Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - Osm stupňů sebeuvědomění PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Únor 2013 08:33
Předáno prostřednictvím Ronny Herman,  únor  2013

Milovaní mistři, vysvětlili jsme to již v minulosti,  ale osvěžíme vám paměť a řekneme vám o tom, co se děje, když procházíte mnoha úrovněmi a podúrovněmi vědomí. Jak si čistíte pokřivení ve vašich aurických polích, dochází současně i k vnitřnímu  procesu.  Celá vaše fyzická struktura prochází složitým změnami, které jsou  spouštěny vzorci vysokých frekvencí, jež  do sebe přijímáte od Zdroje Stvořitele prostřednictvím Světelných Měst.
Celý článek...
 
SEMINÁŘ "OTEVÍRÁNÍ ZÁMKŮ SRDCE" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 17 Únor 2013 20:29
Milí přátelé,

V současném období, od prosincových dnů loňského roku 2012, na naši planetu dopadá velké množství vysokovibračních energií, jakož i tzv. fotonového Světla, nabitého fotony. Dostává se nám tak obrovské příležitosti tyto energie přijímat, vč. fotonů, do našich jemnohmotných i fyzických těl. V tomto období můžeme naše životy významně posunout a pozměnit. Připravit si tak také kvalitnější, harmoničtější další vývoj.
Celý článek...
 
AA Gabriel a AA Naděje - Naslouchání srdeční čakře PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Únor 2013 13:11
Poselství od Archanděla Gabriela a Archanděla Naděje - přijala Natalie Glasson 04/02/13

      "Milovaní Archandělé Gabrieli a Naděje, volám vaši láskyplnou přítomnost, aby stanula přede mnou a zabalila mne zcela do vaší bezpodmínečné lásky. Když přijímám vaši lásku, podporu a jasně zářící světlo, povzbuzuji svou vnitřní pravdu, aby se stala i mou vnější pravdou rozvíjející se z mého nitra.
Celý článek...
 
Marie : Čaroděj – dát souhlas hojnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Únor 2013 12:11
Marie prostřednictvím Pamely
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé,
Všechny vás zdravím v tento zářivý a jasný den v srdci zimy. Já jsem Marie, oslovuji vás z křišťálově jasné říše, jež je vašim skutečným domovem. Vnímejte světlo kolem sebe, světlo, které se z mé říše dotýká Země, ale také proudí přímo z vašich srdcí.
Celý článek...
 
Jeshua - Milostné vztahy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 12 Únor 2013 08:38
Jeshua prostřednictvím Pamely
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé,
Já jsem Jeshua. Všechny vás upřímně zdravím. Jsem tu s překypujícím srdcem. Chci s vámi sdílet, neboť jste mí bratři a sestry a já s vámi cítím hlubokou spřízněnost. Nejsem ani víc ani výš, než jste vy, jsme jedním.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 331 z 377

Vyhledávání