Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - „OMEZENÍ NEBO OSVOBOZENÍ * CO SI VYBERETE?“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 15:30
AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, červen 2013

Pamatujte, mí odvážní, že žijete vprostřed nekonečna. Zprávy vesmírné moudrosti, které vám přinášíme, nemají zavádět více pravidel nebo vytvářet nové dogma. Naším záměrem je zažehnout ve  vašich srdcích lásku a poskytnout vám letmý pohled na nádhernou budoucnost, která je před vámi. Jak stále větší masy lidí cítí nespokojenost podnícenou jejich Duševními Já, je velmi důležité, abyste odhalili lidem okolo vás Moudrá učení o Vzestupu a sdíleli je s nimi. Vy, probuzená HVĚZDNÁ SEMÍNKA, jste ti, kteří nyní budou šířit vyjevená/odhalená MOUDRÁ UČENÍ budoucnosti.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi - 3 (Jiné Bytosti) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 14:08
Jiné bytosti

Andělé a průvodci

Otázky: Drahý Kryone,
1. Chápu to tak, že považuješ za důležité, abychom v této fázi věděli, že nemáme „2“ či „3“ duchovní průvodce, ale spíše nekonečnou (metaforicky řečeno) energetickou polévku průvodců, která koná coby Jeden a čas od času mění kompozici. Moje otázka je: „Proč je pro nás důležité vědět, že stará metafora se 2 a 3 byla nepřesná a že nová je přesnější?
Celý článek...
 
Marie Magdalena - Chtíč a láska PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 13:53
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan  

Drazí muži a ženy, všechny vás zdravím. Jsem zde ve vašem středu jako duše, jako žena, jako sestra. Jsem s vámi jedním a tím, že jsem byla člověkem, znám zevnitř všechny pocity, které v současnosti zažíváte. Nejsou mi cizí.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi-Agrippa - Zanedbávané (opomenuté) dítě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Červen 2013 19:25
Poselství Mistra Kuthumi-Agrippy přijala  Michelle Manders, Johannesburg, 13. srpna 2010

Revidováno a aktualizováno pod záštitou Mistra Kuthumi-Aggrippy 22. ledna 2013

Jsem Kuthumi-Agrippa a přicházím v paprscích lásky a moudrosti, abych pozdravil každého z vás v tento den a přinesl požehnání léčení, napojení a rozpoznání světla vaší duše. Zdravím vás, milovaní! S velkou radostí a potěšením v srdcích se s vámi shromažďujeme a držíme vás pevně v srdci Krista a v bezpečí rukou božích.
Celý článek...
 
Víla Modrý zvonek - Vílí moudrost PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Červen 2013 19:12

Poselství od víly Modrý zvonek přijato Natálií Glasson 6.5.2013
(víla Modrý zvonek je Natáliina vílí průvodkyně)

Přináším vám zprávy a vibrace lásky z vílího království, naše pozdravy jsou stále s vámi, neboť vždy když pozorujete přírodu nebo se s ní propojíte, posíláme vám vibrace z našich srdcí. Jedním z našich hlavních úkolů je zesilování a podpora vašeho spojení s přírodou na Zemi. Když vidíme vaše propojování se s energiemi přírody, tvoří se v našich srdečních čakrách vlny blaženosti, protože víme, že se spojujete s vibracemi Stvořitele. Víme, že když pozorně pozorujete přírodu, a obzvláště království rostlin, vidíte zrcadlový obraz Stvořitelovy krásy ve vás samých.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 266 z 328

Vyhledávání