Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
„Počátek aktivace DNA“
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 16 Leden 2011 20:19

Kryonův channeling živě, Tento živý channelling byl předán v Rize, Lotyšsko
15. března 2009

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Navíc byl tento channeling simultánně překládán do čtyř jazyků. Krátké věty byly přepracovány tak, aby byly čtivější. Proto si užijte vznešené poselství v Rize v Lotyšsku v březnu 2009.

 Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z Magnetické Služby. Opět říkáme, že energie, která je zde šířena, je čistá. Opět říkáme, že nejde o žádné programování nebo manipulaci. Nechceme se zmocnit vašich duší. Chceme jen otevřít vaše srdce.

 

Celý článek...
 
Jeshua : To nejvyšší, co můžete dát
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 12 Leden 2011 13:08
Přijala Pamela Kribbe, prosinec 2010

Já jsem Jeshua. Byl jsem představitelem nové energie na Zemi, jež je Kristovskou energií. Je to druh energie či vědomí, které uznává jednotu pro všechno a všechny. Je to energie spojení, které přináší jednotu zpět na Zemi. Můj cíl byl a je obnovit smysl pro sounáležitost mezi všemi bytostmi žijícími na Zemi a klíčem k tomu je srdce. Srdce spojuje. Srdce je místo, kam můžete přijít Domů. Pocit domova se týká sjednocení, být sjednocen se svým nejhlubším Já. Vaše nejhlubší Já je vždy spojeno s celkem.
Celý článek...
 
AA Michael - Nabízíme Vám zlatou příležitost, Leden 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 12 Leden 2011 12:49

Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, my, poslové a služebníci našeho Otce/Matky Boha, opět rozezníváme jasný zvuk trubky a svoláváme všechny mocné síly tvořící Legie Světla, aby vystoupily a spojily se. Vy, kdo jste byli po mnoho minulých Věků rozeseti po celém univerzu, se nyní scházíte zde na požehnané planetě Zemi, abyste mohli být nápomocni při zrodu Nového Věku a nové reality.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - poselství pro týden od 9.1. do 16.1. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 11 Leden 2011 14:26
Vítejte zpět, Milovaní Světlonoši,
mnozí z vás právě vstupují do svých nových rolí jako Poslové Světla na Zemi. To je obrovská zodpovědnost a vyžaduje absolutní mistrovství na všech úrovních svého Bytí. Začínáte si uvědomovat tu sílu, kterou držíte v sobě, vaši schopnost léčit nebo zraňovat pouhými slovy. Tím, jak se zlepšujete, však nacházíte pouze jedinou možnost - vybrat si cestu Lásky. Nyní již chápete, že ta mocná síla není pro slabochy, že pravá síla vyžaduje neustálou a trvalou disciplínu a právě proto probíhá u každého z vás ta potřeba enormních zkoušek.
Celý článek...
 
Plamen Stvoření - s láskou od vašich Spirituálních Přátel
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 11 Leden 2011 14:14
 Přijato Natalií Glasson -12/12/10

Jako jednotlivé aspekty Stvořitelovy duše vystupujeme ze spirituálních rovin, abychom sjednotili naše energie v lásce; obalujeme Zemi a veškeré lidstvo láskou, která vychází ze Stvořitelovy mocné duše a pulzuje skrze naše bytí. V tomto čase vašeho kalendářního roku, kdy svítá nový začátek, posilujeme své světlo kolem Země a udržujeme ve svých energiích a vědomích několik přání pro lidstvo. Síla naší sjednocené energie zesiluje naše přání a my víme, že náš záměr vstoupí do srdcí a duší mnoha na Zemi. Toto je dar, který nabízíme svým přátelům a milovaným na Zemi – naše láska, světlo a posvátná přání pro teď i nový rok, který přichází.  
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí291292293294295296297298DalšíKonec »

Strana 292 z 298

Vyhledávání

Fotky z misí