Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Symbol uzdravení a anděl poznání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 22:26
S tímto symbolem přicházím, jako anděl vašeho lidského poznání, které vede k uzdravení vašich srdcí a myslí. Jak jinak by mohlo dojít k vašemu plnému uzdravení, když nepochopíte samou podstatu lidského – Božího bytí na Zemi. Většina z Vás k tomuto pochopení nedospěla, proto je třeba stále na tom pracovat, neboť již nezbývá čas. Vaše šroubovice se upevňují, tělo se z pohledu Božího světla mění, nejste již ty bytosti co dřív.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 4.11. 2012 - 11.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 21:43
Milovaní,
nedělejte si těžkou hlavu s novým přílivem energií, který s vysokou intenzitou zaplavuje vaši Planetu. Každý den si mantrujte "Vše je v pořádku". Nyní prožíváte období mohutné vnitřní aktivity, neboť ty energie, které jste již přijali, se nadále integrují a asimilují a k tomu všemu ještě přijímáte další obrovské množství těchto darů Lidstvu. Mnozí nalézáte ochranu ve svých domovech a snažíte se co nejvíc odpočívat a relaxovat. Pro většinu lidí znamená toto větší množství přicházející energie, že potřebují více a déle spát. Neustále naslouchejte svému elementárnímu tělu a následujte jeho pokyny.
Celý článek...
 
Pamela Kribbe - Osobní příběh Pamely PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 16:54
Pamela Kribbe, květen 2010

Je to už téměř rok, kdy jsem posílala svůj poslední newsletter a byl to vskutku těžký rok. Prošla jsem velmi intenzivním obdobím, kdy jsem prožívala nemoci, strach a depresi. Nepracovala jsem a cítila se po nějakou dobu naprosto odříznutá od světa. Při pohledu zpět za tímto velmi svízelným procesem přeměny vidím smysl,  když jsem jím však procházela, rozhodně tomu tak nebylo.
Celý článek...
 
Pamela Kribbe - Poznámka Pamely k jejímu příběhu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 16:42
Pamela Kribbe, červen 2010

Ze všeho nejdřív bych chtěla poděkovat za všechny vaše srdečné reakce na můj předešlý newsletter, ve kterém jsem vám pověděla o obtížném transformačním procesu plném strachu a deprese, kterým jsem prošla během uplynulého roku. Byla jsem dojata vaší laskavostí a podporou a vaší ochotou podělit se se mnou o váš vlastní příběh. Zjistila jsem, že mnoho z vás do jisté míry prochází tím samým, intenzivním procesem „obrácením sama sebe naruby“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 28.10. 2012 - 3.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 31 Říjen 2012 22:34
Milovaní,
v současné době opět rostou Kosmické energie na intenzitě a Světlonoši celého Světa postupují na další úroveň Vzestupného procesu. Stále jdete proti proudu převládajících myšlenkových procesů, které pronikají celou atmosférou Planety, takže pro vás, kdo jste v roli předvoje, jsou tyto energie poněkud obtížné. Nezapomínejte trávit svůj čas venku v přírodě a často se propojovat do jádra Země, abyste zůstávali uzemněni. Pijte hodně čisté vody, což vám pomůže asimilovat vyšší energie do každé buňky vašeho lidského těla a multidimenzionálního operačního systému.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 260 z 292

Vyhledávání

Fotky z misí