Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Mistr Hilarion - Poselství pro týden 13.1. 2013 - 20.1. 2013
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 13.1. 2013 - 20.1. 2013
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 14 Leden 2013 23:26
Milovaní,
ve svých každodenních životech si začínáte všímat posunů uvnitř vašich těl i vašich vědomí. Teď už si umíte mnohem snáze udržet rovnováhu po dlouhou dobu, a to dokonce i v případech, kdy se dějí změny neočekávaným, nebo nepředvídatelným způsobem. Zdá se, že život plyne harmonicky a synchronicky a když s tímto proudem zůstanete naladěni, bude váš život ve fyzickém těle na této Planetě čím dál lehčí a plný ladnosti.

Mnozí z vás občas zažívají ve svém těle pocity intenzivního žáru, které přicházejí během, nebo krátce po přijetí vyšších energií a aktivací. Někteří mají chvílemi pocit nedostatku kyslíku, nebo se jim zdá, že je těžké popadnout dech. To jsou také symptomy, které jsou dočasné a týkají se vyšších frekvencí ve vašem aurickém poli. Dá se to přirovnat výstupu horolezců na Mt. Everest, kdy s dosažením vyšší nadmořské výšky vzduch řídne. Na trhu přírodních potravin jsou produkty, které vám s tím pomohou, například kyslíkové kapky, nebo každodenní režim intenzivních vdechů a výdechů, i to vám pomůže.

Opět vám, Drazí, připomínáme, že je třeba, abyste zůstali uzemněni v jádru Země. To vám pomůže snáze vstřebat vyšší energie a pomůže vám to být plně přítomni na své cestě, na této planetě a v procesu přijímání svých vyšších aspektů. Pokud se zapomenete uzemňovat, zjistíte, že ztrácíte soustředění a nebudete schopni dokončit úkoly, na které se chystáte, nebo na kterých již pracujete. Všichni jste mostem mezi nebem a zemí, takže je vaší osobní povinností zajistit, aby tento cíl pocházel z vyrovnaného energetického Světelného těla.

Spousta z vás nyní objevuje poklady, které po věky ležely ladem ve vašich nitrech. Nyní se začíná objevovat mnoho talentů a vám přísluší, abyste to, co se snaží z vašeho nitra vyplout na světlo, začali pozorovat a realizovat.
Do vašeho aurického pole nyní přicházejí k využití, přijetí a rozvoji také schopnosti a talenty z vašich minulých a budoucích životů. Jde skutečně o nanejvýš vzrušující období pro všechny duše, které přišly osídlit fyzická těla na planetě Zemi!

Všímejte si svých myšlenek, které se objevují, neboť nyní máte příležitost vybrat si, zda si je osvojíte, nebo je necháte pouze projít skrz a odejít. Každá myšlena v sobě nese nekonečně rozmanité možnosti a je na vás, na co zaměříte svou pozornost. Popravdě, vaše proškolování na mistry je v plném proudu a jakmile si uvědomíte svou účast na spolutvoření s bytostí Nekonečna, uvědomíte si, že jste zodpovědní za to, co tvoříte, neboť projevy vašeho tvoření budou nyní probíhat rychleji, abyste viděli, že jste skutečně těmito tvůrci. Jakmile si zvyknete, že se vaše výsledky vašeho tvoření projevují rychleji, bude to pro vás snazší. Ty, kdo zvládnou tuto práci, čeká hlubší život a odhalení svého duchovního nitra.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání