Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Ježíš - Rozkrývání pravdy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 11 Duben 2013 17:16
Poselství od Mistra Ježíše přijala Natalia Glasson 3.4.2013

      Předstupuji před vás vědomě v pravdě a čistém vtělení lásky, abych byl přítomen ve vaší energii a vědomí. Skrze svou přítomnost vám ukazuji vaše vlastní posvátné a božské já. Jestliže si dovolíte vidět, vnímat či uznat mé energie jako čisté vtělení lásky, pak jste připraveni přijmout, vidět, vnímat a uznat sebe sama stejným způsobem, ve stejné formě a projevení. Tohoto uvědomění si sebe sama jako vtělení lásky lze dosáhnout díky jednoduchým, ale účinným krokům a záměrům, které si každého dne stanovíte a umožníte si tak být vědomě bdělí a přítomní na Zemi.
Celý článek...
 
Jeshua - Jste učitelem společnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Duben 2013 13:50

Jeshua  prostřednictvím Pamely
Jsem tu s takovou radostí. Pociťte moji radost. Jsem rád, že vás tu všechny vidím spojené jako bratry a sestry. O tom Nová Země je. Když se lidé setkávají s otevřeným srdcem, když se společně spojí v kruhu jako je tento, něco nového vyvstává, něco mnohem víc, než jen souhrn jednotlivců. A tak vnímejte energii, kterou jste společně vytvořili v těchto posledních dnech. Je to vaše energie.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Cítit se na Zemi doma PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Duben 2013 13:44
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé, drazí muži a drahé ženy,
Naplňuje mne radostí být tu v toto jasné ráno s vámi. Jsme staří přátelé. Naše cesty se protnuly v prostoru a čase mnohokrát předtím. Vnímejte naše staré přátelství. Jsme součástí stejné rodiny. Chovejte na chvíli tento pocit důvěrnosti, příchodu domů, v srdci. Jen se uvolněte a nechejte všechno napětí uvnitř sebe odejít. Představujte si, jak se napětí vlévá do Země a je neutralizováno. Vnímejte, jak se vaše těla uvolňují a jsou těžší. Přijměte léčivou energii, kterou vám Matka Země opětuje a nechejte ji, aby obklopila vaše chodidla a nohy a vlévala se do vašeho pasu a břicha. Vnímejte podporu Země, jste v bezpečí.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.4. 2013 - 14.4. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 07 Duben 2013 21:08
Milovaní,
tlukot srdce Země se sjednocuje s lidstvem, které pochoduje vstříc novému Věku Světla a je očišťováno od všech starých a nefunkčních vzorů myšlení a chování. Země si hluboce přeje, aby všichni její obyvatelé měli dostatek času připojit se k ní v jejím vzestupném stavu expanze, proto je zde stále široce otevřené Vesmírné okno příležitostí, které umožňuje, aby došlo k těmto změnám a k transformaci. Všichni na této planetě se probouzejí do mnoha pravd, které do této doby nebyly jejich vědomí přístupné.
Celý článek...
 
Jeshua - Být mostem k Nové Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Duben 2013 12:27

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, moje drahá rodino,
Všechny vás hluboce miluji. Jsem tu v přátelství. Jsem vám rovný. Nejsem mistrem stojícím nad vámi. Chci s vámi být od duše k duši a také od člověka k člověku. Vím, jaké to je být na Zemi člověkem a zažívat hluboké emoce pochyb, strachu a hněvu. Chci, abyste všichni měli soucit se sebou samými a se svými emocemi. Především však chci, abyste si byli vědomi své velikosti.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 266 z 320

Vyhledávání