Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Mistr Hilarion Poselství pro týden 3.7. - 10.7. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 04 Červenec 2011 23:01
Milovaní,
nashromážděné energie z minulého měsíce vás budou nadále posouvat do vyšších úrovní vědomí, zatímco se budete věnovat svým každodenním aktivitám. Bude následovat další integrační proces, neboť vám jsou Bohem pověřenými Průvodci předávána Světelná kódování a ladění vzhledem k tomu, že vaše fyzická těla jsou považována za připravená. Je důležité, aby se takto postupovalo na bezpečné a ladné úrovni. Buďte si jisti, že jsme stále s vámi na vaší Cestě a když si na nás každý den vzpomenete s prosbou, budeme více než šťastní a ochotní podat vám maximální pomoc v této době změn.
Celý článek...
 
Ve vašem nitru je Vesmír Poselství od Lorda Melchizedeka Přijala Natalie Glasson 26. 6. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 03 Červenec 2011 21:45
     Z mé duše k vám nyní přichází vřelé přivítání; jsem Lord Melchizedek a zvu vás k posezení v mém vesmírném ášramu ve skrytých rovinách s Melchizedekovými učedníky. Podržte si záměr propojit se s naší energií a vězte, že jak toto čtete, jste přenášeni do mého ášramu, abychom mohli mluvit a komunikovat v pohodlí a v božských energiích. Dovolte nám nasytit vaše tělo, duši i aurické pole světlem vysokých vibrací a nepodmíněné lásky. Dovolte nám vykoupat vás ve Stvořitelově duze světla, která aktivuje všechny pozitivní a čisté úmysly a energie z hloubi vaší bytosti. Je to opravdu velká čest s vámi nyní komunikovat a cítit vaši přítomnost v mém Ášramu vibrací universálního zlatého světla.
Celý článek...
 
Vaše tělo je váš chrám Poselství Sanandy, červen 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 03 Červenec 2011 21:37
prostřednictvím Michelle Coutant
 
Milovaní,
Měsíc červen je pro vás velmi naplněným a náročným měsícem. Je to čas plný očisty, úklidu a vyjasňování, čas vykročit vpřed a vydat se cestou nejvyššího světla. Mnoho z vás prochází mimořádnými fyzickými zkouškami. Žádáme vás, abyste více pečovali o svá fyzická plavidla. Pokud své fyzické tělo budete přetěžovat a příliš na něj tlačit, nebudete schopni udržet celistvost/integritu vzestupu. Myslíme tím integrovaný vzestup, vzestup s lehkostí a půvabem a v pohodě. Když svá těla zneužíváte tím, že jim dodáváte určité látky, tekutiny, které pijete a stravu, kterou jíte, pouze si svou cestu ztěžujete. 
Celý článek...
 
Časově zakódované posuny a překalibrování srdce planety na kosmické světelné frekvence
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 30 Červen 2011 22:41
Nové pozemské energie na červen 2011
Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaná Rodino Světla, na jaké jste to cestě v této době, když cestujete ve stroji času do nové reality  a nové časové osy Země. Ano, mnozí z vás si uvědomují, že to, čemu říkáte „život“ na Zemi je pouhým pohybem skrze Čas a Prostor, které se podílejí na probíhajícím příběhu Evoluce.
Celý článek...
 
SOLARA- SURF REPORT PRO KVĚTEN ROZPADÁNÍ DUALITY STÁT SE SVOBODNĚJŠÍMI
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 30 Červen 2011 22:27
V dubnu jsme udělali řadu úprav našeho prostředí na vnitřní i vnější úrovni. I když se nacházíme ve známém prostředí, zdá se nám najednou zvláštní a máme pocit jako bychom byli v jiném světě. Známá místa vypadají  jinak a také je jinak vnímáme, a někdy ani nevíme, kde jsme.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 322 z 346

Vyhledávání