Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Přijmutí skutečnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 21 Březen 2013 22:01
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 19.03.2013

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Já jsem Kryon a zdravím vás moji milí. Je mi radostí k vám dnes promluvit, neboť se setkáváte tváří v tvář ženské energii, která vystupuje z nitra Země.
Celý článek...
 
Solara - Fragment ze surf reportu na březen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Březen 2013 20:55
Skok do akce

Měsíc březen začíná pocitem, že procházíme jakýmsi dockingovým/ připojovacím procesem s naší Novou krajinou.(docking = vložení a zapojení notebooku do tzv. dokovací stanice, která je trvale umístěna na pracovním stole a je připojena do sítě a k dalším zařízením - pozn.překl.) Všechny potřebné zástrčky už máme, ale musíme počkat, až budou připraveny nové konektory. Ve vzduchu je pocit dočasného čekání, ale ten nebude trvat dlouho. Závěrečné dosednutí onoho propojení mezi naším Opravdovým já a Novou realitou se děje právě teď. A velmi brzy budeme vtaženi do režimu plného přiblížení (v orig. full zoom).
Celý článek...
 
Kryon - Aktivace třetí vrstvy DNA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Březen 2013 17:23
Tento živý channeling byl předán ve Philadelphii, Pensylvánie; 27.července 2003

Celé toto Kryonovo sdělení se  zabývá třetí vrstvou naší DNA, její funkcí a významem v 1. skupině tří vrstev DNA. Navazuje na předchozí sdělení k 2. vrstvě DNA předané v channelingu "Zkušenost Mt. Shasta", hovoří o rovnováze světla a tmy a poznatky tak propojuje v celek. 
 
Tento channeling byl předán a zesílen Kryonem, prostřednictvím Lee Carrolla při rechannelingu aktuálního přepsaného channelingu. Bylo to uděláno proto, aby byl hodnotnější pro psané slovo a přinesl jasnost pojetí, které byly dány energeticky během živého channelingu.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.3. 2013 - 24.3. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Březen 2013 17:08
Milovaní,
ve svých současných každodenních životech již poznáváte, co znamená prožívat život, všechny ty nesčetné způsoby, díky nimž může Duše poznávat, jak se žije na této Planetě v lidské formě. Je to senzační příležitost, že zde můžete být v tomto současném klíčovém okamžiku, kdy probíhá tolik změn a transformací. Toto je také součást role, kterou jste si vybrali ještě před inkarnací sem, na Zemi. Jste to vy všichni, v současnosti fyzicky inkarnovaní, kteří máte moc a oprávnění tvořit nový směr, novou realitu. Ti, kteří obývají duchovní sféry, nemohou ovlivnit pozitivní změny, aniž by požádali o vaše povolení a spolupráci.
Celý článek...
 
AA Metatron - Odhalení důvěrného spojení se Stvořitelem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 15 Březen 2013 08:01
Poselství Archanděla Metatrona přijala Natalie Glasson 04/03/2013


      Posíleni duší vidíme svítání všeho, co Stvořitel nyní manifestuje jako realitu na Zemi jako skutečnou a posvátnou zkušenost a potvrzení.

      S nejhlubší láskou já, Archanděl Metatron, přistupuji, abych vás pozdravil, jako přítel se s vámi podělil o světlo a podporu Stvořitele, abych vám pomohl se spojit se vším, co je ve vašem bytí. S vývojem duše se naše propojení posílí, protože přítomnost duše umožňuje jasné vidění a chápání pravdy. Když přijmete mé energie a posvátnou sílu, poznáte, že vše, co vám chci zprostředkovat od milovaného Stvořitele je to, že s větší intenzitou rozpoznáte pravdu a posvátnou sílu svého vlastního bytí a svého já.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 254 z 305

Vyhledávání