Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
"DRŽÍTE KLÍČ KE SVÉ VLASTNÍ VZNEŠENOSTI" - Poselství od Archanděla Michaela, květen 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 19 Květen 2011 14:23
Poselství přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, nikdy nezapomínejte, že strach vám ubírá vaši sílu. Strach vytváří kolem vás mříže omezení a nečinnosti. K ovládnutí masové populace je potřeba jen to, aby lidé byli napojeni na omezující frekvence nižších dimenzí a zůstávali tak ve stravu strachu. Tím je zajištěna jejich trvalá nevyrovnanost a neschopnost se samostatně projevit. Maya, neboli velká iluze, je jen váš pocitový dojem, ne skutečný stav věcí. V astrálních rovinách vědomí existují velice silné mentální, emocionální  a éterické myšlenkové formy. Masy jsou řízeny především prostřednictvím emocí a přízemních myšlenkových postojů.
Celý článek...
 
Kryon - Shrnutí
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 18 Květen 2011 22:10
Tento živý channeling s Kryonem proběhl v Gaithersburgu v Marylandu v sobotu, 2.dubna 2011

Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z Magnetické Služby. Jsou tací, kteří řeknou, že to bude  té Lidské Bytosti na židli trvat delší dobu, než asimiluje energii, která byla Duchem. Říkají, že to potrvá dlouho, než tato energie obestře jeho tělo a zaplaví je energií, která se nápadně podobá Vyššímu Já. A my vám říkáme, že právě takto to v této nové energii funguje. Právě se na to díváte.
Celý článek...
 
Andělé na Zemi
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 18 Květen 2011 13:53

Země skrze Pamelu Kribbe, květen 2011

Sladké lidské dítě,

Já jsem hlas Země. Znám tě odjakživa. Tvůj každičký krok je mnou pociťován a potvrzen. Na nejhlubší úrovni jsme jedno. Existuje jedno vědomí, které zahaluje nás oba.
Celý článek...
 
Strach z neznámého - Poselství od Mistra Serapise Beye
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 15 Květen 2011 19:34

Poselství přijala Natalie Glasson, 01/05/2011

      Ukazuje se, že každá lidská bytost na Zemi má v sobě a svém vědomí energii strachu; je to energie, kterou si vybrali, že ji přijmou a použijí ve své realitě. Strach je mocná energie a je umístěná mezi další mohutné energie či emoce, jako je láska. Strach je emocionální a mentální reakce na neznámé.
Celý článek...
 
Marie Magdalena 7:7 Víra a Důvěra
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 10 Květen 2011 17:20
Poselství přijala Michelle Eloff©
v Johannesburgu, Jižní Africe, 7.července 2010

Já jsem Marie Magdalena a zdravím vás a vítám v boží přítomnosti světla a pravdy. Vítejte Pracovníci Světla.

Tento okamžik oslavy se šíří ke každému z vás v podobě příležitosti pochopit energii důvěry a způsob, jakým je tvořena. Tato energie je předivem světla, které do vás bylo zakódováno v momentě vašeho prvního nádechu. Tento dech je inteligencí, vědomím, které se šíří do Univerza a dává možnost zrození vlastních aspektů, které se časem dále šíří, až dosáhnou hustoty světa Zemské inkarnace.  
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí291292293294295296297298299300DalšíKonec »

Strana 292 z 311

Vyhledávání