Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Poselství andělů - Naučte se tolerovat špatnou náladu
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:04

Poselství andělů přijala Magda Techetová

"Někdy se necháváte silně ovlivnit tím, jakou mají druzí lidé náladu. Je to pochopitelné, protože velká část z vás patří mezi vysoce empatické a citlivé osoby, takže je pro vás v podstatě nemožné nepocítit změnu nálady druhého člověka, zvlášť pokud se jedná o někoho, kdo je vám velmi blízký. Cítíte se být jeho náladou zasaženi a mnohdy také zranění.

V takových situacích je třeba si pamatovat, že hodný člověk nepřestane být hodný jen proto, že má špatnou náladu. I kdyby řekl nebo udělal věci, které nejsou úplně šťastné nebo radostné, neznamená to, že přestal být hodný nebo milující. Je to prostě projev jeho momentálních emocí nebo myšlenek, a s těmi občas bojuje KAŽDÝ člověk.

Celý článek...
 
Poselství od duchovní bytosti živlu vody, Cesty lásky II., Trnová, 04_05_2019
Uveřejnil(a) Administrator   
Neděle, 05 Květen 2019 23:14

Na semináři Cesta lásky II. v Trnové (04.05.2019) jsme přijali poselství od duchovní bytosti živlu vody.

 

Celý článek...
 
Kryon - „Podobenství o zadním dvorku“
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 30 Duben 2019 19:17

Tento živý channeling byl předán v Boulderu, Colorado, 11. ledna 2019

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Některé informace byly i přidány. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství přijaté v Boulderu.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Již jsem vám dnes slíbil podobenství, a v tom bude opět hrát hlavní roli postava jménem Wo. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, tak Wo přestavuje každého člověka. Wo nemá jedno určité pohlaví, ale Wo je spíše Wo – man (man – muž, woman – žena, pozn. překl.). Wo může mít obě pohlaví. Ale v tomto případě mu budeme říkat „on“, protože to dává smysl ve vašem jazyce.

Celý článek...
 
AA Michael - - *Vývoj duše*
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 30 Duben 2019 19:12

AA Michael Prostřednictvím Ronny - duben 2019
Ronna Herman / Svatý písař

Milovaní mistři, musíte se snažit rozšířit svou kapacitu Lásky/Světla, aby zahrnovala celé Stvoření: Lásku k přírodě, Lásku ke zvířatům, Lásku a soucit pro lidstvo, Lásku ke svým nepřátelům, tj. k těm, které vnímáme jako nepřátele, a co je nejdůležitější, Lásku k Sobě. Neboť v Esenci je celé Stvoření vaší součástí a vy jste jednou Tváří Nejvyššího Stvořitele. Rozšíření Božího vědomí/ vědomí Boha vyústí v rozšíření vašeho aurického polevašeho vyzařování Světla. Časem si vás stále víc a víc vyvine vyzařování tak mocné a rozpínavé, že začne mít pozitivní účinek na ostatní kolem vás – a nakonec na Zemi a celé lidstvo. Docela velké množství vyvinutějších Duší už tuto schopnost získalo. Nicméně, musíte pamatovat na to, že nemůžete sdělit to, co jste nevzali a nepotvrdili za své. Také si pamatujte toto: důležitou součástí vašeho poslání na Zemi je, abyste zesílili Světlo nižších dimenzí. Rozšíření vědomí Duše vyústí v rozšíření aurického pole, jak co se týče intenzity, tak co se týče rozsahu vlivu.

Celý článek...
 
Solara -Malý fragment Solařina reportu na duben 2019 - Osvobození se a postup vpřed
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 30 Duben 2019 19:10

Duben je měsíc plný točení Osvobozujících průlomů a Postupu vpřed. Je čas pohnout se kupředu z upadající Minulosti, čas pohnout se dopředu ze staré krajiny, abychom plně ztělesnili své Pravé Já, čas jít dopředu a osídlit Novou Realitu.

Energie tohoto měsíce vytváří vrcholy intenzity a občas se všechno zdá výbušné a těkavé. Tato intenzita způsobuje, že se nám do Cesty postaví mnoho vyčpělých a falešných prvků. Ti z nás, kteří odolávali změně, procházejí vynucenými změnami a náhle Jdou po Ostří nože.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 333

Vyhledávání