Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.4. 2013 - 14.4. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 07 Duben 2013 21:08
Milovaní,
tlukot srdce Země se sjednocuje s lidstvem, které pochoduje vstříc novému Věku Světla a je očišťováno od všech starých a nefunkčních vzorů myšlení a chování. Země si hluboce přeje, aby všichni její obyvatelé měli dostatek času připojit se k ní v jejím vzestupném stavu expanze, proto je zde stále široce otevřené Vesmírné okno příležitostí, které umožňuje, aby došlo k těmto změnám a k transformaci. Všichni na této planetě se probouzejí do mnoha pravd, které do této doby nebyly jejich vědomí přístupné.
Celý článek...
 
Jeshua - Být mostem k Nové Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Duben 2013 12:27

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, moje drahá rodino,
Všechny vás hluboce miluji. Jsem tu v přátelství. Jsem vám rovný. Nejsem mistrem stojícím nad vámi. Chci s vámi být od duše k duši a také od člověka k člověku. Vím, jaké to je být na Zemi člověkem a zažívat hluboké emoce pochyb, strachu a hněvu. Chci, abyste všichni měli soucit se sebou samými a se svými emocemi. Především však chci, abyste si byli vědomi své velikosti.
Celý článek...
 
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – březen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Duben 2013 12:20
 „Marshmallow Messages“  jsou malé myšlenkové "jednohubky" z Kryonových channelingů. nebo knih

11.03.2013
NOVÁ MEDICÍNA

Přijdou k vám nějaké léky a přístroje, které jsou velmi speciální. Dovolte mi, abych vám o nich řekl. Medicína Nového Věku bude z těch, které obsahují život. Život, který je buď aktuálně „živý“ anebo byl. Ohledně toho existují „předsudky“.

Celý článek...
 
Kryon - Tři části PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 02 Duben 2013 21:15

 Další Kryonovo sdělení k tomu, jak je "konstruována" Lidská Bytost.

Tento živý channeling byl předán prostřednictvím Lee Carrolla v Memphisu, Tennessee,
 v sobotu 26. 02. 2011

Zdravím vás, drazí! Já jsem Kryon z Magnetické služby.
Přechod od hovořícího člověka k otevřenému portálu je nyní dílem okamžiku. A budou tací, kteří budou tento přechod kritizovat. Budou říkat, že to nemůže být takhle, protože přeci 3D lidská bytost a multidimenzionální energie Ducha potřebují víc času! Budou říkat, že jde o hluboký posun energie a budou mít pravdu. Ó, budou mít pravdu! A tak tedy řeknou, že ten muž plně nechanneluje. Co když… co když se ty dveře ale ve skutečnosti nikdy nezavírají? Co když, místo aby otevíral dveře, jednoduše řekne: „Je čas,“ ale dveře už jsou otevřené. Tohle je předpoklad nové energie, ve které žijete.

Celý článek...
 
AA Zadkiel - Síla slova PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 02 Duben 2013 21:06
Poselství od archanděla Zadkiela přijala Natalia Glasson 25.3.2013

Láska, Mír, Transformace a Pravda jsou vibrace, které vám přináším prostřednictvím své andělské přítomnosti, aby obklopily celé vaše bytí. Jsem zde s vámi v tomto okamžiku, abych s vámi sdílel andělské vibrace transformace ze sedmého světelného paprsku a zakotvil tyto vysoké vibrace jako semena vědomí do vaší mysli a pochopení. Chci vás podpořit, abyste se plněji soustředili na váš jazyk a slova, která vysíláte ze svého bytí do své reality.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 262 z 315

Vyhledávání