Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – květen 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Červen 2017 07:27

01. 05. 2017

HLEDÁNÍ

Lidé vždy hledali Boha. Je to jednoduše stesk po domově, který odráží absenci vašeho komunikačního spojení, zatímco procházíte svou lekcí. Je to základní touha na buněčné úrovni a je společná všem lidem.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – duben 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Červen 2017 07:25

04. 04. 2017

POŽADOVANÉ MYŠLENÍ

Co to povídám? Říkám ti, že zůstaneš nešťastný, drahý, ať jsi kdokoli z čtenářů či posluchačů, dokud se nerozhodneš obrátit se dovnitř a nalézt to, co je posvátné. To vyžaduje nové myšlení mimo 3D intelektuální krabici. Vyžaduje to multidimenzionální myšlení. Je zapotřebí, abys započal proces, o kterém jsme hovořili stále dokola. Jinak budeš jednoduše tonout v dramatu, které se odehrává kolem.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 31. května 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Červen 2017 07:24

Toto je mimořádná doba, kdy se děje neočekávané a lidé se ukazují v pravém světle a ne v podobě, kterou předstírají. Děje se to v celosvětovém měřítku. Znovu vám připomínám, že „nic není, jak se zdá“. Musíte zůstat ostražití. Berte v potaz vše, co je vám neočekávaným způsobem ukazováno. Rád bych ti připomněl první návštěvu na Taře (Tara - posvátné území Irska - pozn.př.), když jste ty, J, A, B a G stáli u kamene Lea Fail. Měli jste plánu, aby každý z vás nahlas přečetl Odvolání smluv duše od Andrewa Bartzise. Každý z vás kousek přečetl, kromě G, který váhal a byl velmi bojácný. Nebyl schopen text přečíst. To, má drahá, ti mělo otevřít oči, aby sis´ uvědomila, že s tebou nesouzní, ani s našimi cíli. Je ovládán jezuity, kterým slouží; ať již za pomoci kontroly mysli anebo záměrně. Teď o tom již nepochybuješ, protože se projevil, když vyhrožoval tobě a také tvé práci pro lidstvo. Modli se za něj. Je to muž, který se bojí a který chce sedět na obou židlích: má zůstat s Vatikánem aneb má z jeho spárů uniknout? Nikam se nelze schovat, protože je vše odhalováno.

Celý článek...
 
Kryon - Komplexnost lidského spirituálního systému
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Červen 2017 12:33

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Boulderu, Colorado,  7. ledna 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Dnešní channeling bude jiný, protože chceme mluvit o věcech, o kterých jsme toho ještě moc neřekli. Jde o komplexnost lidského spirituálního systému. Než však začneme, chceme vyslovit pár slov uznání, proč jsme tady. Proces channelování, který nebude existovat pořád, se děje z určitého důvodu: aby oslavil lidstvo. Nikdy kvůli tomu, aby vás obviňoval, šířil strach nebo vás vyzýval k určitému jednání, co byste jinak nikdy nedělali. Tohle je rodina ve svém nejvyšším vyjádření – aby tu s vámi pobyla, vzala vás za ruku a vyprávěla vám příběh o vašich schopnostech, o vašich možnostech, vaší hodnotě a kráse celého systému.A pokud sedíte před channelerem a taková slova neslyšíte, pak pozorně rozlišujte, kdo co říká. Neboť Tvořivý Zdroj vesmíru je s vámi cíleně spojen láskou a soucitem. A i když vás od toho všeho odděluje závoj, přesto to můžete vnímat. Možná to dokážete rozeznávat a vnímat v mých slovech.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA KVĚTEN 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Červen 2017 12:28

Příjezd na vrchol – Aktivace Světelné Věže AN!

Po mnoho let jsme měli příležitost odháknout se z duality, ale neudělali jsme to. Kdybychom to byli udělali předtím, situace ve světě by nyní nebyla v takovém hrozném stavu, jako je. Kdybychom přestali živit dualitu dříve, věci by se byly nedostaly do tohoto krizového bodu.

Měli jsme rádi své materiální pohodlí. Rádi jsme byli baveni a nesoustředění. Měli jsme rádi iluzi, že všechno je v pořádku. Měli jsme rádi předstírání, že všechno je normální a pomalu se zlepšuje. Nyní jsme v obrovském nepořádku, kdy všechno začalo být tak drastické, že to už není možné dál ignorovat. Kde naši světoví leadři jsou ignoranti a nedostává se jim soucitu. Kde vládnou peníze, ropa a moc.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 293

Vyhledávání

Fotky z misí