Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Láska Inelia Benz - Vzkaz na květen 2013
Inelia Benz - Vzkaz na květen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 05 Květen 2013 20:21
Tedy, ten duben byl pořádně dlouhý!

Nevím, jestli se to zdálo jenom mně, nebo jste to také tak prožívali, ale duben se mi zdál nekonečně dlouhý, což je divné, protože až do dubna to vypadalo, že se čas velice zrychlil. Ale už tu máme květen, všechno nám kvete, a my míříme vpřed, bez ohledu na to, co na nás zkoušejí jedinci vládnoucí světu.

Ano, zkoušejí na nás spoustu věcí. A tak můžeme snadno sklouznout do cyklu oběti/agresora a cítit pořádný vztek, kterému se nelze divit, když se podíváme na to, co si lidé vzájemně na celé planetě provádějí.

AVŠAK dovolte mi připomenout, že NIKDY v zaznamenané historii nebylo tolik probuzených a probouzejících se lidí, kteří se ujímají činů, zvyšují své vibrace, vytvářejí nebo sdílejí nástroje s ostatními, aby si tito mohli také zvýšit své osobní vibrace. Je zde čas pro zachraňování ostatních či službu ostatním, a také čas pro to, abychom byli zachraňováni či obsluhováni ostatními, a také čas pro to, abychom se učili jako rovnocenní s ostatními a abychom jako Jeden vytvořili fantastický fyzický život.

Existují organizace, skupiny i jednotlivci, kteří se právě teď organizují po celé planetě tak, aby žili, pracovali, hráli si a sdíleli novými odlišnými způsoby. A i když všechny ty milióny lidí a všechny ty organizace nehrají hlavní role v našich každodenních mediálních dramatech, neznamená to, že neexistují!

Ve světě je teď tak málo „přirozeného“ násilí mezi lidmi, že vlády musejí organizovat velká mediální představení inscenovaných událostí a tak vyvíjet tlak na nestabilní jedince, aby se „strachem pomátli“. Jak jich je málo, ve srovnání s milióny lidí, kteří každodenně jednají z pozice světla, radosti a lásky, že je pošetilé vůbec jen uvažovat o tom, že s naší planetou to jde s kopce.

Cítím, že tento rok dochází k velkému posunu. Myslím, že to přijde v červenci a srpnu. A je to DOBRÉ.

Přichází stále více důkazů, že na této planetě nejsme fyzicky sami, že máme bratrance a bratry a sestry v humanoidních rasách, které známe a o nichž si vyprávíme už dávno v naší mytologii a legendách. Nyní probíhá nový závod, a to mezi jedinci, kteří zoufale hledají nového válečného nepřítele a jako cíl si vybrali „mimozemšťany“, a těmi, kteří vědí, že tyto jiné humanoidní druhy přicházejí s veškerými možnými vibracemi a záměry, a je NA KAŽDÉM Z NÁS, abychom se rozhodli, na jaké úrovni se chceme angažovat.

A to je podstata věci. Je to na každém z nás. Máme volbu. Probouzíme se k faktu, že realitu jsme si vždy tvořili, ale dělali jsme to nevědomě. Změnou je to, že nyní to děláme vědomě. Naší největší překážkou je prostý STRACH. Jakmile zpracujeme strach, čili dovolíme mu existovat, zapojíme ho do svého energetického pole a převedeme ho na režim radosti/světla/lásky, což je naše pravá podstata, můžeme se pohnout dále k životu naplněnému nadšením, inspirací a kreativní silou.

Budeme ještě dostávat z různých míst spousty informací o konci světa, asi tak do roku 2015. Data se budou měnit, konec se prý blíží! Všechno zkrachuje! Je to už únavné. A v tom to vězí.

Jakmile totiž vystoupíme z tohoto dramatu, skutečně ven z něho, a prostě přesuneme svou pozornost na to, co je našem životě, a co si přejeme, aby v něm bylo jinak, a jak ta změna ovlivní ostatní lidi na planetě, jakmile si uvědomíme, že jsou to naše individuální činy a odpovědi (ne reakce), které určují, co se stane na planetě, tehdy můžeme jako lidská rasa začít zhluboka dýchat a pohnout se vpřed.

Uvědomte si, že i vy můžete být oázou klidu uprostřed bouře. Kolem vás se pohybuje veškerý chaos, a vy vytváříte prostor pro nově vznikající paradigma a rozšířené vědomí našeho lidského kolektivu. VY jste druhý příchod Ježíše Krista, MY jsme druhý příchod Ježíše Krista. A co přichází? Náš vstup do naší pravé podstaty a moci, vytváření fyzické reality, která odráží naši pravou podstatu jako lidských bytostí. Radost, světlo, láska. Vše ostatní jsou nízké hry, které už mají dohráno. Nyní se můžeme podívat jeden druhému do očí a skutečně VIDĚT.

Čas spasitelů minul, přišel čas naší vlastní suverenity, a je to vzrušující cesta růstu a objevů. Je mi ctí, že jste si zvolili sdílet ji se mnou.

Zdravím vás, jste radost, světlo a láska.

Inelia Benz

 

Vyhledávání