Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Symboly Symboly Symbol uzdravení a anděl poznání
Symbol uzdravení a anděl poznání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 22:26
S tímto symbolem přicházím, jako anděl vašeho lidského poznání, které vede k uzdravení vašich srdcí a myslí. Jak jinak by mohlo dojít k vašemu plnému uzdravení, když nepochopíte samou podstatu lidského – Božího bytí na Zemi. Většina z Vás k tomuto pochopení nedospěla, proto je třeba stále na tom pracovat, neboť již nezbývá čas. Vaše šroubovice se upevňují, tělo se z pohledu Božího světla mění, nejste již ty bytosti co dřív.

Je třeba tento symbol ukotvit ve svém srdci, aby mohl vás začít pomalu léčit. Zatím není čas k jeho zcela plné aktivaci. To proces je postupný. A to je i odpověď na tvé otázky, proč stvoření bylo v září a opět v září. Nebyli jste připraveni na jeho očistnou a pravdivou energii, aby jste se podívali do svých temných komnat zapomnění.  Léčím, léčím a zvyšuji stále vaší energii směrem k Božímu souznění, bez jakýchkoliv omezení. Až v aktivaci se roztočí, záhy ve vás nastane klid a mír, vaše uzdravení, a tím myslím i ve fyzické úrovni. Nebude bolesti a nemocí po žádné úrovni. Však předtím je nutné pochopení, přijetí a odpuštění.

I tobě se v tomto okamžiku slzami rosí oči a cítíš, že symbolem dostáváte pomocný klíč k naprostému se očištění a odevzdání se do proudu Boží vůle a lásky. Na této cestě a odevzdání jsem tu s vámi ku pomoci. Jen neupadejte do beznadějí a skepsí, to drží vás v temné noci.

Jsem váš symbol uzdravení a  anděl poznání.

2.11.2012

symbol uzdravování a anděl poznání

 

 

Vyhledávání