Aktualitky

Semináře pokračují od května, každodenní meditace.

Milí přátelé, naše společné semináře pokračují od 28.5. viz. program seminářů. Stále též pokračují každodenní meditace v 11:00 a 22:00. Zapojte se do nich a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Nevíte jak skáče žába - Kryon
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 25 Květen 2011 13:19
Tento živý channeling byl dán v Tucsonu, Arizona
v sobotu, 22.ledna 2011
   S cílem pomoci čtenáři, byl tento channeling za účelem ještě jasnějšího pochopení    Kryonem a Leem znovu upraven. Často se totiž stane, že co se naživo zažije, obsahuje skrytou energii, která nese určitý druh komunikace - toto u vytištěné stránky není. Takže si užijte toto rozšířené   poselství předané v Tusconu v lednu 2011.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.5. - 29.5. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 24 Květen 2011 16:22
Vítejte zpět, Drazí Světlonoši,

během minulého týdne došlo k posunu v kolektivním vědomí a v následujících dnech uvidíte jasné známky tohoto jevu. Mnozí z vás vytvářeli Sloupy Světla a ve skutečnosti jste to Vy a tato aktivita přispívá univerzálnímu poli Lidstva a atmosféře Země. Jsou to všechno velmi pozitivní změny a nyní bude o trochu snadnější udržovat a ukotvovat Světlo, protože opět velmi vzroste počet lidí angažovaných v této aktivitě.
Celý článek...
 
„Objímte svojich bratov a sestry na Síriu.... Buďte dokonalými správcami Zeme “
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 24 Květen 2011 15:48
Poselstvo Pána Síria prijala Rev. Michelle Coutant, 12. Mája 2011

Milovaní,
Dosiahli ste bod zlomu, ďalší požehnaný posun na vašej ceste k majstrovstvu. Dosiahli ste úroveň, na ktorej je svetlo na vašej planéte mocnejšie než temnota. Nemusí to tak vyzerať, keďže je to ilúzia, ako tento život, ktorý žijete. Je to veľmi silná ilúzia a vy ste sa pre ňu rozhodli, aby ste mohli zažívať úžasné dary, ktoré dostávate, z ktorých sa učíte a podstupujete životné lekcie a skúšky.
Celý článek...
 
"DRŽÍTE KLÍČ KE SVÉ VLASTNÍ VZNEŠENOSTI" - Poselství od Archanděla Michaela, květen 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 19 Květen 2011 14:23
Poselství přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, nikdy nezapomínejte, že strach vám ubírá vaši sílu. Strach vytváří kolem vás mříže omezení a nečinnosti. K ovládnutí masové populace je potřeba jen to, aby lidé byli napojeni na omezující frekvence nižších dimenzí a zůstávali tak ve stravu strachu. Tím je zajištěna jejich trvalá nevyrovnanost a neschopnost se samostatně projevit. Maya, neboli velká iluze, je jen váš pocitový dojem, ne skutečný stav věcí. V astrálních rovinách vědomí existují velice silné mentální, emocionální  a éterické myšlenkové formy. Masy jsou řízeny především prostřednictvím emocí a přízemních myšlenkových postojů.
Celý článek...
 
Kryon - Shrnutí
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 18 Květen 2011 22:10
Tento živý channeling s Kryonem proběhl v Gaithersburgu v Marylandu v sobotu, 2.dubna 2011

Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z Magnetické Služby. Jsou tací, kteří řeknou, že to bude  té Lidské Bytosti na židli trvat delší dobu, než asimiluje energii, která byla Duchem. Říkají, že to potrvá dlouho, než tato energie obestře jeho tělo a zaplaví je energií, která se nápadně podobá Vyššímu Já. A my vám říkáme, že právě takto to v této nové energii funguje. Právě se na to díváte.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 326 z 346

Vyhledávání