Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Marie Magdalena - Za dualitou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Březen 2017 09:14

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí muži a drahé ženy,

já jsem Marie Magdaléna. Je mi potěšením být zde. Byla jsem lidskou bytostí stejně jako vy a milovala jsem být člověkem! Vím, že často cítíte, že být člověkem vám způsobuje mnoho zátěží, uvědomte si však, prosím, že jedině tím, že jste člověkem, můžete zažívat intenzivní emoce a objevování. Je pravdou, že když jste člověkem na Zemi, vědomí vaší duše je částečně zahaleno, toto zahalení vám však dává možnost zkoumání, velmi důvěrného a hlubokého zkoumání života se všemi jeho zdary i nezdary. A právě díky hloubce vašeho prožitku nakonec zmoudříte. Pro mě je tvář starého muže nebo ženy, vrásčitá tvář s jemnýma očima, mnohem krásnější, než tvář anděla. Ctím lidskou bytost.

Celý článek...
 
Marka Země - Tělo a duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Březen 2017 09:12

Země prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí lidé,

jsem hlas Země. Nesu vás ve svém těle. Planeta, na které žijete a po které chodíte, je mým tělem, vyjádřením mé duše. Jste tu vítaní, neboť jste součástí mého těla. Vaše tělo je mojí částí, je stvořeno z pozemské hmoty. Buďte si velmi vědomí buněk ve svém těle, které jsou velmi malé, nezávislé entity, které přesně vědí, co mají dělat. Ve vašem těle fungují k rovnováze, harmonii a součinnosti.

Celý článek...
 
Mise ČR – Šumava - PROGRAM mise Šuama - 28.4. -1.5. 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Březen 2017 19:51

Milí přátelé,

jak z našeho plánu akcí víte, uskuteční se na přelomu dubna a května mise do oblasti Šumavy - Kašperk a Obří hrad. V dalším textu se můžete seznámit s úplným programem této "domácí" mise.

Přihlášky zasílejte na Míňu Noskovou, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 777 214872. Ubytování bude zajištěno v několika penzionech. Prosím, abyste mi do přihlášky napsali, zda pojedete autem nebo autobusem. Podle toho bude i rozděleno ubytování. Některá ubytování jsou dostupná pouze autem. V penzionu Na Habeši si můžete dělat snídaně sami v kuchyňce. Oběd bude společný v sobotu a možná i v neděli pro všechny v chatě Na Losenici, která je hned pod Obřím hradem.

Celý článek...
 
Kryon - “Přechod a Nic není náhodné” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:12

Následující poselství Kryona byla přijata v Delphi University, Georgia, 9. července 2016

                                                 Úvodní mini channeling - “Přechod”

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Cítili jste to, už když jste sem přišli – tato místnost vás vítá. Tato univerzita je vhodně nazvaná “Delphi”. Místo znalostí a moudrosti. Centrum, kde osvícení může skutečně být odhaleno, studováno, lze s ním pracovat a praktikovat jej. Jedno z mála míst na této planetě se studijním plánem, který zahrnuje dokonce i channeling. A vy sedíte na zbytcích chrámu, který byl speciálně postaven pro moudré myšlení. Rád bych, abyste zde jen chvíli seděli a procítili to.

Celý článek...
 
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – únor 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:09

06. 02. 2017

POSLOUCHEJTE

čím více se dozvídáte o vědě, tím více se dozvídáte o Stvořitelizjišťujete, že mezi fyzikou a duchovností není žádné oddělení. Jsou to muži a ženy s jejich svobodnou volbou a logikou, kdo se rozhodne oddělit se od majestátu Boha.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~

- z Kryonova channelingu „Komunikace s Duchem“ - nebo ZDE

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 269

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 118 

Vyhledávání

Fotky z misí