Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Kryon - Lee Carroll a Monika Muranyi - POČASÍ - Doplněk ke knize VLIV GAII - Kapitola druhá
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Květen 2019 06:50

                                                           POČASÍ

Není zajímavé, že je počasí tak zásadní součástí našeho života? Miliony diváků se každý den dívají na předpověď počasí. Rodiny, které se chystají na dovolenou, mohou snadno zjistit předpověď počasí pro příštích deset dní, aby zjistily, jak bude, až budou na dovolené. Farmáři takto získávají pomoc ve své práci. Hasiči jsou závislí na přesné předpovědi počasí, pokud jde o strategii, kterou použijí při zásahu, aby zkrotili a uhasili rozsáhlé požáry. Vědci neustále zkoumají a měří změny, aby včas mohli vydat varování před tsunami, zemětřesením či prudkou bouří.

Když Lee Carroll poprvé channeloval v roce 1989, Kryon předpověděl, že během následujících dvou desetiletí se počasí poměrně dramaticky změní, ale že se nemáme bát. Změny počasí jsou výsledkem změny v lidském vědomí. Co se děje v lidstvu, děje se i v Gaie.

Celý článek...
 
Jan Lemuri - Kniha - PROBUZENÍ VNITŘNÍHO DELFÍNA
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 18 Květen 2019 17:49

Drazí přátelé,

mám velkou radost, že vám mohu představit novou knihu o vnitřním probuzení. Knihu „PROBUZENÍ VNITŘNÍHO DELFÍNA“. Radost o to větší, že autorem knihy je mladý člověk, který již v době dospívání prošel osobním transformačním procesem, aby pak na to navázal dalším růstem v kontaktu s opravdovými nositeli, resp. majáky vysokého poznání a uvědomění, vč. i Leeho Carrolla a tedy Kryona a dalších. Nicméně to, co pro něj bylo nejsilnější, bylo setkání s delfíny a objevení vzájemného spojení. Spojení VĚDOMÍ. Jeho vědomí tak dostalo vysokovibrační impulsy, kterými se posunul a ukotvil v širokopásmovém, interdimenzionálním vnímání života. Nás může i těšit, že po řadě autorů těchto knih z anglosaské oblasti, je zde autor z „našeho prostředí“. Jan Lemuri pochází ze Slovinska.

Celý článek...
 
Kryon - Lee Carroll a Monika Muranyi - UZLY A NULY - Doplněk ke knize VLIV GAII - Kapitola první
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Květen 2019 07:55

Už jste někdy byli na nějakém úchvatném místě a cítili, jako by vás obalila sladká energie a příjemné vřelé objetí? Mohl to být portál? Co je to portál? A vlastně,  co jsou to uzly a nuly na Zemi? Proč existují? Mohly by být součástí nějakého systému? Pokud jsou součástí systému, jak fungují?

Věda mě vždy fascinovala, zejména ta provázanost, ať už je to v mikroskopickém nebo makroskopickém měřítku, od atomů po galaxie. Téměř každý vědec ví o obrovském rozsahu propojenosti přírodních systémů. Tyto systémy jsou dynamické; neustále se mění, k čemuž přispívají průběžné změny různých faktorů. Příkladem je teorie tektoniky (zemských) desek. Desková tektonika popisuje rozsáhlé pohyby zemské litosféry. Objasňuje pohyby kontinentů. Na spojích zemských desek se odehrávají největší geologické aktivity – například zemětřesení, sopečné erupce, vrásnění hor.

Celý článek...
 
Akášičtí mistři - Transformační světelní terapeuti Nové Země.
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Květen 2019 07:53

Akášičtí mistři a Ramona Siringlen.
Světelná aktivace lidských energetických polí, otevření potenciálu osobních kódů a světelná spolupráce na úrovni duší.

Milovaní, zde na Zemi se nyní vše od základu proměňuje. Tato masivní transformační vlna přichází ze samých základů, od každého jednotlivého z vás. Jste podporování a zahrnování láskou a kosmickými energiemi, avšak jste to vy, kdo tvoříte a měníte vaši realitu a celou společnost. Tyto změny probíhají všude a dotýkají se též všech oblastí a oborů, které jsou součástí historie lidstva. Tento jedinečný proces, je založen na světle a osobní odvaze a touze duše každého z vás. Na ochotě ukázat vaši pravou podstatu, úroveň vědomí. Na odhodlání přijít s novými možnostmi, vykročit ze zajetých kolejí, ukázat své osobní světlo a způsob tvorby, který je pro vaši bytost vlastní.

Celý článek...
 
Kryon - Setkání se svou duší
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:06

Tento živý channeling byl přijat v San José, Kalifornie, 2.-3. února 2019
                        Úvodní channeling Adironndy, který přijala Marilyn Harpe

Ach, dobrý den vám všem. Představíme se, mé jméno je Adironnda. A co se děje s naší Marilyn? Ona je jako ukazatel cesty, je vpředu před davem, prosekává džungli, čistí ji také pro vás. Ještě před třemi minutami nemohla mluvit, protože „přišla o hlas“, ale teď jsme tady pro vás zářivé a půvabné… Kdosi se jí zeptal, co by to pro ni znamenalo dostatečně milovat sama sebe tak, aby strávila několik okamžiků spojením se svou duší; takže my klademe tuto otázku vám. Co by to pro vás znamenalo dostatečně milovat sami sebe natolik, abyste strávili několik okamžiků, jeden, dva nebo třeba tři dny spojením se svou duší, spojením se svou hvězdnou matkou, spojením se svou rodinou z minulosti, se svou rodinou z budoucnosti, se svou rodinou všech dob a všech prožitků, všech zkušeností.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 333

Vyhledávání