Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 23.9. 2012 - 30.9. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 23 Září 2012 22:57
Milovaní,
nyní probíhá proces čištění potřebný k tomu, aby mohlo dojít k lepšímu propojení s vaším Vyšším Já. To bude pokračovat i v následujících měsících a vy zjistíte, že se projevujete úplně jinými způsoby, než kdykoli předtím. Budete se uvnitř cítit klidnější a tišší. Intenzita energií jistým způsobem odplavovala vše, co vám bránilo postoupit vpřed a vy již brzy zvednete pochodeň vyššího způsobu vyjádření.
Celý článek...
 
Nanebevzatý Mistr Kuthumi-Agrippa - Krátká zpráva k podzimní rovnodennosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 21 Září 2012 12:28
Zprávu přijala Michelle Manders v Johannesburgu, Jižní Afrika, 14. září 2012

Prosím uvědomte si, že tato informace vás ovlivní, protože je nadčasová. Energeticky budete propojeni s Bytostí channelingu a ve vás se bude dít něco podobného jako v ní; bude to stejně silné. Nevšímejte si časové údaje pokud jsou v channelingu uvedeny. Budete provedeni procesem v souladu s vašim  božským plánem,  načasováním  a účelem.

Já jsem Kuthumi a přicházím na paprsku Lásky a Moudrosti,  abych vás v tomto čase pozdravil  a přinesl vám požehnání lásky, hojnosti, znalosti a nového pochopení. Zdravím vás, milovaní. Máme velkou radost a potěšení v srdci,  že se s vámi dnes můžeme setkat. Každého z vás držíme pevně  u srdce Krista a bezpečně v rukou  Božích.
Celý článek...
 
Sanat Kumara - Ochraňuji (Novou) Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Září 2012 20:51
Sanat Kumara prostřednictvím Barbary Bessen, září 2012

Jsem Sanat Kumara, Strážce Země. Řídím Zemi svým vědomím. Udržuji její strukturu s pomocí mnoha malých živlových bytostí, které bys nazval možná vílami, elfy, živlovými bytostmi Země, gnómy nebo sylfy. Jsou to pilní spolupracovníci čtyř živlů a chrání i tvůj tělesný systém. Udržují svým vědomím vše, co na Zemi existuje. Vycházejí přitom z plánu, jenž vytvořili vysoko vibrující bytosti pro Zemi a její rozmanité obyvatele. Něco jako náhoda ve vývoji všeho Bytí neexistuje. Pro všechno existuje nějaký plán, matrix, avšak ten může být rozšířením lidského vědomí změněn. To je cílem každého učebního projektu, jakým je právě teď Země, učební planeta na kraji galaxie.
Celý článek...
 
AA Uriel - V toku hojnosti Stvořitelovy lásky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Září 2012 20:44
Poselství od Archanděla Uriela - Přijala Natalie Glasson – 01/09/12

Já, Archanděl Uriel chci přiblížit Vašemu energetickému systému pozorování přítomnosti Stvořitelova vyzařování z Vašeho bytí. Vyjadřuji sám sebe jako zlatou andělskou postavu světla,  jasně se mihotající. Zaměřujíc se na vaše ruce, šířím moji energii, abych objal vaše ruce, posílám moji energii do vašeho bytí jako gesto respektu a uznání. Je to ta nejhlubší esence moji andělské lásky, kterou jsem přišel sdílet dnes s vámi. Láska, kterou nesu, teče přímo z mé bytosti z fontány lásky, což je vědomí srdce v andělské říši.
Celý článek...
 
Kryon - Pôvod duchovna PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Září 2012 10:16
Živý channeling Kryona bol prijatý v Chráme Múdrosti Delfskej univerzity v McCaysville, Georgia, USA, 11.7.2009

Pozdravujem vás moji drahí, ja som Kryon z Magnetickej služby. Je to hlas ľudskej bytosti, ktorý vy všetci teraz počúvate, však? Je to ľudský hlas aj pre čitateľov tejto správy. Hovorím o budúcnosti, pretože som v kvantovom stave, energia čitateľov a energia poslucháčov je rovnaká, pretože tí, ktorí sú predo mnou v 3D, sú pre mňa tí istí, ako tí, ktorí čítajú túto správu. A opäť sa pýtam, kto to hovorí? Je to ľudská bytosť, ktorá predstiera, že je výnimočná? Pýtame sa to otvorene, pretože teraz nastal ten čas, ľudská bytosť, preskúmať tú energiu, ktorá je pred vami.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 331 z 355

Vyhledávání