Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Plamen Stvoření - s láskou od vašich Spirituálních Přátel
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 11 Leden 2011 14:14
 Přijato Natalií Glasson -12/12/10

Jako jednotlivé aspekty Stvořitelovy duše vystupujeme ze spirituálních rovin, abychom sjednotili naše energie v lásce; obalujeme Zemi a veškeré lidstvo láskou, která vychází ze Stvořitelovy mocné duše a pulzuje skrze naše bytí. V tomto čase vašeho kalendářního roku, kdy svítá nový začátek, posilujeme své světlo kolem Země a udržujeme ve svých energiích a vědomích několik přání pro lidstvo. Síla naší sjednocené energie zesiluje naše přání a my víme, že náš záměr vstoupí do srdcí a duší mnoha na Zemi. Toto je dar, který nabízíme svým přátelům a milovaným na Zemi – naše láska, světlo a posvátná přání pro teď i nový rok, který přichází.  
Celý článek...
 
Propojení pro novou fázi - Poselství archanděla Michaela
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 09 Leden 2011 21:03
Přijala Natalie Glasson -  3.1.2011

Nechť Stvořitelovo požehnání jako sprška dopadá na vaši korunní čakru; posílá do vašeho čakerního kanálu a celého vašeho bytí čisté světlo. Láska a Světlo Stvořitele je ve vesmíru tou nejdražší a nejcennější energií a nyní je čas, abyste celým srdcem uvěřili, že jste hodni toho, abyste přijali její přítomnost do své pozemské reality. Uvěřit, že jste hodni Stvořitelovy lásky a světla, je krokem vpřed směrem k poznání vaší skutečné podstaty každou částečkou vašeho bytí, k poznání, že jste cenní, protože vy jste Stvořitelem vtěleným na Zemi. Protože vstupujeme do nového cyklu a nové fáze vaší síly na Zemi, nechť je toto vaším současným zaměřením, nechť je vaším cílem soustředit se na ni, protože je obrovsky léčivá, obzvláště pokud prožíváte fyzickou bolest, emocionální, myšlenkový či duchovní zmatek. Věřit, že jste hodni Stvořitelovy lásky a Světla, znamená respektovat a ctít sebe sama, rozpustit falešné iluze, které způsobují zmatek a vidět a myslet s větší jasností.

Celý článek...
 
AA Michael - Světelné frekvence pro rok 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 05 Leden 2011 20:35
Posun do nové časové osy a manifestace míru na Zemi - Žití pravého duši naplňujícího života v nové realitě - Energie Nové Země : Leden 2011

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Světelné frekvence pro rok 2011

     Milovaná Světelná rodino, jak radostné a krásné je, že Země dokončila transformaci, která začala v době vyrovnání velkého kříže v roce 2010. V té době jste věděli, že se ve vašem světě vyskytují zásadní změny, jak se Planeta sama začala přestavovat pro konečné fáze jejího posunu do páté dimenze a do nové časové osy. V době zatmění Slunce dne 4. ledna, bude Země plně v souladu s její novou dráhou a její novou frekvencí, což zajistí, že v prosinci 2012 přijde včas na schůzku  s galaktickou Časovou bránou a ke vstupu do stavu "bezčasovosti" anebo „frekvence nekonečna ".
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - poselství pro týden od 2.1. do 9.1. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 04 Leden 2011 20:20
Milovaní,
opadá nadšení a zábava spojená s koncem roku, nový rok nastoupil s ohromující ukázkou Jednoty ve formě velké mezinárodní meditace, kde tisíce Služebníků Světla po celé Planetě, takových jako jste vy sami, vyjádřili svůj souhlas s připomenutím si a začleněním se do svého Božství. Z naší perspektivy je vidět, jak se obrátil proud a lidé na Světě uvidí mnohé změny, jak probíhají jednak mezi sebou samými, jejich milovanými, sousedy a také v rámci každodenního života. My, z Vyšších sfér, jsme byli během tohoto masivního novoročního obřadu v pohotovosti a této aktivace, která proběhla, se účastnila také Armáda Andělů.
Celý článek...
 
DNA odhalená
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 04 Leden 2011 17:38

Tento chanelling byl živě předán v Melbourne, Victoria, Austrálie, Přijato Lee Carrollem, Sobota 13. března 2010

Táto správa bola prerobená (Leeom a Kryonom ) pre lepšie pochopenie čitateľov. Často sa stane, že živý prenos obsahuje nejaký druh energie, ktorá sa ťažko popisuje. Užite si teda toto posolstvo prijaté v Melbourne, 13. marca, 2010

Pozdravujem vás, naši drahí, ja som Kryon z Magnetickej služby. Toto je rodinné stretnutie, teda aspoň ja to tak vidím. Je to vzácne stretnutie, pretože ak si skutočne myslíte, že chápete, čo sa v tento okamih deje, budete prekvapení. Aj tak to vyznieva príliš lineárne. Človek sediaci na javisku, hudba hrá, a Duch vychádza... a je tam úcta, posvätná energia a rešpekt. To je to, čo vidíte.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 309 z 315

Vyhledávání