Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Solara - Fragment ze Solařina Surfreportu – leden 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 28 Březen 2013 22:57

Ve startovní bráně

Dodatečně přinášíme překlad fragmentu Solařina  lednového SurfReportu. Tímto se tedy kompletuje řada těchto zajímavých sdělení k energiím jednotlivých měsíců a můžete si tak ujasnit svou představu prožívaných událostí.

Jak v prosinci, tak i později, jsme byli ve stavu Nicoty a měli velmi málo energie, cítili jsme obrovský vnitřní úsměv v našem opravdovém jádru bytí. V lednu se náš vnitřní úsměv dokonce zvětšil. Je to jakoby naše vnitřní propojení se zdrojem vědělo něco, co my zatím nevíme. Něco, co nás dělá velmi, velmi šťastnými.

Celý článek...
 
Kryon - “Pravda o DNA” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Březen 2013 08:14
Tento živý channeling by přijat v Hasbrouck Heights, New Jersey, 13.listopadu 2004

Tento channeling byl přidán a rozšířen Kryonem prostřednictvím Lee Carrolla v průběhu opakovaného channellingu po aktuálně přepsaném channellingu. Bylo to z toho důvodu, aby to bylo přínosnější pro psané slovo a vneslo jasnost do pojetí, která byla předána energeticky v průběhu živých channellingů.


Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Říkám to velmi často, ale to není všechno, co jsem: Jsem bratr a sestra; jsem částí vás a vy jste částí mne, i když to třeba nechápete nebo o tom nevíte. Až se zbavíte v myšlení omezení, která vám kladou čtyři dimenze, poznáte to všichni.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 25.3. 2013 - 31.3. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 25 Březen 2013 14:32
Milovaní,
nyní probíhá silný příliv vyšších Kosmických energií zaplavujících atmosféru Země a tato energie má očistnou funkci na celé Lidstvo, což je dost nepříjemné pro ty, kteří se dosud neprobudili do právě probíhajícího vědomého vývojového procesu. Ať vědomě, či ne, každý člověk na této planetě si tímto procesem musí projít, neboť jde o celou planetu.Zatímco se v každé Duši odehrávají dramatické mentální a emocionální zvraty, dochází zde k dalšímu uvědomování si své vlastní síly, a tak se také každá Duše musí hodně přizpůsobovat a přijímat, což se také z velké části děje.
Celý článek...
 
Matka Země - Matka Marie a Čakra Srdce Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 25 Březen 2013 13:38
Poselství od Matky Země přijala Natalie Glasson 09/03/2013

S láskou žehnám půdu po které kráčíte, žehnám posvátné formě a výrazu života na Zemi s podporou Stvořitele. Jsem Matka Země a sdílím s vámi skrze vědomí mé srdeční čakry. Jsme spojeni přímo srdečními čakrami, abychom mohli sdílet a předávat milujícím a pravdivým způsobem zrozeným z čisté nepodmíněné lásce od a ke Stvořiteli
Celý článek...
 
AA Michael - "STŮJTE PEVNĚ, MILOVANÍ" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 21 Březen 2013 22:14
Přijala Ronna Herman, Březen 2013

Milovaní mistři, to, co označujeme jako Posvátný Dech, se skládá z normálního okysličeného vzduchu třetí/čtvrté dimenze a zároveň i z Prány, což je vzduch třetí/čtvrté dimenze obsahující Pevné Částice Světla Stvořitele. Množství a síla těchto Božských Částic se zvyšuje úměrně k úrovni vědomí, které dosáhnete. Posilující Dech Věčnosti otevírá cesty, které vedou do multidimenzionálních úrovní vědomí Stvořitele. Když změníte svůj způsob myšlení a vnímání, váš vnitřní vhled se bude sám rozšiřovat.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 268 z 320

Vyhledávání