Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Zlaté Světlo 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 02 Srpen 2012 22:37
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí, milovaní přátelé, já jsem Máří Magdaléna, vaše sestra. Jsem tu s vroucím srdcem. Jak tu spolu opět sedíme, cítím pro mě tak známé spojení s realitou Země.
Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrácia Tmy a Svetla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 02 Srpen 2012 21:17
Tento živý channeling bol prijatý v San Antóniu, Texas, 25. Februára, 2012

Aby čitateľ mohol lepšie porozumieť, Lee a Kryon prepracovali tento channeling. Často sú živé prenosy sprevádzané energiou nesúcou komunikáciu, ktorá sa ľahko stratí na vytlačených stránkach. Užite si preto tútu vylepšenú správu, podanú v San Antóniu, Texas.


Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.

Prihováram sa Tým, ktorých múdrosť má eleganciu. Možno si nemyslíte, že hovorím o Vás, keďže sú tu tí, ktorí sa takto cítia doslova po prvý krát, no v tejto miestnosti sa vznáša elegancia. Elegancia súdnosti, a tá sa tu nachádza kvôli Vám, aby ste mohli rozsúdiť to, čo je pravda a to, čo nie, vrátane tejto správy.
Celý článek...
 
Kryon - „Kolem Hornova mysu – Kundalini v pohybu“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Červenec 2012 10:33
Kryonova plavba kolem Patagonie
Tento živý channelling byl předán při plavbě kolem Patagonie (Jižní Amerika), 28. ledna 2012

S cílem pomoci čtenáři, byl tento channeling za účelem ještě jasnějšího pochopení znovu Kryonem a Leem předělán. Často se totiž stane, že co se naživo zažije, obsahuje skrytou energii, která nese určitý druh komunikace - toto u vytištěné stránky není. Takže si užijte toto obohacené poselství.


Zdravím vás drazí,
Já jsem Kryon z Magnetické služby. Můj partner je někdy natvrdlý! Tento „partner“ je muž sedící na židli a s hlasem, který slyšíte. Osobně děkuji těm kolem něj, kteří si vyžádali tento zvláštní channelling, který byl vždy naplánován, ale ne v jeho mysli. [Kryon se směje]
Celý článek...
 
Solara - VÝŇATEK ZE SURFREPORTU OD SOLARY NA ČERVENEC 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Červenec 2012 10:23

~ Strmý let!!! ~

Energie "A Mu´a" se rozletěly do světa a právě teď pociťujeme jejich přítomnost v naší psychice. To nám umožní, abychom se posunuli dopředu. Větry změny vanou obrovskou silou a zcela odstraňují staré a nepotřebné a spojují nás se svým Pravým Místem. Do našich životů přijdou obrovské změny. Mnoho součástí, které byly zaseknuté nebo na pokraji zhroucení svých starých pozic, se nyní uvolní. Nyní přecházíme na super rychlost.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 29.7. 2012 - 4.8. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 30 Červenec 2012 21:50
Milovaní.
během současných dní všechno prostupuje čerstvá energie. Nadešel čas záměrně se znovu-propojit se svou vnitřní Bytostí, kterou ve skutečnosti jste projevujíce své nitro vnějšímu Světu kolem vás. Veškeré odpovědi, po kterých pátráte, sídlí v nejposvátnější svatyni, v duchovním prostoru  uvnitř vašeho srdce. Objevují se mnohá rozptýlení svádějící vás z vaší cesty, takže je důležité zůstat v propojení s vaší vlastní silou a vaší vlastní částí Božského Plánu. Co je správné pro druhé, nemusí být správné pro vás, proto naše rada zní: BUĎTE K SOBĚ PRAVDIVÍ.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 319 z 337

Vyhledávání