Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.10. 2012 - 14.10. 2012
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.10. 2012 - 14.10. 2012
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Říjen 2012 08:16
Milovaní,
zkoušky, kterými jste v uplynulých dnech procházeli, začínají mít souvislost s vyššími aspekty vaší Božské podstaty. Každý den přinese zrychlení vašeho duchovního růstu a porozumění. Čekají vás rychlé pokroky v oblasti pochopení a rozpomenutí se na to, jakou misi jste přišli realizovat na tuto Planetu. Tato mise vyžaduje, abyste byli mistry v ovládání lidského operačního systému a z toho v prvé řadě ovládání mysli, svých myšlenek v běhu svých každodenních životů.

V této práci vám pomáhají současné energie a váš lidský operační systém se integruje s vaším multi-dimenzionálním operačním systémem, aby došlo ke sjednocení a zcelení vaší skutečné podstaty. To usnadňuje uvolnění napětí ve vašem systému, a tak ve svém životě zaznamenáte více pohodlí a lehkosti. Vzdor, který jste kdysi cítili ve svém nitru, začíná vyprchávat s tím, jak každý z vás začíná přijímat pravdu svého Bytí. Nyní se propojujete se svou pravou silou, která je uvnitř vás a je vskutku velkolepá!

Vaše vědomí se rozvíjí do celostnějších myšlenek míru, lásky a jednoty, neboť to je nové vědomí Země. Před vámi a vaším novým vědomím se otevírá nová éra a k dispozici jsou její nekonečné možnosti. Postupujete na další úroveň, kde se učíte, jak využívat svou energii používáním vyšších myšlenek. Vstupte do frekvencí lásky a radosti a vyzařujte je svým plným Bytím. To můžete dokázat i beze slov, či vysvětlování, vyžaduje to pouze Být vším, čím jste.

Obracejte se častěji do svého nitra, abyste se propojili se svým vyšším Já. Nejdůležitější je, abyste si na to udělali čas a prostor, i kdyby to mělo být jen jednou za čas a na chvíli. Vnímejte svou srdeční čakru pulzující a rozpínající se láskou, radostí a možnostmi. Bez ohledu na to, v jaké situaci se nacházíte, tyto vlastnosti vám pomohou pochopit, že všechno je v pořádku a vše funguje ve prospěch vašeho Božského řádu, v Božském načasování, a že to vyžaduje jen to, abyste prostě BYLI, a to v míru, v klidu a rovnováze. Tím, že to umožníte, dovolíte, aby se hlubší prožitky staly ve vašich životech běžnou událostí.

Vyšší aspekty vašich pravých Bytí jsou vám k dispozici během chvil vnitřního ticha. Dostane se vám více informací, vedení a vědomostí a rozhovory s vaším Velkým JÁ JSEM se stanou normální aktivitou. Ať se děje cokoli, vždy se vracejte do svého srdce a zde čiňte svá rozhodnutí. Když budete následovat své srdce a budete svou pravdu prezentovat s odvahou a klidem, zjistíte, že řešení  různých tísnivých problémů budou připlouvat ladným způsobem v zájmu nejvyššího dobra pro všechny. Na lidi a situace, ve kterých se objevujete, máte větší vliv, než si uvědomujete. Nové přicházející energie podporují ty, kdo říkají svou pravdu, k čemuž mohou mít všichni mnoho důvodů. Vaši Andělští průvodci k vám jemně šeptají, když vás vedou vaší Cestou.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání