Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Země - Spiritualita Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 17 Květen 2013 13:11
Země prostřednictvím Pamely  
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé, já jsem hlas Země. Všechny vás s velkým potěšením zdravím! Jsem zde s vámi, uvnitř vás, a ve všem, co vás obklopuje a to mezi námi vytváří hluboké pouto. Pomáhám vám vyjádřit vaši duši prostřednictvím vašeho těla, skrze hmotu. Společně ztvárňujeme tanec, tanec Nebe a Země, tanec duše a těla. Přesto se tento tanec pro mnohé stal bojem, lopotnou námahou. Bytí člověkem se stalo bojem o přežití a to ve mě budí zármutek. Ve mě je hluboká touha přijmout vás a hrát spolu s vámi v tomto krátkém životě na Zemi. Tančit, radovat se a zcela vpustit do vašeho vědomí, kým v samotném jádru jste: jste hvězdou Světla – božským bytím, které je zde, aby přijalo dobrodružství inkarnace.
Celý článek...
 
Kryon - Tvé mistrovství je teď! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 17 Květen 2013 13:03
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, květen 2013

Buďte pozdraveni, milí přátelé. Jsem Kryon z Magnetické služby. Jste připraveni na další špetku Boha?

Máte chuť se se mnou ještě hlouběji ponořit do bytí Všeho-co-je? To není úkol pro nízko vibrující rozum. Je to cesta odevzdanosti a důvěry. Určitě jsi už slyšel o starých mistrech, jak toto srovnání vysvětlovali tázajícímu žákovi na příkladu plného šálku. Pokud je šálek plný, nelze už do něj nalít žádnou tekutinu. Šálek se nejprve musí vyprázdnit. Podobně je to i s tebou a tvou cestou k mistrovství.
Celý článek...
 
Kryon - „Fyzika a věda“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Květen 2013 19:22
Toto poselství, "Fyzika a věda" je druhým pólem předcházejícího poselství s názvem "Esoterika na maximum" (3. lekce Kryonovy Příručky Pracovníka Světla), které bylo nejesoteričtější. Toto poselství je naopak nejvědečtější a vzájemně spolu drží rovnováhu. 

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll v MT. SHASTA, Kalifornie, 17. června 2007

Lee a Kryon tento channeling znovu channelovali a doplnili - pro ještě jasnější pochopení. Setkání na živo často obsahují zásadní informace, ale hodně je zprostředkováno emocemi, které tištěná strana prostě nemůže odhalit. Navíc Kryon channeling rozšířil o dodatečné vysvětlení obtížných konceptů, které byly původně prezentovány na živo pod časovým tlakem. Toto rozšíření vytváří ještě lepší komunikaci než je možné při živých nahrávkách.


Zdravím Vás moji milí, jsem Kryon z magnetické služby.

Určitě jsou tací, kteří nás vnímali, jakmile vstoupili dnes ráno do této místnosti, neboť jsme nikoho z vás nenechali o samotě! (Jedná se o druhý den konference.)
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 12.5. 2013 - 19.5. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Květen 2013 19:17
Milovaní,
procházíte obdobím vytrvalosti a objevování různých aspektů svých mnoha tváří. Udělejte si čas posedět v tichosti a klidu, otevřít svá srdce a připravit se na přijetí nových postřehů, které mohou právě přicházet. Buďte ochotni jít za hranice svého bývalého způsobu vnímání sebe sama, vkročit do neznáma s odvahou a vytrvalostí. Přeneste se přes to, jak zdánlivě vypadá váš okolní svět, a pohlédněte do světa, který je uvnitř vás. Jsou tam poklady, které čekají na objevení, vyjádření a přijetí; jsou to duchovní poklady.
Celý článek...
 
Bohyně Maat - Teorie vyváženosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 10 Květen 2013 07:21
Poselství od egyptské bohyně Maat přijala Natalie Glasson 28.04.2013

      Slunce bohů září vřele na vaše bytí, jeho jas a vibrace ozařuje celé vaše bytí a aktivuje v něm stejné slunce, aby z něj povstalo. Vaše vnitřní slunce plyne z vašeho bytí s velkým záměrem, koupe ve sluneční podstatě vše, co vás obklopuje, dochází ve vás k posílení, i k posílení těch, kteří jsou kolem vás shromážděni fyzicky nebo i přítomni energeticky. Slunce, které září z vašeho nitra je majákem, který rozpoznává své protějšky, uvědomuje si, že není jediným schopným síly a vyzařování ve Stvořitelově vesmíru. Vaše slunce nevyhledává nezávislost ve svém vyzařování, ale sjednocení s ostatními slunečními majáky, aby splynuly v jedno.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec »

Strana 270 z 328

Vyhledávání