Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Kryon - Prastaré město Petra a Nemožná budoucnost
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Srpen 2017 17:04

Tento živý channeling Kryona byl přijatý v Petře, v Jordánsku, 14. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opět se nacházíme venku, v zemi zvané Jordánsko, v ruinách starověkého chrámu Petra. Je v něm mnoho historie a někteří z vás to zde velmi zvláštním způsobem cítí. Ne však těmi způsoby, o nichž obvykle hovoříme. Opět to musím zmínit. Je možné, že je historie živá? A pokud hovoříme o těch, kteří zde žili, budovali tento chrám a využívali ho po celé věky, je možné, že je tu určitý druh “života”, který se díky jejich vědomí zachoval? Někteří z vás ho cítí. Ale o tom dnes nechceme hovořit.

Celý článek...
 
Kryon - Velký příběh lásky
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:14

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Regině, Saskatchewan, Kanada, 24. května 2015

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Dělám krátkou pauzu, zatímco můj partner ustupuje stranou. Proces channelování se musí natrénovat, aby umožnil maximální jasnost, aby poselství procházelo bez filtru, bez předpojatosti a beze změn. Říkal jsem svému partnerovi, aby nečetl žádné jiné channelingy a aby se nepodílel na žádných jiných metafyzických knihách, aby se do jeho přenosu nedostaly jiné myšlenky, které by možná mohly zpochybnit, ovlivnit nebo odfiltrovat božskou integritu. Musíte dostat jen to nejlepší. A rád bych, aby dnešní poselství bylo co nejlepší.

Celý článek...
 
AA Michael - ZLEPŠOVÁNÍ DOVEDNOSTÍ JAKO SPOLUTVŮRCE
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:11

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny srpen 2017

RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, po mnoho let se nyní objevuje tolik nových vynálezů a vědeckých průlomů, zároveň s přehlušujícím množstvím filozofických a duchovních informací bombardujících mysli lidstva, že lidský mozek sotva může absorbovat ony nesčetné teorie a nové koncepce, aby nebyl přeplněn.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 6. srpna 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:09

Zdravím vás, přátelé.

Corey Goode a Cobra zorganizovali akci, za pomoci které se můžete aktivně zúčastnit převzetí své moci zpátky. Společný rozhovor Coreyho Gooda a Cobry - ZDE

(pozn. překl.: Poté, co bude anglický přepis tohoto rozhovoru přeložen do češtiny, bude k dispozici na: http://bod-zlomu.blogspot.cz/, kde jsou již přeloženy dispozice k této meditaci při příležitosti zatmění Slunce dne 21.8.2017 ve 20.11 hod.)    Výzva k hromadné meditaci při zatmění Slunce

Celý článek...
 
Kryon - Určit, jak padnou kostky
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Srpen 2017 17:15

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Sydney, Austrálie, 14. března 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Proces channelování vypadá, že je snadný. Můj partner se na něj nepřipravuje, protože jsem mu před určitou dobou řekl, že ve své buněčné struktuře může být, kdykoli v každodenním životě vždy připraven. To, co nazýváme channelingem a co představuje spojení s vyšším já, se pro něj může dít 24 hodin 7 dní v týdnu. Existují lidé, kteří tento proces vidí a říkají: „Nemůže to být pravdivé, protože channeler se nepřipravuje. Nedívá se správným směrem, nedýchá správně a nevěnuje čas tomu, aby se zbavil negativních energií.“ Říkám vám, že všechny tyto věci byly v určitou dobu správné a vhodné, ale dnes už ne. Mění se paradigma energie, mění se vztah mezi vámi a Stvořitelem. A je to možné jen díky tomu, co lidstvo dokázalo. Rád bych udělal krátké shrnutí pro ty, kteří to teď možná poslouchají poprvé. Můj partner to nechápe, ale já vidím ty, kteří to budou poprvé poslouchat později – v jiném čase. Drazí, v energii, ze které a se kterou přicházíme, neexistuje žádný čas. Vidíme potenciály a ty, kteří tohle poslouchají poprvé. Pro vás je to později, pro mě je to teď – vidím vás, drazí.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 298

Vyhledávání

Fotky z misí