Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ŘÍJEN 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Říjen 2017 22:41

                                  Když se to stane jednomu z nás, stane se to všem!

Říjen nás nese k bouřlivější změně a svlékání toho, co nám už neslouží. Mnohé z toho je spouštěno šokujícími událostmi a Dokonalou Bouří, na které bychom snad touto dobou už měli být zvyklí, ale nejsme. Do mnoha z nás je znovu a znovu tvrdě naráženo. To nezahrnuje jen ty, kteří stojí této Dokonalé bouři přímo v cestě, ale i ty, kteří jsou hluboce naladěni na kolektivní rovinu.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 22. října 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Říjen 2017 22:37

Minule jsem vám dal toho hodně k přemýšlení. Nyní se díváte na ty, co se maskují do lidské podoby. Přátelé, přemýšlejte, jak to bylo. „Brali si lidské dcery, které jim rodily děti.Ženy byly uneseny a vrátily se těhotné. Tak získali lidskou podobu a začala okupace Země. Chránili svou RASU a dělají to do dneška. Hlídají si svoji POKREVNÍ LINII. Vidíte to denně v novinách a televizi, ale nechápete důležitost toho, co vidíte. Vaše mysl je natolik ovládána, že nevidíte nebo nechápete, že to máte před nosem. Udělali z vás, z lidské rasy, žebráky na vaší vlastní planetě. Všechno vám vzali, dokonce i vaši totožnost a život na Zemi změnili na boj o přežití. Vytvořili peníze z ničeho. Vytvořili zákony, dle kterých musíte žít a převzali kontrolu nad každým aspektem vašich životů. Žijete dle JEJICH pravidel.

Celý článek...
 
Kryon - Pomoc a podpora po roce 2012
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Říjen 2017 08:34

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Grand Rapids, Michigan, 17. července 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby., Den jste vyplnili otázkami, a zatímco některé odpovědi pro vás byly odhalením, jiným jste zatím moc neporozuměli. Tyto odpovědi jakoby spadly na zem, která zatím ještě není úrodná, avšak s rozvíjejícím se vědomím začnou jako semínka klíčit. Tento channeling je především pro vás tady v místnosti, ale možná i pro ty, kteří jej budou jednou poslouchat nebo číst. Můžete se jej také zúčastnit.

Celý článek...
 
Kryon - Markéta Selinijana - Prohlédnutí vlastních lží a omezení
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Říjen 2017 08:32

Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 15.10.2017

Zdravím vás, moji milí, jsem Kryon z magnetické služby a svou energií opět přicházím mezi vás. Zažíváte období, které se nese ve znamení Nové doby. Pravda vychází na povrch a sami sobě již nemůžete tak snadno lhát. Tíha dnů je jen odrazem toho, zda ve svém nitru žiješ svou pravdu. A nezapomínej – pravd existuje mnoho. Pro každého jeho vlastní, jiná. Pro každého však jen jedna jediná. Když je tvůj úmysl čistý, pak zůstává pravda naplněna a ty v radosti kráčíš do dalších dnů. Tvé nitro září štěstím a ty zažíváš sběr toho, co jsi zasel. Tvá vlastní pravda je sklízena. A tak přijmi výzvu těchto, ale nejen těchto dní.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 15. října 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Říjen 2017 08:31

Má poslední slova Veronice dne 15. ledna 2004, když seděla vedle mne v Královské společnosti pro umění,, v okamžik, když jsem měl promluvit, byla: “Až nastane správný čas, má drahá, až nastane správný čas“. Začal jsem mluvit k publiku a rychle jsem odešel k Duchu. Nyní připomínám lidstvu, že nastal správný čas k tomu, abyste odstranili a odhalili vše, co drželo lidskou rasu v otroctví.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 304

Vyhledávání