Andrea L. (www.transformace.info ). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání