Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Ježíš
Jeshua - Vyjádřete světlo své duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Únor 2012 18:06

Přijala Pamela Kribbe, Únor 2012

Drazí přátelé,

Jsem zde, jsem mezi vámi, já jsem Jeshua. Znáte mě, jsem váš přítel a bratr.
Vím, jaké to je být člověkem. Jsem velmi blízko vašemu srdci. A vy všichni jste si navzájem blízko, neboť vy všichni zde přítomní nebo vy, co tohle čtete, jste dušemi, které přišly zas a znovu na Zemi inspirovány Světlem, touhou změnit vědomí na Zemi.

Celý článek...
 
Poselství Ježíše - Propouštění rodiny, do níž jste ze narodili PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 14 Březen 2010 22:31
Seriál: Léčení
Jeshua ben Joseph prostřednictvím Pamely Kribbe
www.jeshua.net
© Pamela Kribbe 2005

Drazí přátelé, činí mi velké potěšení, že s vámi mohu opět pobýt. Všichni jste stateční bojovníci. Jen samotná vaše přítomnost ve fyzickém těle na Zemi v dnešní době vypovídá o vaší ohromné odvaze a připravenosti čelit temnotě, vnitřní a vnější, a zaměřit na ni své Světlo, Světlo svého vědomí. Jste bojovníci v duchovním smyslu a vaše zbroj spočívá stejnou měrou v soucitu, jako v soudnosti. Strachy a iluze vaší reality se nedají překonat jen láskou a soucitem. Tyto základní, převážně ženské přednosti potřebují být doplněny mužskými kvalitami srozumitelnosti a soudnosti. Soucit vám dává schopnost vnímat jiskřičku Světla v každém vyjádření duality, například rozeznat Světlo něčí duše i v případě, že je jeho osobnost plná negativity. Díky soudnosti si uvědomujete přítomnost strachu a energií spojených s mocí v každém takovém výrazu a umožňuje vám to se od něj vzdálit, nechat ho odejít z vašeho energetického pole.
Celý článek...
 
Poselství Ježíše - NOVÁ ZEMĚ I, Pracovníci Světla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 14 Březen 2010 17:25
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe

V těchto dnech a v tomto věku dochází na Zemi k přechodu. Přichází úsvit nového vědomí, které dříve či později nabere hmotnou podobu. Jak přesně k tomuto přechodu dojde, jaký získá tvar, to není pevně rozhodnuto. Budoucnost je vždy neurčitá. Jedinou skutečně danou věcí je tento moment: “přítomný okamžik“. Z pramene Přítomného okamžiku vychází nespočet možných cest, nekonečná pavučina možných budoucností.
Celý článek...
 
Poselství Ježíše - Pracovníci světla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 14 Březen 2010 14:20
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe

Planetární cyklus


Všechno, co je, se vyvíjí v cyklech, planety stejně jako lidé. Není výjimečné, že jednotlivec nebo skupina individuálních duší v určitém časovém okamžiku vystoupí z karmického cyklu. Tuto éru však činí jedinečnou skutečnost, že Země sama dokončuje významný karmický cyklus. Země prochází vnitřní transformací, jež vyústí v nový typ vědomí jejího bytí jako planety. V jakémkoliv bodě se jednotlivé duše v rámci svého osobního cyklu nacházejí, zemský transformační proces je ovlivní.
Celý článek...
 
Poselství od Ježíše k Velikonocům PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Pátek, 10 Duben 2009 19:03

Přinášíme poselství od bratra Ježíše, který nás tentokrát skrze Karin nabádá k tomu, abychom využili času velikonočních svátků a udělali si jednoduchou očistnou meditaci.

Celý článek...
 


Vyhledávání