Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Mistr Hilarion - Poselství pro týden 3.2. 2013 - 10.2. 2013
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 3.2. 2013 - 10.2. 2013
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:42
Milovaní,
vstupujete do kouzelné doby, která vám otevírá mnohé cesty, kudy pokračovat dál. Otevřete se synchronicitám, které se ve vašich životech objevují s vyšší četností, a zkuste rozpoznat příležitosti, které se vám nabízejí. Tyto pobídky přicházejí nenápadně, způsobem, který se vám může zdát obyčejný, a je na vás, zda v nich rozpoznáte drahocenný dar. Dá se říci, že jste nyní lovci pokladů! Nyní jsou "shora" sesílány další dílky puzzle, z nich bude opět sestaveno to, co bylo navždy ztraceno. Klíčem je plně žít v Přítomném okamžiku.

Když budete pevně uzemněni, pomůže vám to jednat v souladu s vnějšími příležitostmi, které přicházejí. Tyto příležitosti se mění a jsou stejně tak rozmanité, jako je Vesmír rozlehlý. To, co je pro jednoho to pravé, může druhému pomoci najít klíč ke svému vlastnímu posílení, takže je důležité spojit se a sdílet své vhledy a objevy. Rozjela se hra na rozpomínání, udělejte si z ní dobrodružství plné vášně, vzrušení, nevinnosti, a především věřte, že postupujete na další stupeň vaší cesty. V následující době se může stát a také stane spousta zázraků.

Další přívaly energií z vyšších dimenzí přicházejí ve svých cyklech a většina z vás je cítí. Vy, coby svodidla energie, pomáháte vytváření reality Nového Světa tím, že umožníte těmto energiím, aby proudily vaším prostřednictvím. My chápeme, že to může být občas těžké, neboť to vypadá, že čisticí účinky těchto energií jsou nekonečné. Tato doba vyžaduje, abyste byli sami se sebou velmi trpěliví a snažili se o zrychlení transformace vašich lidských já. Ono se to DĚJE a vede vás to k tomu, abyste se rozsvěcovali a aktivovali další vlákna své DNA/RNA.

Duchovní růst probíhá ve chvílích, kdy tělo a vědomí každé Duše dokáže bezpečně snést silnější  přílivy energie, Světla, vědomostí a informací. Krůček po krůčku, každá vyšší příčka na žebříku vývoje přináší tolik nového, co se obvykle děje pouze na éterických úrovních, a způsobuje, že se s potížemi vašich každodenních životů vyrovnáváte s harmonií a rovnováhou. Neúnavně pokračuje vaše proškolování v Mistry, což je zde samozřejmě míněno ve smyslu mistrovství ovládání života v lidském těle a zkušenostech. Ačkoli se úspěch dostavuje individuálně, pomáhá to také růstu univerzálního energetického pole, které obklopuje atmosféru Země.

Žádáme vás, abyste zůstali věrní sobě, své vlastní cestě a abyste se nikdy nevzdali, když se vám bude vaše cesta zdát příliš dlouhá. Uvnitř každého zdánlivého problému se vždy nachází řešení. Věřte, že vám vaše vnitřní vedení přinese vždy to nejvyšší dobro, a to způsobem, který vaše každodenní životy udělá radostnější a šťastnější. Atmosféra nyní žije nekonečnými možnostmi.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání