Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon a Lee Caroll - O KRYONOVI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 18 Duben 2013 21:44
Kdo je Kryon?

Otázka: Drahý Lee, řekl jsi, že "Kryon" je jméno pro podpůrnou skupinu Země, která je přes fyziku. Je to tvoje organizace nebo někoho jiného? Pokud ano, tak koho? Je to pro mě velmi důležité.
Celý článek...
 
Chceš-li změnit svět, miluj muže PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 18 Duben 2013 21:35

 

Chceš-li změnit svět, miluj muže; skutečně ho miluj
Vyber si toho, jehož duše jasně volá tvou; který tě vidí;
který je dost statečný na to, aby se bál.

Celý článek...
 
PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 1. LEKCE - "Objevení vaší spirituality" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Duben 2013 21:55

 Na následujících řádcích nabízíme všem našim čtenářům zcela ojedinělý materiál – Příručku pro Pracovníky Světla, nyní její 1. lekci - „Pochopení Vaší spirituality“ .
Příručka vznikla v roce 2007, na bázi několika channelingů Kryona, které, z podnětu Kryona, přijal a zapsal Lee Caroll a to z toho důvodu, aby mohly být předloženy probouzejícím se starým duším ucelené informace umožňující se zorientovat v chaosu doby a samozřejmě také v chaosu psychiky a emocí probouzejícího se. Ti, kteří jsou již delší dobu "probuzení a pracují na sobě, naleznou shrnující informaci, která jim, mnohým, umožní si uvědomit někdy roztříštěné poznání, ujasnit si různé pohledy na různé skutečnosti apod. a také, dozvědět se i řadu nových hlubokých informací. A pro nováčka duchovní cesty, nedávno probuzeného či se právě probouzejícího, je to šance začínat s relevantními, čistými informacemi a neztratit se v džungli informací, které kolem transformace a Vzestupu Planety, Lidstva, ale i té transformace v rovině individuální, existují a jejichž kvality (jakož i mnohdy úmysly autorů), mohou být pochybné.

Na překladech textů této Příručky se podílelo více našich spolupracovníků, překladatelek - Kollara, Mirka K. Iva M, Martina Mangová a Marie Kuchařová, která se také věnovala sladění a korekturám textů. Postupně uveřejníme další lekce, které mají názvy : "Pochopení vaší Duality", "Esoterika na maximum", "Pochopení kdo jste I" a "Pochopení kdo jste II".
 
A nyní již klikněte na odkaz vpravo „celý článek“ a ponořte se do moudrých slov Kryona.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 15.4. 2013 - 21.4. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Duben 2013 21:45
Milovaní,
opět jste všichni v plném proudu přijímání Kosmických energií a jejich ukotvování v krystalickém jádru vaší planety. Jsou to rytmy, kterým jste ve svých každodenních životech už přivykli a sloužíte tak Božskému. Tím, že každý z vás tyto energie přijímá a dovoluje, aby skrze něj procházely do krystalického jádra, naplňujete těmito rozsáhlými energiemi Zemi a tím se uskutečňuje její vzestup. Světlo se v planetárním středu rozpíná a je pozvednuto do vyšších dimenzí.
Celý článek...
 
Informační dopis Barbary Bessen s poselstvím Marie Magdaleny - Duben 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Duben 2013 11:04
Milí přátelé,
 
už jste se dnes zasmáli? Ne? Tak to je velká škoda. Mě právě pobavil Saint Germain.
Nemusí to být vždy jen lidská bytost, kdo vás rozesměje. A Saint Germain to umí báječně. Zkuste si to někdy! Spojení a komunikace se Saint Germaniem je vůbec  velmi obohacující. To on mě povzbuzoval, abych se přestěhovala sem do Eckernförde a poradil  mi to dobře.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 262 z 317

Vyhledávání