Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
29. duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Indonésie, květen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 06 Únor 2013 21:57
Dvakrát ročně se účastníme duchovních misí na pomoc Matce Zemi.  Na mise se hlásí lidé spontánně, vždy podle svých vnitřních pocitů, když cítí nějakou vnitřní spojitost svých energií a energií v daném regionu. Když cítí potřebu tam jet a mít tam možnost vyřešit některý ze svých problémů. Nebo se přihlásí i jen z toho důvodu, že chce svou duchovní prací v místě Matce Zemi pomoci.

Před každou misí pak Eva Puklová předává jednotlivým účastníkům poselství jejich Duší k zamýšlené cest. Zde je několik ukázek poselství Duší některých přihlášených účastníků na letošní jarní misi, v květnu, do Indonésie.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Svoboda z potlačování PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:47
Poselství od Mistra Kuthumiho přijala Natalie Glasson, 13. 1. 2013

Přicházím k vám s obrovskou láskou, abych vám pomohl a zlepšil vaše duchovní praktiky a prožitky na fyzické Zemi. Mnohé bytosti z vnitřních rovin vám projevili intenzivní a rozpínavou lásku, s obrovským soucitem  pro cestu, kterou teď postupujete na Zemi.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 3.2. 2013 - 10.2. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:42
Milovaní,
vstupujete do kouzelné doby, která vám otevírá mnohé cesty, kudy pokračovat dál. Otevřete se synchronicitám, které se ve vašich životech objevují s vyšší četností, a zkuste rozpoznat příležitosti, které se vám nabízejí. Tyto pobídky přicházejí nenápadně, způsobem, který se vám může zdát obyčejný, a je na vás, zda v nich rozpoznáte drahocenný dar. Dá se říci, že jste nyní lovci pokladů! Nyní jsou "shora" sesílány další dílky puzzle, z nich bude opět sestaveno to, co bylo navždy ztraceno. Klíčem je plně žít v Přítomném okamžiku.
Celý článek...
 
AA Michael - "PRÁVĚ PROBÍHÁ EVOLUČNÍ PROCES, KTERÝ NEMÁ OBDOBY" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:30
Poselství Archanděla Michaela, Listopad 2012

EVOLUCE ZEMĚ * PRVNÍ AŽ ČTVRTÁ DIMENZE
EVOLUCE SLUNEČNÍ SOUSTAVY * PÁTÁ A STŘEDNÍ ŠESTÁ DIMENZE
EVOLUCE GALAXIE * ŠESTÁ A STŘEDNÍ SEDMÁ DIMENZE
EVOLUCE TOHOTO POD-VESMÍRU * STŘEDNÍ SEDMÁ AŽ DVANÁCTÁ DIMENZE

Milovaní mistři, Boží Paprsky tvoření pro Věk Ryb, které nesly určité vlastnosti, aspekty, ctnosti a vzorce pro tvůrčí proces této EPOCHY svítily na Zemi více než 2000 let. Tyto Paprsky Stvořitele jsou teď postupně tlumeny. Mnozí lidé, kteří jsou zatím stále uvězněni v iluzích a vibračních frekvencích nevyrovnané třetí a nižší čtvrté dimenze, mají proto pocit, že jsou ztraceni.
Celý článek...
 
Solara - SURF REPORT NA ROK 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:04
EXPANDOVÁNÍ DO NOVÉ REALITY
     
SOUHRN ROKU 2012
 
Rok 2012 byl pozoruhodným rokem bezpříkladné transformace. Zažili jsme hluboké léčení spolu s tím, jak jsme odhazovali vrstvu po vrstvě prošlé a nepravdivé elementy, dokud jsme se konečně neocitli na konci roku jako zářící Skvosty.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 332 z 376

Vyhledávání