Aktualitky

46. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Sardinie a Liparské ostrovy

Sardinie a Liparské ostrovy (Aiolské / Eolské ostrovy)

Tentokrát se vydáme poznávat krásy ostrovů Středozemního moře. Termín: 11.9.-27.9.2020. Je nutné se co nejdříve přihlásit a poslat zálohu.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
"JSTE ODVÁŽNÉ DUŠE" - Poselství od Archanděla Michaela, srpen 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 17 Srpen 2011 21:17
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, nejprve nám dovolte, abychom vás uklidnili. Proces vzestupu pro vás není ničím novým, v minulosti už jste jím několikrát úspěšně prošli. Všichni jste mistry nejvyššího řádu, jinak byste nebyli vybráni jako Hvězdná Semínka, ukazující Cestu ve vývoji, kterým teď Země a lidstvo prochází a který nemá obdoby. Jste považováni za odborníky a během svých vesmírných cest jste již mnohokrát prokázali svou mistrovskou schopnost spolutvoření.
Celý článek...
 
Jakým nanebevzestoupeným mistrem chcete být? Od Matky Marie
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 17 Srpen 2011 08:02
Channelováno přes Natalie Glasson dne 8. 8. 2011

   Moji milovaní na Zemi,  přicházím k vám  se svou objímající a stále plynoucí láskou. Na mé vlně lásky vám posílám jednu otázku a doufám, že ona umožní, aby se vaše mysl dále rozšiřovala a aby osvícení proudilo jako zlatavá tekutina do vašeho vědomí. Osvícení je podobné hojivému balzámu -  čím více si uvědomíme svou energii, návyky, postoje a bytí, tím snazší je pro nás zcela vyléčit sama sebe a splynout se Stvořitelem.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 14.8. - 21.8. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 15 Srpen 2011 16:36

Milovaní,
v této době je pro vás všechny důležité soustředit se na příchod vyššího Světla na tuto Planetu. Zkuste si každý den udělat čas na to, abyste si ověřili svou ochotu stát se snímačem mocných a intenzivních energií, které se nyní projevují ve vašich každodenních životech a v srdcích veškerého Lidstva. Propojením se s Božským plánem Země, Lidstva a veškerých říší v rámci Země vytvoříte hybnou sílu, která způsobí, že  se vyšší energie objeví v univerzálním poli vědomí obklopujícím Planetu, což dále prospěje Vyššímu Dobru všech.

Celý článek...
 
Rozpuštění energií oběti a oddělenosti - Poselství od Bohyně Isis a Bohyně Hathor
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 15 Srpen 2011 16:10
Přijala Natalie Glasson, 31/07/11


       Zdravíme vás láskou, pokojem a milostí; velmi si vás vážíme za vaši pozemskou misi. Především jste nyní na Zemi proto, abyste rozpustili veškeré karmické energie vytvořené dřívějším lidským konáním. Toto je velmi mocné poslání a záměr, každý z vás dostal oblast karmických energií, na kterých má pracovat a rozpouštět je způsobem, jakým cítíte, že je vhodný. Natolik jste se oddali rozpouštění karmických energií, které vyrostly ve Stvořitelově vesmíru, že jste přijali za svou vlastní určitou dávku karmických energií a slíbili jste je zhmotnit na Zemi, abyste tyto energie sami zakusili ve fyzické formě, což je cesta, kdy mají karmické energie největší sílu.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.8. - 14.8. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 09 Srpen 2011 22:26

Drazí,
vidíme vás, naše Milované, jak zůstáváte věrní své cestě. Během svého každodenního života si stále udržujete své Světlo a frekvenci, což vám pomáhá zůstat koncentrovanými a vyrovnanými. Máte větší odstup od dramat světa duálních vzorů, které se již začínají vytrácet z vašeho vědomí. Každý z vás měl již příležitost zažít chvíle světelnosti a čistoty, jen tak, bez důvodu a otázek "proč". Tyto chvíle se budou ve vašich každodenních životech objevovat častěji a vy začnete rozlišovat správné skutky a správnou cestu bez předchozích rozpaků, které mnohé z vás ovlivňují.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 320 z 348

Vyhledávání