Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou
Přijatá vnitřní cestou
KRYON OPĚT V PRAZE!!!
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:59

Vážení přátelé,

Před téměř dvěma lety, v září 2018, proběhl v divadle Hybernia 1. Kryonův seminář. V jeho závěru, v závěrečném channelingu, nám Kryon a vlastně i Lee Carroll řekli, že se s námi loučí a snad za dva roky se opět setkáme.

Slova, která tehdy zazněla v sále divadla Hybernia se silně zapsala do našich srdcí a celou dobu rezonovala v naší mysli. Přidali se k nám i všichni ti, kteří v divadle nebyli, ale poslechli si channelingy ze záznamu. Bylo a je nás hodně, kteří jsme vyzařovali myšlenku, energii touhy, záměru, znovu se setkat s Leem Carrollem a Kryonem tady u nás v Praze. A jak víme, energie myšlenky je tvořivá, zvláště energie kolektivní mysli, mnoha srdcí.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon na Islandu – den sedmý – písmeno N
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:56

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během mise na Islandu – březen 2020

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je sedmé poselství z ostrovní země – Islandu. A vy tu zde se mnou stojíte v čase zimy. Je to však nádherný čas. Jednou se ohlédnete a vzpomenete si na čas, kdy jste zde stáli ve sněhu, venku bylo -10°C a někteří z vás se třásli zimou. Budete si to pamatovat. Já ale chci, abyste si pamatovali slunce a to, co vidíte svýma očima a co jste právě viděli – tu čistotu, velkolepost, krásu a energii, která proudí z tohoto místa, které vám říká: „Vítejte.“ A v těchto chvílích dovolte, aby vás slunce zahřálo, jen na těch pár chvil, kdy k vám chci hovořit.

Celý článek...
 
Přijetí - Mateřské Síly Marie
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:54

Marie skrze Pamelu Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie. Přináším vám energii lehkosti a důvěry, zářivou energii hravosti a živosti. Dovolte, aby byla přítomná, a pijte z ní tak, jak přichází ze Zdroje, neboť je to energie, která vás přináší k vašemu původu, k tomu, kdo jste.

Když jdete zpět do Zdroje, právě tam nalézáte „živoucí vodu“, která dojímá, oživuje a regeneruje vaši duši a tento život je také tím, kým jste – dáváte život a přijímáte ho. Přirozený proud, kterého jste součástí, to celé činí sám, bez starostí a zcela svobodně. Pomyslete na přírodu na Zemi, jak život neustále plyne. I když tu existuje smrt a destrukce, ať už ze samotných přírodních sil nebo působením lidí, život začíná vždy znovu a nachází cestu, jak vzkvétat.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon na Islandu – den pátý a šestý – písmeno L + A
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Duben 2020 08:51

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během mise na Islandu – březen 2020

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Jaký to velkolepý den! Pokud jste se k nám připojili, jak to dělají mnozí, nacházíte se zde se skupinou, která studuje energii Islandu. Toto je páté poselství ze série mnoha channelingů a tato skupina právě poslouchá zvuky vln Atlantiku narážejících do břehu laguny – jedna z nejmalebnějších scén, jaké jsou vůbec možné. Stojí tváří v tvář horám, kterým se říká pyramidové hory. Ty jsou více než majestátní. Elementálové zde vědí, kdo jste. Tato skupina je privilegovaná, že zde může stát, zatímco k ní proudí energie a říká: „Tato planeta vás miluje.“ Dnešní elementálové a dnešní civilizace jsou přátelští a nápomocní.

Celý článek...
 
Jeshua - Současná krize
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Duben 2020 08:50

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, drazí bratři a sestry, já jsem Jeshua, váš přítel, váš bratr.

Vidím nejistotu a strach, který v této krizi prožíváte, a který ovlivňuje celý svět. Vy všichni jste v tom spolu. Způsob, kterým vás korona virus ovlivňuje ve vašem každodenním životě, je hluboký a individuální. Naráží na vás svým vlastním způsobem, ve vašich vlastních individuálních podmínkách, přesto jste v tom však všichni spojeni. To je to, co tuto krizi právě nyní charakterizuje, to, že spojuje lidstvo, ačkoli může potenciálně lidstvo také rozdělovat.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 11 z 353

Vyhledávání