Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Áriové Poselství od Áriů ze dne 6.11. 2012
Poselství od Áriů ze dne 6.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 18 Listopad 2012 09:25
Téma: Galaktické vyrovnání 21.12. 2012, události a jejich projevy. 3 dny temnoty
          Poselství k duchovní Misi do Afriky


Není se čeho bát. Proces, kterým procházíte není nový, vše má jednou své zakončení. To může být dramatické, méně dramatické, ale i klidné. A která z těchto variant bude skutečností, záleží jen na vás. Pokud budete v Lásce svého Srdce, v klidu a míru, sami v sobě, čili v důvěře, že vše se děje tak, jak má – proběhne vše docela klidně, bez jakýchkoliv úhon pro vás. Pokud však vaše ego a s ním spojené emoce strachu se rozbouří méně či více – podle toho se pak celý děj bude odehrávat. Může vás zranit a zasáhnout jen důsledek vašich emocí strachu.

Stane se to, co se stát má. Energie Lásky začne nahrazovat energie strachu. Do jaké míry se svého strachu nebudete chtít vzdát, to záleží jen na vás.  - pak to může i bolet. Jdete do Světla, do Lásky. Je něco krásnějšího, co byste si mohli přát?

Otázka: Ale jak v praxi? Má cenu dělat zásoby jídla, energií apod.?
Nemá, věříte-li, že vše se děje správně. Budete překvapeni lehkostí průběhu.

Otázka: Ptám se otevřeně – bude na fyzické rovině několik dnů fyzická tma?
Zavrtění hlavou. (To byla odpověď)
Tento posun probíhá ve vyšších hladinách vědomí – a teprve potom začne sestupovat do nižších frekvencí. Do zimního slunovratu bude toho řečeno ještě hodně, abyste se nebáli. Opravdu – není čeho se bát.

Milujeme vás, propojte svá srdce s námi. Spojená energie lásky nám pomůže. Věřte.

Áriové, Agarťané, Rada Moudrých 9 dimenze


Mise Afrika 2012

Já jsem Matka Země, děkuji vám, mí milí, že přijíždíte právě v této době do afrických míst. Afrika je  kontinent, který do sebe pojal mnohé  když se zemské energie v určitých – rozhodujících fázích mísily. Má v sobě ve svém nitru hluboce ukryté úžasné až fascinující energie, které by mohly změnit život kontinentu a jeho lidí. Přichází doba otevírání těchto energií, jste to vy, kteří jich hodně otevřete. Vy, kteří jste zde, jste se zavázali, že v dané době právě v Africe pomůžete. Ta daná doba je teď. Prosím vás o jedno jediné. Vstupujte do všech těch míst s otevřeným srdcem, které vyzařuje lásku. Lásku Stvoření, jehož se dotýkáte. Vaše skupina není malá, je vás přesně tolik, kolik vás má být. Je ve vás veliká síla lásky. Propojíme tuto lásku – a věřte – to dovede víc, než jen skály přenášet, jak říká vaše přísloví. Ve spojené energii lásky naší, tzn. vás, mne, Helia a Vesty, bytostí Alcyonu a Rady moudrých dokážeme probudit a aktivovat čisté energie Stvoření.
Děkuji vám mí drazí, děkuji, že jste nezapomněli na svůj slib.
I já vám mohu slíbit, že až se dotknete těchto energií, provedou s vámi totéž, co s určitou mojí úrovní. Probudí ve vás vaše čisté energie a vaše jistá část bytí už nedovolí, abyste na ně zapomněli.

Objímám vás a těším se na vás
Vaše Matka Země
******************************************
Víte dobře, že jedna etapa 3D končí a tím také kulminuje chaos. Informace se šíří a samozřejmě temné energie se snaží vyvolávat strach v lidech. Zde tato síla také kulminuje, protože končí.

Vaše  tělo a celá aura je připravena na vzestup do 5D. Vaše energie souznějí s transformací a vaše vyzařování přetváří již vědomě energie strachu. Nechte vše v lásce plynout  a vnášejte mezi lidi klid, mír a lásku. To je teď nejdůležitější. Vesmírné energie jsou připraveny na přechod a všechny nejvyšší i inteligence vesmíru tyto energie zaštiťují. Jste pod nejvyšší ochranou a to si plně  uvědomujte a tyto informace sdělujte lidem. Určitá  energie tmy bude zde na zemi zjevná, ale nakrátko nastane absolutní klid a ticho.

Vibrace transformace pocítí určitým způsobem všichni lidé na planetě Zemi. Ale v klidu a míru, ti, co  přijmou cestu lásky 5. dimenze. Ti, co ji nepřijmou, pocítí velké energie strachu a chaosu a pak přijde i pro ně velké uvědomění, že nastává změna - změna ve vědomí lidstva.
Každá duše přesně ví, co má dělat a jak se zachovat a proto se každý bude vibračně chovat podle božských rezonančních energií. Čím více se budete blížit k tomuto datu přechodu –  od 12.12. - 21.12., tak budete více cítit lásku, klid a víru.

Mise Afrika 2012

U Kilimandžára procítíte hluboké  propojení se všemi portály, které se připravují na spuštění energie transformace. Každý z vás se dotkne Boží podstaty a přijme mistrovské Boží energie přes své srdce. Energie lásky a porozumění  mezi lidmi a  veškerenstvem.

S Láskou Áriové

*****************************************

Když zůstanete ve svém srdci, vše budete vnímat v pořádku. Není třeba se obávat, či šířit paniku. Načasování, a vy to víte, probíhá v jiných cyklech než je lidské ego schopno přijmout. Vaše duše vás povedou a vaše procitnutí bude nádherné a čisté. Vše bude včas připraveno.

Mise do Afriky

Pod Kilimanžárem poznáte veškerou velikou lásku a sílu lásky. Dojde k tak hlubokému propojení, jaké si v současnosti neumíte představit. Otevřou se ve vás hluboké proudy lásky, která vyvěrá z lidského nitra. Vše budete od té chvíle vnímat jinak. Vaše skupina je nyní celistvá a my jsme šťastni, že k tomuto kroku dojde.

Žití na Zemi se pro vás stane odměnou a radostí, nikoli jako dříve cestou nabývání zkušeností „oběti a tyrana“. Vaše duše jásají a s nimi i my všichni. Jste pod velkou ochranou a zcela se spojíte s proudem energií.

S láskou Áriové

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijaly E.P., M.N. a L.Z. (www.transformace.info). Poselství je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Vyhledávání