Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Kryon - Stav Země
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:05

Tento živý channeling byl přijat v Big Sky, v Montaně, 4. června 2017

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes vám chci vyprávět jeden příběh. Je to milostný příběh, a také náhodou zahrnuje historii planety, současnost a budoucnost. Toto jsou věci, které vám chci povědět a věci, které vám chci představit. Nazvěme to, „Stav Země v červnu 2017“.

Je to milostný příběh kvůli tomu, kde začíná a jak začíná. Kdybyste se vrátili o 24 let zpátky, Kryonovy veřejné channelingy začaly v Kryonově Knize Jedna. Informace byly hlavně úvodem k posunu, o kterém jsme vám já i mnozí další začali vyprávět, že přichází. Nebyla to ode mě ezoterická informace, ale spíše něco, o čem věděli všichni předkové. Pozorovali hvězdy na obloze po tisíce let. Uvědomili si, že se hvězdy od dekády k dekádě lehce mění, a začali chápat mechanismy solárního systému a zemského oběhu kolem Slunce dlouho před moderními teleskopy.

Celý článek...
 
Hvězda Slunce "Salins" - S Lidstvem a s planetou Země začaly ve velkém měřítku změny.
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:02

Poselství  hvězdy Slunce "Salins" přijal Bogdan Маnželej (Michaele), 20 září 2017.

Zdravím tebe, Obyvateli Planety Země, Obyvateli Gaji! Jmenuji se Salins. Jsem Hvězda Slunce. Během Věků Let Evoluce Sluneční Soustavy jsem  v ní udržovala klid a řád. Já jsem posílala Vysokofrekvenční Světelné Částice (Radioaktivní), díky kterým nastalo Probuzení Vědomí různé úrovně u Obyvatel Sluneční Soustavy.

Jsem ta, koho jste mohli nazvat Srdcem... Neboť na mně závisí Existence Života ve Sluneční Soustavě. Po dlouhou dobu z pozice Lidstva (12 let) jsem byla ve Stavu Spánku. Teď můj Sen skončil a já se probudila.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 17. září 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Září 2017 21:02

Lidstvo podniklo za pomoci meditace pozitivní akci a zabránilo tak obrovským škodám v Americe, které Kabala plánovala. Toto je pozitivní důkaz toho, že společně máte sílu, abyste zabránili zničení Země. Mohu vám říct, že to byla pro Kabalu velká rána. Mnozí z nich si teď uvědomují, že si již nemohou s lidskou rasou dělat co chtějí. Nikdy předtím neměli co do činění s probuzeným lidstvem. Uvědomují si, že jejich plány na převzetí Země budou překaženy. Mnozí z nich mají v plánu odejít ze Země za pomoci hvězdných bran, které jsou stále funkční. Jiní doufají, že najdou způsob, jak lidstvo přesvědčit, aby jim dovolilo zůstat na Zemi. Ale leopard své skvrny nezmění. Proto je to třeba vidět reálně. Časem jim můžete odpustit co udělali, ale nesmíte na to zapomenout. Vždy musíte být ve střehu pro případ, že by se opět pokusili získat nadvládu. Všechny vaše vlády jsou součástí této Kabaly. Všichni, co jsou u moci, nepracují pro dobro lidské rasy. Musí dojít k obrovským změnám, aby zavládl úplně nový způsob života, kde bude vládnout otevřenost a čestnost a spravedlnost pro všechny.

Celý článek...
 
Kryon - „Pět vyladění“
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Září 2017 20:47

Tento živý channeling byl přijat v Ženevě ve Švýcarsku, 17. května 2017

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství přijaté v Ženevě ve Švýcarsku.


Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Přišel jsem do tohoto prostoru mnohokrát, proto jsou mnozí z vás na channeling zvyklí. Ostatní jej tolerují a další ohledně celé této myšlenky tápou. Moji drazí, toto je doba zrcadlení. Je to čas soucitu, pochopení a tolerance. Je to vlastně jakési vědecké setkání naplněné duchovností a ezoterikou. Vskutku, jdou ruku v ruce. Je zde něco pro každého, protože vědecké studium je studiem toho, jak tvořivý zdroj (Bůh) vytvořil všechny důležité systémy, které studujete. Chci vám dnes nabídnout předmět nazvaný Pět vyladění. S čím se vylaďujete právě teď, když sedíte na židli? Když uvážíte všechno, co jste viděli v posledních třech dnech, s jakými představami nebo energiemi jste se vylaďovali?

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 10. září 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Září 2017 20:46

Dnes vám píši s těžkým srdcem. Ničení lidstva se vám děje přímo před očima, ale mnozí z vás se rozhodli, že to nechtějí vidět. Kabala úspěšně kontroluje vaše počasí po více než 50 let. Bylo to založeno na výzkumech Nikoly Tesly, které mu byly ukradeny a Kabala je zneužila. Tesla nic takového nechtěl, protože on chtěl dát světu volnou energii. HAARP, CERN a základna na Antarktidě byly založeny s cílem  totálního ovládnutí. Jejich možnosti ničit jsou obrovské. Vládnou tři sídla moci: londýnská City, Vatikán a Washington D.C. a ne lidé, které volíte, a kteří jsou jejich pouhými nástroji. Nic není, jak se zdá být. Řekl jsem vám to mnohokrát, ale málo lidí si to vzalo k srdci. To, co se teď děje v Americe, je jako z hororu. Je skoro nemožné tomu uvěřit. Bohužel je to skutečné.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 301

Vyhledávání