Aktualitky

46. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Sardinie a Liparské ostrovy

Sardinie a Liparské ostrovy (Aiolské / Eolské ostrovy)

Tentokrát se vydáme poznávat krásy ostrovů Středozemního moře. Termín: 11.9.-27.9.2020. Je nutné se co nejdříve přihlásit a poslat zálohu.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Mistr Hilarion - poselství pro týden od 9.1. do 16.1. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 11 Leden 2011 14:26
Vítejte zpět, Milovaní Světlonoši,
mnozí z vás právě vstupují do svých nových rolí jako Poslové Světla na Zemi. To je obrovská zodpovědnost a vyžaduje absolutní mistrovství na všech úrovních svého Bytí. Začínáte si uvědomovat tu sílu, kterou držíte v sobě, vaši schopnost léčit nebo zraňovat pouhými slovy. Tím, jak se zlepšujete, však nacházíte pouze jedinou možnost - vybrat si cestu Lásky. Nyní již chápete, že ta mocná síla není pro slabochy, že pravá síla vyžaduje neustálou a trvalou disciplínu a právě proto probíhá u každého z vás ta potřeba enormních zkoušek.
Celý článek...
 
Plamen Stvoření - s láskou od vašich Spirituálních Přátel
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 11 Leden 2011 14:14
 Přijato Natalií Glasson -12/12/10

Jako jednotlivé aspekty Stvořitelovy duše vystupujeme ze spirituálních rovin, abychom sjednotili naše energie v lásce; obalujeme Zemi a veškeré lidstvo láskou, která vychází ze Stvořitelovy mocné duše a pulzuje skrze naše bytí. V tomto čase vašeho kalendářního roku, kdy svítá nový začátek, posilujeme své světlo kolem Země a udržujeme ve svých energiích a vědomích několik přání pro lidstvo. Síla naší sjednocené energie zesiluje naše přání a my víme, že náš záměr vstoupí do srdcí a duší mnoha na Zemi. Toto je dar, který nabízíme svým přátelům a milovaným na Zemi – naše láska, světlo a posvátná přání pro teď i nový rok, který přichází.  
Celý článek...
 
Propojení pro novou fázi - Poselství archanděla Michaela
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 09 Leden 2011 21:03
Přijala Natalie Glasson -  3.1.2011

Nechť Stvořitelovo požehnání jako sprška dopadá na vaši korunní čakru; posílá do vašeho čakerního kanálu a celého vašeho bytí čisté světlo. Láska a Světlo Stvořitele je ve vesmíru tou nejdražší a nejcennější energií a nyní je čas, abyste celým srdcem uvěřili, že jste hodni toho, abyste přijali její přítomnost do své pozemské reality. Uvěřit, že jste hodni Stvořitelovy lásky a světla, je krokem vpřed směrem k poznání vaší skutečné podstaty každou částečkou vašeho bytí, k poznání, že jste cenní, protože vy jste Stvořitelem vtěleným na Zemi. Protože vstupujeme do nového cyklu a nové fáze vaší síly na Zemi, nechť je toto vaším současným zaměřením, nechť je vaším cílem soustředit se na ni, protože je obrovsky léčivá, obzvláště pokud prožíváte fyzickou bolest, emocionální, myšlenkový či duchovní zmatek. Věřit, že jste hodni Stvořitelovy lásky a Světla, znamená respektovat a ctít sebe sama, rozpustit falešné iluze, které způsobují zmatek a vidět a myslet s větší jasností.

Celý článek...
 
AA Michael - Světelné frekvence pro rok 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 05 Leden 2011 20:35
Posun do nové časové osy a manifestace míru na Zemi - Žití pravého duši naplňujícího života v nové realitě - Energie Nové Země : Leden 2011

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Světelné frekvence pro rok 2011

     Milovaná Světelná rodino, jak radostné a krásné je, že Země dokončila transformaci, která začala v době vyrovnání velkého kříže v roce 2010. V té době jste věděli, že se ve vašem světě vyskytují zásadní změny, jak se Planeta sama začala přestavovat pro konečné fáze jejího posunu do páté dimenze a do nové časové osy. V době zatmění Slunce dne 4. ledna, bude Země plně v souladu s její novou dráhou a její novou frekvencí, což zajistí, že v prosinci 2012 přijde včas na schůzku  s galaktickou Časovou bránou a ke vstupu do stavu "bezčasovosti" anebo „frekvence nekonečna ".
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - poselství pro týden od 2.1. do 9.1. 2011
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 04 Leden 2011 20:20
Milovaní,
opadá nadšení a zábava spojená s koncem roku, nový rok nastoupil s ohromující ukázkou Jednoty ve formě velké mezinárodní meditace, kde tisíce Služebníků Světla po celé Planetě, takových jako jste vy sami, vyjádřili svůj souhlas s připomenutím si a začleněním se do svého Božství. Z naší perspektivy je vidět, jak se obrátil proud a lidé na Světě uvidí mnohé změny, jak probíhají jednak mezi sebou samými, jejich milovanými, sousedy a také v rámci každodenního života. My, z Vyšších sfér, jsme byli během tohoto masivního novoročního obřadu v pohotovosti a této aktivace, která proběhla, se účastnila také Armáda Andělů.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí341342343344345346347348DalšíKonec »

Strana 342 z 348

Vyhledávání