Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 3.2. 2013 - 10.2. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:42
Milovaní,
vstupujete do kouzelné doby, která vám otevírá mnohé cesty, kudy pokračovat dál. Otevřete se synchronicitám, které se ve vašich životech objevují s vyšší četností, a zkuste rozpoznat příležitosti, které se vám nabízejí. Tyto pobídky přicházejí nenápadně, způsobem, který se vám může zdát obyčejný, a je na vás, zda v nich rozpoznáte drahocenný dar. Dá se říci, že jste nyní lovci pokladů! Nyní jsou "shora" sesílány další dílky puzzle, z nich bude opět sestaveno to, co bylo navždy ztraceno. Klíčem je plně žít v Přítomném okamžiku.
Celý článek...
 
AA Michael - "PRÁVĚ PROBÍHÁ EVOLUČNÍ PROCES, KTERÝ NEMÁ OBDOBY" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:30
Poselství Archanděla Michaela, Listopad 2012

EVOLUCE ZEMĚ * PRVNÍ AŽ ČTVRTÁ DIMENZE
EVOLUCE SLUNEČNÍ SOUSTAVY * PÁTÁ A STŘEDNÍ ŠESTÁ DIMENZE
EVOLUCE GALAXIE * ŠESTÁ A STŘEDNÍ SEDMÁ DIMENZE
EVOLUCE TOHOTO POD-VESMÍRU * STŘEDNÍ SEDMÁ AŽ DVANÁCTÁ DIMENZE

Milovaní mistři, Boží Paprsky tvoření pro Věk Ryb, které nesly určité vlastnosti, aspekty, ctnosti a vzorce pro tvůrčí proces této EPOCHY svítily na Zemi více než 2000 let. Tyto Paprsky Stvořitele jsou teď postupně tlumeny. Mnozí lidé, kteří jsou zatím stále uvězněni v iluzích a vibračních frekvencích nevyrovnané třetí a nižší čtvrté dimenze, mají proto pocit, že jsou ztraceni.
Celý článek...
 
Solara - SURF REPORT NA ROK 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 23:04
EXPANDOVÁNÍ DO NOVÉ REALITY
     
SOUHRN ROKU 2012
 
Rok 2012 byl pozoruhodným rokem bezpříkladné transformace. Zažili jsme hluboké léčení spolu s tím, jak jsme odhazovali vrstvu po vrstvě prošlé a nepravdivé elementy, dokud jsme se konečně neocitli na konci roku jako zářící Skvosty.
Celý článek...
 
ARIOVÉ, 29.1.2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 04 Únor 2013 22:52

Poselství přijaly:  Eva, Lenka, Lucka. Míňa a Karin

Otázky:
Jak zklidnit emoční hladinu?
Jaké jsou njejpodstatnější úkoly do letního slunovratu?

------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukotvováním. Propojením se Zemí, to bylo naše poslání už mnohokrát. Jste již pevně spojeni s Matkou Zemí a vaše propojení je vědomé. Proto se nemusíte nechat zmítat energiemi svého ega, vaše kořeny k Matce Zemi jsou hluboké a vaše úkoly služebníků světla připravené.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 27.1. 2013 - 3.2. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 29 Leden 2013 20:53
Milovaní,
všichni se noříte hlouběji do niterných zákoutí svých Bytí a nacházíte příležitosti, jak přivést na světlo to, co je třeba dokončit. V této době mějte soucit jak sami se sebou, tak i s lidmi, kteří se s vámi dostanou v jakékoli situaci do kontaktu. Přišel čas, abyste ze svého vlastního nitra čerpali hlubší pochopení a porozumění a abyste si odtud také přinesli mír a rovnováhu, neboť díky tomu, a v souvislosti s propojováním se se zdrojem tvořivosti a hojnosti, jimiž pod povrchem kypíte, můžete zažívat svou světelnější existenci.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 333 z 377

Vyhledávání