Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 1. října 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Říjen 2017 14:24

Hrát si s miliony myslí
Dívat se jak postupně reagují
na neviditelný popud.
Vést jejich touhy
velké či malé
aniž by si toho byli vědomy.
Je to VELKÁ a NEKONEČNÁ HRA V ŠACHY.
Mimořádně VZRUŠUJÍCÍ.
Sydney West, předseda Fabiánské společnosti

Fabiánská společnost byla založena v r. 1884 v Londýně. I dnes stále tlačí svou agendu směrem k Novému světovému řádu. Je jenom jednou z mnoha na světě; všechny se ukrývají pod různými identitami. Jejich filozofie je to, co na vás bylo uvaleno. Pro ně je to jenom hra. V jejich očích není lidstvo ničím. Nyní se probouzíte a nacházíte odvahu říct:Ne, tohle nechci. Již víc nejsem ochoten být vaším otrokem.“

Celý článek...
 
AA Michael - Český národe, přišel tvůj čas obrození
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:08

Milí přátelé,

s velkou radostí Vám představujeme poselství AA Michaela, jež nám zaslala naše čtenářka a které bylo inspirováno vyhlášením společné meditace „Na posílení egregoru Slovanství a pozitivní vize budoucnosti“.


Milovaní,

Jak možná mnozí víte, já jsem také patronem české země a českého národa. Znám podrobně vaši historii, vaše vrcholy i pády, čím vším jste prošli, vaši předci i vy jako duše, na toto území mnohokrát znova inkarnované.

A chci vám hned na začátku sdělit, jak moc si vážím vaší kolektivní české Duše.Obsahuje váš božský úděl i úkol, vaše poslání. A tím se chci dnes zabývat v tomto poselství, jelikož úděl je již za vámi. To je ta radostná zpráva!

Celý článek...
 
Kryon - Věci, které v noci nahánějí strach
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:06

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Tucsonu, Arizoně, 25. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Někteří se ptají, jaké to je, když Duch sestoupí a navštíví vás a zda se můžete setkávat se Stvořitelem, aniž byste se v tom procesu „rozpustili, zrušili“. Jeden na jednoho, jen ty a Bůh, jaké by to bylo? A odpověď zní: „Bylo by to takové, jak vás to učíme – je to vaše právo a privilegium.Právě teď je na této planetě energie, kterou mnozí očekávali a skrz kterou můžete ve svém nitru přijímat větší část Boha než kdykoli předtím.A zatímco jej přijímáte, začíná se váš život měnit.

Celý článek...
 
solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ZÁŘÍ 2017 - ČERVENÉ SVĚTLO –RESET/NOVÉ NASTAVENÍ – ZNOVUZROZENÍ
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:04

Srpnové extrémně mocné Úplné zatmění Slunce přineslo mocné zrychlení. Mnozí z nás zažili mohutný příliv Pravé Čisté Lásky a Jednoty a v tu samou dobu byly aktivovány kódy Nové Reality, které otevřely dveře rozsáhlému Novému Prostoru, o kterém jsme nikdy netušili, že existuje.

Jak se Slunce a Měsíc sladily, postavily do jedné linie, energie AN zesílila a my jsme byli rozšířeni a přenastaveni. Nýty, které nás dlouho držely připnuté k dualitě, jeden po druhém odpadly, dokud jsme nezažili nový pocit rozšířené celistvosti. S tímto uvolněním přišlo i hlubší probuzení.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 24. září 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:04

Mnozí jste zaznamenali ve vzduchu vzrušení a také ho pociťujete. Vítězství je na dosah a vy to cítíte. V duši víte a cítíte, že když se spojíte, abyste meditovali a modlili se, přináší to výsledky.Pokračujte, je to vaše zbraň proti temným silám kontroly. Kabala již nemůže vládnout ze stínu. Byli odhaleni. Jejich loutky ve vládách teď ví, že byly identifikovány jako zrádci lidské rasy. Ptáte se, komu věřit? Copak nevidíte, že společně jste silnější než Kabala? Zabránili jste zmasakrování Ameriky, které Kabala naplánovala. Máte moc a schopnosti zabránit převzetí Země. 1% vás nemůže přemoci. Proti probuzenému lidstvu nemají šanci. Teď všechna sídla zla cítí, že jsou odhalena a cítí se zranitelná. Již nemají vše pod kontrolou.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 301

Vyhledávání