Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.4. 2013 - 28.4. 2013
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.4. 2013 - 28.4. 2013
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 22 Duben 2013 22:54
Milovaní,
doba, v níž žijete, je čas těch největších možností a nejvyššího požehnání. Energie třetí dimenze již přestávají být podporovány ovzduším obklopujícím Zemi a je stále obtížnější držet si ve svých osobních energetických polích hustší energie. U těch, kteří v sobě chovají a udržují si hustší energie, se objevuje tzv. efekt bumerangu, kdy tito lidé zjišťují, že se jim jejich energie vrací velmi zesílené a občas vybouchnou způsobem, který je širší společností těžko pochopitelný.

Zbavit se těchto hustých energií tak, aby se již svým škodlivým způsobem nedotýkaly Světa, začíná být čím dál důležitější. Aktuální role vás, Světlonošů, je zajistit rovnováhu a rozpouštění nesouznějících energií. To je váš záměr a o to se také snažíte, když se objeví nějaký problém. Již jste se naučili, jak transformovat nižší energie ve svých nitrech a žít na Zemi bez negativních vlivů. Je důležité udržovat si ve svých srdcích lásku bez ohledu na to, co se děje v měnícím se Světě kolem vás, což se vám obdivuhodně daří.

Je na každém z vás, aby každý den upevňoval své obranné štíty, které mu umožní zůstat soustředěn na své vnitřní jádro světla, lásky a soucitu a udržovat ho pevné během svých každodenních aktivit. Co nejvíc času věnujte pobytu venku a komunikaci s přírodou a elementární rodinou, která obklopuje vaše bydliště a která pracuje na transformaci všech energií na jednotu a harmonii. Volejte je na pomoc, když vás tíží starosti Světa a když máte potíže s udržením harmonického pohledu z vyšší perspektivy vzestupného procesu. Stačí pět minut uzemňování se do jádra Země a propojování se s vyššími aspekty, aby to mělo pozitivní a léčebný vliv na váš systém.

Udržujte si svou rovnováhu ve všech směrech a když se ve vaší části Světa objeví disharmonické energie, co nejčastěji si připomínejte, že jste bytosti světla a lásky. V atmosféře jsou další silné energie, které je třeba asimilovat do vašeho lidského operačního systému, aby bylo ve vás možné aktivovat další světlo. Probíhá aktivace vašeho rozpomenutí si na roli, kterou jste si vybrali, a vaše oddanost pro tuto službu je nadšeně podporováno vaší Světelnou Rodinou.

Nepovolujte ve svém úsilí žít autenticky a čestně za každé situace. Slova "stůj ve svém Světle" nyní přijala zcela nový význam, neboť se stala klíčovým prvkem podpory Země a všech jejích obyvatel. Nezapomínejte se propojovat do nově aktivované krystalické mřížky, která má nyní plnou kapacitu, aby mohla sloužit obecnému dobru sjednocováním a znásobováním vašeho společného úsilí s úmyslem toho nejvyššího dobra a nejlepších výsledků pro všechny.

 Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání