Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Channeling s bytostí nazývanou Gaia (Země) - Miroslav Zelenka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Říjen 2012 17:21

M: Zdravím tě Gaio. Mohu ti tak říkat? Je to tvé jméno?
G: Děkuji za navázání kontaktu. Na jménu tolik nezáleží, těch už jsem měla ve svém životě tolik a stále mám.

M: Jak se ti líbí české jméno Země?
G: Líbí se mi to spojení „ze mě“, ale vy tento pojem používáte v mnoha různých významech.
Celý článek...
 
Řeky Regenerace - Michelle Manders PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Říjen 2012 09:18
Zdravím vás!

Oficiálně se nyní nacházíme ve stínovém období nadcházejícího retrográdního Jupiteru v Blížencích, který nastane 4. října. Jupiter se zpomaluje, aby nás vzal zpátky v čase a pomohl nám tak uzavřít nedokončené záležitosti a zdůraznil jedno z hlavních témat léčení a sebe-mistrovství, které nás bude ovlivňovat do konce ledna 2013. Toto je také HLAVNÍ cyklus regenerace a transformace, jelikož se připravujeme na vstup Saturnu do Štíra (6. října). Kolo změn se točí stále rychleji, přátelé, a s čím budeme nyní zacházet a co ovládneme (ve smyslu mistrovství) nyní a v průběhu následujících dvou let, to trvale změní naše životy.
Celý článek...
 
Temná noc duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 04 Říjen 2012 05:32
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé, jsem vaše sestra, Marie Magdaléna. Jsem přímo vedle vás jako vaše blízká přítelkyně. Nejsem nad vámi vyvýšena, ale jsem tou, kterou znáte zevnitř. Pociťte na chvíli naše hluboké spojení – jsme jedním, jsme částí jedné rodiny.
Celý článek...
 
Komunikace s Vaší duší PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 01 Říjen 2012 22:48
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan
Drazí přátelé, já jsem Jeshua. Jsem s vámi. Moje energie se spojuje s vaší. Pociťte ji kolem a skrze vás. Nejsem pro vás žádným cizincem. Navzájem se známe, pociťte tuto důvěrnost. Kristovská energie vám není cizí. Ve vašem srdci je plamen, inspirace, touha a také vědění, že tohle je život a doba, ve které chcete ztělesnit své Kristovské světlo zde na Zemi.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Aktivace Metatronova paprsku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 01 Říjen 2012 09:00
Přijato v Johannesburgu, Jižní Afrika, 25. května 2007

Vězte prosím, že čtení tohoto článku vás ovlivní. Energeticky se propojíte s chanellujici Bytosti a ona s vámi, což je stejně tak silný proces. Příliš se nezabývejte časovými liniemi, které jsou účastníkům živého chanellingu předkládány. Budete provedeni podobnými časovými liniemi, které jsou v souladu s vaším vlastním Božím plánem, Načasováním a Účelem. Tento přepis záznamu živého channelingu revidovala a aktualizovala Michelle Manders v květnu 2012 pod záštitou Mistra Kuthumi-Agripy.

Jsem Kuthumi a přicházím k Vám na paprscích lásky a moudrosti. Žehnám Vám a přináším Vám požehnání přeměny, transparence, transmutace a vitality. Žehnám Vám milování.
S velkou radostí v našich srdcích se s Vámi dnes shledáváme a držíme Vás něžně v srdci Krista a bezpečně na rukou Božích.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí291292293294295296297298299300DalšíKonec »

Strana 297 z 323

Vyhledávání