Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 16.12. 2012 - 23.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 17 Prosinec 2012 18:16
Milovaní,
mnozí z vás nyní zažívají pocity vyrovnání se se všemi zásadními zkouškami a tématy, které jste se snažili transformovat ve větší schopnost milovat sebe samé a ty druhé smířlivě a se soucitem. Právě překračujete hranice svých bývalých omezení a otevíráte svá energetická pole větším možnostem a schopnostem. Kdykoli jste toto učinili dříve, otevřeli jste se přijetí většího množství svého vyššího Světla. Nyní jste připraveni dosáhnout nových obzorů, které vás již zvou za hranice vašeho vnímání.
Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrácia Lásky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2012 21:23
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Perth, WA, Australia, Nedeľa, 25. Marca 2012
Úvodný a hlavný channeling

Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.

A opäť Vám zopakujeme, že hlas, hlas je stále ten istý!  Nemyslíte si? A sú tu tí, ktorí tvrdia, že toto je veľmi zvláštny spôsob komunikácie ducha s ľudmi! A ja Vám opäť hovorím, že nad tým nedostatočne uvažujete, kedže je to doslova jediný spôsob, akým sa také niečo dá dokázať a len takto to vždy bolo robené.
Celý článek...
 
Archanděl Michael - Kam vede cesta vzestupu? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2012 21:00
Archanděl Michael prostřednictvím Barbary Bessen, s dopisem Barbary, prosinec 2012

Milí přátelé, kteří sledujete každý měsíc poselství!
Než se Archanděl Michael ujme slova, ráda bych Vám sdělila pár slov s blížícím se koncem roku. Děkuji za důvěru, kterou mi dáváte. Stále vnímám, jak zodpovědný úkol to je předávat poselství z duchovního světa. Sama sebe považuji za posla duchovního světa. A mým přáním je, aby stále víc lidí využívalo a pěstovalo kontakt s duchovním světem.
Celý článek...
 
Vyjádření lásky pro čas vzestupu - Vaši milovaní průvodci PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2012 20:48
Přijala Natalia Glasson 03/12/2012

      Rádi bychom si dnes s vámi povídali jako skupinové vědomí se schopností osobního sdělení. V tomto čase dochází ve vašem bytí k mnoha aktivacím; někdy jde o aktivace starých a starobylých posvátných energií znovu se vynořujících jako zlatý had, aby vám poskytly vědění a moudrost, a jiné aktivace jsou jako studna křišťálově čisté vody, která omývá vaše bytí a vnáší jasnost a čistou vizi do nové světlem naplněné přítomnosti a budoucnosti.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 9.12. 2012 - 16.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 10 Prosinec 2012 20:26
 Milovaní,

nadále se budují energetické úrovně a většina z vás přijímá velké množství neskutečné pomoci z vyšších říší a dimenzí. Vaše osobní Světlo se dále šíří a zaujímá mnohem větší rádius než dříve, toto Světlo je katalyzátorem probouzení lidí ve vašem okolí. Vaše přítomnost na této planetě není náhoda, neboť vaše Světlo a Světlo, které vámi prochází, je potřebné k udržování, ukotvování a šíření ve všech směrech, aby se propojilo v jednotu s ostatními vodiči tak, aby vznikla Světelná síť kolem Země.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 338 z 376

Vyhledávání