Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Matka Země - Matka Marie a Čakra Srdce Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 25 Březen 2013 13:38
Poselství od Matky Země přijala Natalie Glasson 09/03/2013

S láskou žehnám půdu po které kráčíte, žehnám posvátné formě a výrazu života na Zemi s podporou Stvořitele. Jsem Matka Země a sdílím s vámi skrze vědomí mé srdeční čakry. Jsme spojeni přímo srdečními čakrami, abychom mohli sdílet a předávat milujícím a pravdivým způsobem zrozeným z čisté nepodmíněné lásce od a ke Stvořiteli
Celý článek...
 
AA Michael - "STŮJTE PEVNĚ, MILOVANÍ" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 21 Březen 2013 22:14
Přijala Ronna Herman, Březen 2013

Milovaní mistři, to, co označujeme jako Posvátný Dech, se skládá z normálního okysličeného vzduchu třetí/čtvrté dimenze a zároveň i z Prány, což je vzduch třetí/čtvrté dimenze obsahující Pevné Částice Světla Stvořitele. Množství a síla těchto Božských Částic se zvyšuje úměrně k úrovni vědomí, které dosáhnete. Posilující Dech Věčnosti otevírá cesty, které vedou do multidimenzionálních úrovní vědomí Stvořitele. Když změníte svůj způsob myšlení a vnímání, váš vnitřní vhled se bude sám rozšiřovat.
Celý článek...
 
Kryon - Přijmutí skutečnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 21 Březen 2013 22:01
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 19.03.2013

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Já jsem Kryon a zdravím vás moji milí. Je mi radostí k vám dnes promluvit, neboť se setkáváte tváří v tvář ženské energii, která vystupuje z nitra Země.
Celý článek...
 
Solara - Fragment ze surf reportu na březen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Březen 2013 20:55
Skok do akce

Měsíc březen začíná pocitem, že procházíme jakýmsi dockingovým/ připojovacím procesem s naší Novou krajinou.(docking = vložení a zapojení notebooku do tzv. dokovací stanice, která je trvale umístěna na pracovním stole a je připojena do sítě a k dalším zařízením - pozn.překl.) Všechny potřebné zástrčky už máme, ale musíme počkat, až budou připraveny nové konektory. Ve vzduchu je pocit dočasného čekání, ale ten nebude trvat dlouho. Závěrečné dosednutí onoho propojení mezi naším Opravdovým já a Novou realitou se děje právě teď. A velmi brzy budeme vtaženi do režimu plného přiblížení (v orig. full zoom).
Celý článek...
 
Kryon - Aktivace třetí vrstvy DNA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Březen 2013 17:23
Tento živý channeling byl předán ve Philadelphii, Pensylvánie; 27.července 2003

Celé toto Kryonovo sdělení se  zabývá třetí vrstvou naší DNA, její funkcí a významem v 1. skupině tří vrstev DNA. Navazuje na předchozí sdělení k 2. vrstvě DNA předané v channelingu "Zkušenost Mt. Shasta", hovoří o rovnováze světla a tmy a poznatky tak propojuje v celek. 
 
Tento channeling byl předán a zesílen Kryonem, prostřednictvím Lee Carrolla při rechannelingu aktuálního přepsaného channelingu. Bylo to uděláno proto, aby byl hodnotnější pro psané slovo a přinesl jasnost pojetí, které byly dány energeticky během živého channelingu.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 266 z 317

Vyhledávání