Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Strach z neznámého - Poselství od Mistra Serapise Beye
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 15 Květen 2011 19:34

Poselství přijala Natalie Glasson, 01/05/2011

      Ukazuje se, že každá lidská bytost na Zemi má v sobě a svém vědomí energii strachu; je to energie, kterou si vybrali, že ji přijmou a použijí ve své realitě. Strach je mocná energie a je umístěná mezi další mohutné energie či emoce, jako je láska. Strach je emocionální a mentální reakce na neznámé.
Celý článek...
 
Marie Magdalena 7:7 Víra a Důvěra
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 10 Květen 2011 17:20
Poselství přijala Michelle Eloff©
v Johannesburgu, Jižní Africe, 7.července 2010

Já jsem Marie Magdalena a zdravím vás a vítám v boží přítomnosti světla a pravdy. Vítejte Pracovníci Světla.

Tento okamžik oslavy se šíří ke každému z vás v podobě příležitosti pochopit energii důvěry a způsob, jakým je tvořena. Tato energie je předivem světla, které do vás bylo zakódováno v momentě vašeho prvního nádechu. Tento dech je inteligencí, vědomím, které se šíří do Univerza a dává možnost zrození vlastních aspektů, které se časem dále šíří, až dosáhnou hustoty světa Zemské inkarnace.  
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 8.5. - 15.5. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 09 Květen 2011 21:36

Milovaní,
vaše překrásné Světlo září na vaší Planetě jako nikdy dříve. Mnozí se cítíte unavení a potřebujete spoustu odpočinku a to vám také vysoce doporučujeme, pokud se s touto situací setkáte. Rádi bychom, abyste věděli, že vaše extrémní únava může také znamenat, že cestujete do multi-dimenzionálních říší za účelem setkání a konzultace, zatímco vaše fyzické tělo odpočívá. To je nyní velmi vzrušující, probíhá mnoho konzultací, kdy se ujišťujete, že vše je v pořádku a to bude pokračovat i nadále.

Celý článek...
 
Věčný koloběh, který nemá konce - Poselství od Archanděla Michaela, Květen 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 08 Květen 2011 14:19

Poselství přijala Rev. Michelle Coutantová

Moji drazí,
všechno se děje podle božského projektu, podle božího plánu. Z vašeho výhodného místa na pozemských pláních se vám to možná tak nejeví. Prosíme vás, zapřísaháme vás, abyste zůstali soustředěni na lásku vašeho posvátného srdce. Tady se dějí zázraky, drazí. V posvátném srdci se nalézáte v klidném bodě všeho stvoření. Vy jste tím ústředním bodem, jste počátkem, koncem, Alfou i Omegou, věčným koloběhem, který nemá konce.

Celý článek...
 
Staňte se posly Posvátných Kosmických Plamenů
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 05 Květen 2011 19:22

Poselství Sanandy prostřednictvím Rev. Michelle Coutant, duben 2011

 Milovaní,
úsvit nové éry je za dveřmi. Přítomný okamžik je ten nejdůležitější, který kdy prožijete. Je to chvíle, na kterou jste čekali celé věky, a říkám vám, drazí, že ti, na které jste čekali, jste právě vy. Vy jste ti, kdo přinesou nebe na Zem. Znovu na své krásné planetě zemi stvoříte nebe.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 323 z 342

Vyhledávání