Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - ŽIVOT V POSVÁTNÉM PROSTORU - NOVÁ REALITA... HVĚZDNÁ SEMÍNKA A SVĚTLONOŠI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Březen 2013 23:40
Nové Energie Země - Březen 2013
Poselství Archanděla Michaela přijala  Celia Fenn

Milovaná Světelná rodino, víme že většina z vás si je již vědoma, že se nachází v Nové realitě a v Novém prostoru a pracujete na tom, abyste přivykli těmto energiím. V přesunu probouzení se z portálu 2012, stále hledáte tzv. pevnou půdu pod nohama na druhé straně. Pro některé z vás to může být velmi nestabilní až proměnlivé období a jak hledáte duševní i fyzickou rovnováhu i malý problém může nabrat zdánlivě obrovských rozměrů.
Celý článek...
 
Kryon - Zkušenost Mt. Shasta PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Březen 2013 12:35
Tento živý channeling byl dán v Mt. Shasta, Kalifornie, ve dnech 21.-22.7.2003

Toto Kryonovo sdělení má význam pro pochopení změn, které se na planetě začaly tou dobou dít a dějí dále, i  v souvislosti s Lemurskou energií. Přináší také další poznávání dalších částí naší  DNA a jejich hlubších významů.

Tento Kryonův stávající channeling byl předán a obohacen Kryonem prostřednictvím Lee Carrolla, byl znovu channelován, aby byl hodnotnější pro psané slovo a přinesl jasnost pojetí, která byla předána energeticky během živých channelingů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vítám vás, drazí, já jsem Kryon z Magnetické Služby.

Energie je zde silná. Vybrali jsme si čas a místo, které mělo ještě vyšší energii, než můj partner očekával, tak jsem ho požádal, aby se soustředil [hovoří k Leemu]. Je zde dnes mnoho těch, kteří budou požadovat, aby zpomalil. Budou zde prezentována pojetí, se kterými se předtím ještě nikdy nesetkal, jména, která nikdy neslyšel. Následující sdělení je druh informace, která může být doručena pouze na místo, jako je toto – místo s Lemurskou energií.
Celý článek...
 
Saint Germain - Nástroje pro Vzestup PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Březen 2013 11:26
Poselství Mistra Saint Germaina prostřednictvím Barbary Bessen, březen 2013

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Saint Germain. Dnes začneme krásným zvoláním: Ať žije svoboda! Je to jedna z mých oblíbených vět. Chtěl bys pocítit trochu mé energie? Zavři oči a zcela se na mě nalaď, pak budeš v mém poli. Ostatně všichni jsme sjednoceni v jednom velkém poli. Jen tady na Zemi je tato nádherná energie pro vás stále jen částečně dostupná. Tento úžasný stvořitelský elixír si ještě v plné síle neumíte podržet, neboť, jak Kryon rád říká, vězíte stále ještě jednou nohou v hluboké matérii.
Celý článek...
 
Novoluní 11. března 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Březen 2013 11:15

Astrologické zamyšlení nad dnešním novem v Rybách od astrologa Jaromíra, které nám přišlo mailem.   

     milé ,,sestřičky a bráškové,,

    dovoluji si Vás upozornit na VELMI intenzivní dění ,,ve hvězdičkách,,...Jde o NOV Luny, který se odehraje dne 11.3. ve 20:54 hod. Tento NOV bude velmi, velmi silným počátkem osmadvacetidenního cyklu, kdy dojde k zesílení proměn úrovní našich ,,lidských,,vědomí....

Celý článek...
 
Pondělní novoluní v Rybách, dne 11. března 2013 a uvědomění si času lásky, světla, pravdy a moudrosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Březen 2013 11:08
Astrologické povídání astroložky Jitky Bártové k Novoluní 11. března 2013

Krásný a březnovým novoluním procítěný den přeji všem příznivcům, přátelům a miláčkům, kteří navštěvují moje stránky ***
Dneska nám ve 20:53 SEČ vrcholí fáze novoluní v Rybách, které zastupují poslední a dvanácté znamení zvěrokruhu. Ryby jsou tak vlastně okultním znamením a s příchodem  novu do našich životů a do našich snů vnáší nevšední prožitky, na které se můžeme těšit.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 270 z 320

Vyhledávání