Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Archanděl Metatron - Posuny nanebevzetí 21/12/12 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 21 Prosinec 2012 08:28
Přijala Natalia Glasson 17/12/2012

Počas týchto posvätných časov, keď sme inkubovaný v láske Stvoriteľa, si želám, aby ste vedeli, že sa k Vám priblížim rovnako ako anjelské kráľovstvo na podporu a službu. Prechod, ktorý momentálne prežívate, či už sa Vám zdá byť malý alebo rozsiahli, zmení Váš stav povedomia, zvýši Vaše duchovné schopnosti a zosilní Vašu intuíciu. Je tu potreba, aby ste dovolili svojej citlivosti a povedomiu seba samého a intuícií aby sa pozdvihla ako sa ponárate hlbšie vo Vašom bytí na pritiahnutie pravdy Stvoriteľa a Vašej duše do fyzickej reality a slnečného svetla Zeme opäť.
Celý článek...
 
Kryon - Čas říct sbohem - Posledních 18 let PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Prosinec 2012 22:53
M.K.: Ještě než přistoupíme k channelingu, toto je text, který mi přišel e-mailem spolu odkazem na tento MP3 záznam:

12/12/12
JE ČAS ŘÍCT SBOHEM

Ve Staré Energii se duch (spirit) objevil před vámi a se slovy, jako ta, která čtete a posloucháte teď, vám dával rady a říkal vám, kterou cestou se vydat… říkal vám, co přichází a říkal vám, co dělat. A vy jste poslouchali své lídry, kteří tato slova slyšeli, protože to byl způsob, kterým to fungovalo. Protože bez schopnosti nést svou plnou esenci, jste byli v temnotě… procházeli se lekcemi, pomalu naplňovali karmu, ale stále jako lidské „kousky Boha“, o kterých jsem mnohokrát hovořil.
Celý článek...
 
Kryon - „Čo sa stane?“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Prosinec 2012 22:29
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Toronto, Ontario, Kanada
Streda, 19-teho Októbra, 2011

Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
A kto tomu uverí? Že tento sladký hlas je hlas Ducha a je Vám a Vášmu srdcu prezentovaný touto cestou. Kto tomu uverí? Ak Vám poviem, že viem kto sa tu dnes nachádza, uveríte mi? Každá duša v tejto miestnosti je mi dôverne a osobne známa. Boh takéto veci dokáže.
Celý článek...
 
Kryon - Instrukce pro Staré Duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 17 Prosinec 2012 20:18
Tento živý channeling byl předán prostřednictvím Lee Carrolla při 11. Kryonově plavbě Hawaii
- pátek 17.08.2012,  Jedná se o poslední, čtvrtý záznam z této plavby
 
Zdravím vás, drazí! Já jsem Kryon z Magnetické služby.

Proces channelingu není tak neobvyklý. Ale je potřeba jej procvičovat. A z našich rtů zní povzbuzení k tomu, abyste tak činili vy všichni. A můžete to přejmenovat, pokud chcete, aby to možná pro vás ztratilo některá „stigmata“ podivnosti a zvláštnosti. Lidská Bytost ustoupí stranou a dovolí splynutí, při kterém vstoupí a hovoří Vyšší Já a Zdroj Stvoření.
Celý článek...
 
Archanděl Metatron - Posun nanebevzetí 12/12/12 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 17 Prosinec 2012 20:09
Přijala Natalia Glasson 10/12/2012

Moji milovaní, přicházím k vám s obrovskou láskou v této posvátné energii a době na Zemi. O době, kterou teď prožíváte jsme mluvili po dlouhou dobu se zbožnou úctou, radostí a oslavou. Žádám vás v tomto okamžiku, abyste si sami sobě opravdu dovolili prožít v opravdovém jádru svého bytí duchovní posun nanebevzetí do pravdy a lásky. Jádro a podstata vašeho bytí je teď skutečné probuzení rozvíjející se zevnitř.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 338 z 377

Vyhledávání