Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Milost Zemi, modlitba vodě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:09
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 14.05.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Já jsem Kryon a zdravím vás moji milí přátelé. Zdravím vás nesmírnou láskou, kterou ke každému z vás i celé planetě cítím. Kterou cítím, když k vám mohu promlouvat, i když jsem vzdálen. Zdravím vás v celé kráse vašeho bytí.
Celý článek...
 
Arkturiáni – Vynesenie na Svetlo - Január 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 20 Květen 2012 20:53
Posolstvo prijala Suzan Caroll

Boli ste v poslednej dobe unavení? Máte stále pocit, že bez ohľadu na to, ako dlho spíte potrebujete spať dlhšie? Takto to teraz cítia mnohí z nás. Zistili sme, že sme unavení z nízkych frekvencií tretej dimenzie. Rozdiel medzi frekvenciou svetla, ktorá vstupuje do nášho vedomia a frekvenciou fyzického sveta je tak veľký, že je ťažké fungovať v oboch týchto svetoch naraz.
Celý článek...
 
Kryon - Kryonova plavba kolem Patagonie - Leden / Únor 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 17 Květen 2012 12:55

Úvodní živý channeling Kryona přijal Lee Caroll, Patagonie, (nejjižnější části Jižní Ameriky), ve středu, 25.1.2012
V průběhu plavby Patagonií přijal Lee Caroll od Kryona celkem 7 poselství.

Malé propojení před hlavním poselstvím

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
A jsou tu i ti, kteří přemýšlejí o tom, zda je toto opravdu možné. A tak vám na to dám chvilku na přemýšlení. Pokud se můžete jakkoliv dotknout svého Vyššího Já, právě teď, pokud se můžete zeptat toho, co je ve vašem těle vrozené, odpoví vám že je to opravdu tak. Postřehněte ten rozdíl.
Celý článek...
 
Kryon - "Přenastavení Vesmíru" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 17 Květen 2012 12:29

Tento živý channeling Kryona byl předán v Patagonii, (nejjižnější části Jižní Ameriky), ve středu, 25. ledna 2012

Na pomoc čtenářům byl tento channeling upraven [Leem a Kryonem] s cílem poskytnout jasnější porozumění. Často se stává, že živý channeling má v sobě energii nesoucí druh komunikace, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Užijte si proto toto rozšířené poselství sdělené v Patagonii na Kryonově Kundalini plavbě.

Zdravím Vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Je toho tolik, co bych Vám chtěl říct, ale jako obvykle, začneme zlehka. Ctíme energii v místnosti. Tvoříme bublinu kolem sebe s vědomím, že ti, kteří si přejí naslouchat, také budou. Promlouváme k mnoha lidem, nejenom těm v této místnosti. Chtěl bych, abyste si vážili tohoto okamžiku, protože je pro vás. To není zbytečná informace. Tato informace má na něj hluboký lidský otisk. To znamená, že vše co vám říkám, jste vytvořili.
Celý článek...
 
Let víl - Poselství od Motýlího Měsíce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Květen 2012 21:04
Přijala Natalie Glasson, 03.05. 2012

      Víly a duše v lidských tělech spolu vždy úzce spolupracovaly; víly jsou součástí evoluce Země a jejího vzestupu už od počátku. Víly jsou podobné andělským bytostem, jsou posly Stvořitelova světla. Víly jsou také správkyněmi Království přírody a Království zvířat a zároveň působí jako duchovní průvodci některých lidí. Je důležité nepodceňovat klíčovou roli víl při procesu vzestupu - nejenže udržují vibrace přírody a energeticky podporují její manifestaci,
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 312 z 320

Vyhledávání