Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Symboly Symboly Symbol uzdravení a anděl poznání
Symbol uzdravení a anděl poznání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 22:26
S tímto symbolem přicházím, jako anděl vašeho lidského poznání, které vede k uzdravení vašich srdcí a myslí. Jak jinak by mohlo dojít k vašemu plnému uzdravení, když nepochopíte samou podstatu lidského – Božího bytí na Zemi. Většina z Vás k tomuto pochopení nedospěla, proto je třeba stále na tom pracovat, neboť již nezbývá čas. Vaše šroubovice se upevňují, tělo se z pohledu Božího světla mění, nejste již ty bytosti co dřív.

Je třeba tento symbol ukotvit ve svém srdci, aby mohl vás začít pomalu léčit. Zatím není čas k jeho zcela plné aktivaci. To proces je postupný. A to je i odpověď na tvé otázky, proč stvoření bylo v září a opět v září. Nebyli jste připraveni na jeho očistnou a pravdivou energii, aby jste se podívali do svých temných komnat zapomnění.  Léčím, léčím a zvyšuji stále vaší energii směrem k Božímu souznění, bez jakýchkoliv omezení. Až v aktivaci se roztočí, záhy ve vás nastane klid a mír, vaše uzdravení, a tím myslím i ve fyzické úrovni. Nebude bolesti a nemocí po žádné úrovni. Však předtím je nutné pochopení, přijetí a odpuštění.

I tobě se v tomto okamžiku slzami rosí oči a cítíš, že symbolem dostáváte pomocný klíč k naprostému se očištění a odevzdání se do proudu Boží vůle a lásky. Na této cestě a odevzdání jsem tu s vámi ku pomoci. Jen neupadejte do beznadějí a skepsí, to drží vás v temné noci.

Jsem váš symbol uzdravení a  anděl poznání.

2.11.2012

symbol uzdravování a anděl poznání

 

 

Vyhledávání