Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
KRYON - Konec dějin
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 24 Leden 2011 21:42

Tento živý channeling byl předán v Seattlu, Washington, v sobotu, 20. listopadu 2010

S cílem pomoci čtenáři, byl tento channeling za účelem ještě jasnějšího pochopení znovu    Kryonem a Lee předělán. Často se totiž stane, že co se naživo zažije, obsahuje skrytou energii, která nese určitý druh komunikace - toto u vytištěné stránky není. Takže si toto obohacené poselství užijte tak, jak bylo dáno v Seattlu, Washington  dne  17.července 2010.


Zdravím, moji drazí, jsem Kryon z Magnetické služby ... říkám to vždy.  To znamená, že to, co je na této planetě multidimenzionální, ale stále nepochopené,  je magnetismus. Jeden termín  byl nepochopen a druhý byl pochopen špatně. Protože vaše realita má charakter kvantovosti  a je jednou z mála, která se denně dostává do vašeho života,  stejně jako já. Vždyť já pro vás pracuji kvantovým způsobem, ale dostupný jsem podobně jako je dostupný Duch.
Celý článek...
 
kRYON - „Věda potřebná pro dnešní dobu“
Uveřejnil(a) Lenka   
Pátek, 21 Leden 2011 18:22

Tento channelling byl předán živě v Albuquerque, New Mexico
14.února 2010

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte vznešené poselství předané v Albuquerque, New Mexico.

 


Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Tak jsme zase zde způsobem, který se může zdát mnohým z vás podivným. Chci po vás, abyste si zvykli naslouchat tomuto hlasu a rozumět skutečnosti, která je zde. Možná se ptáte sami sebe: „Je toto skutečnost?“ Můžete říci: „Kryone, je pro mě těžké uvěřit, že opravdu chaneluješ, že ten hlas přichází z druhé strany závoje. je to tak těžké!“ Jestli to dnes říkáš, Lidská Bytosti, moje odpověď zní, že máš štěstí, že přistupuješ tak poctivě k slovům, která pramení ze snahy vymanit tě z trojdimenzionální schránky, ve které jsi lapena.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - poselství pro týden od 16.1. do 23.1. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 18 Leden 2011 17:40

Milovaní Pracovníci Světla,

vítejte zpět! Během následujícího týdne začnete nacházet odpovědi na mnohé matoucí otázky, které vás spalovaly kdesi v hloubi vaší mysli a všechny dílky skládačky zapadnou na svá místa. Uvidíte jasněji, co stálo v pozadí událostí a situací vašeho života. Většina z vás bude příjemně překvapena z objevu, že jste sloužili vyššímu záměru spíše než zdánlivým dilema a situacím, kdy jste se snažili dostat do rovnováhy. Ovšem, něco z toho je osobní karma, ale mnohé z těchto událostí vašeho života byly výsledkem té velké Lásky, kterou v sobě držíte k veškerému Lidstvu a Zemi, a vaší ochoty vzít na sebe víc než jen váš osobní náklad za účelem transformovat větší množství temnoty na Zemi.

 

Celý článek...
 
Pozorování moci strachu - poselství od Stvořitele
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 17 Leden 2011 12:46
Přijala Natalie Glasson -10/01/11

   Energie božské lásky proudí kolem vás jako stužky světla, něžně vás objímá a jemně vibruje ve vaší auře. Láska je dokonalou pravdou a toto je energie, do které vás Já Stvořitel, nyní zahaluji. Jako o bytosti světla a lásky na Zemi o vás pečuji, ctím a respektuji vás, neboť jsme jedno.
Celý článek...
 
„Počátek aktivace DNA“
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 16 Leden 2011 20:19

Kryonův channeling živě, Tento živý channelling byl předán v Rize, Lotyšsko
15. března 2009

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Navíc byl tento channeling simultánně překládán do čtyř jazyků. Krátké věty byly přepracovány tak, aby byly čtivější. Proto si užijte vznešené poselství v Rize v Lotyšsku v březnu 2009.

 Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z Magnetické Služby. Opět říkáme, že energie, která je zde šířena, je čistá. Opět říkáme, že nejde o žádné programování nebo manipulaci. Nechceme se zmocnit vašich duší. Chceme jen otevřít vaše srdce.

 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 310 z 317

Vyhledávání