Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - "Mriežka a DNA" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Prosinec 2012 17:49
Kryonova Letná Svetelná konferencia
Tento živý channeling bol prijatý v Breckenridge, Colorado - Júl 14, 2001

Zdravím, milovaní, JA SOM Kryon z magnetickej služby!
Toto je príjemný channelling na príjemnom mieste v tento večer. Príjemná energia vstupuje pomaly do miestnosti, potichu, pretože tu nie je žiaden čas. Pred troma dňami vo Vašom 4D čase  bolo toto miesto pripravené pre anjelov, ktorí tu sedia na stoličkách. Sprievodcovia a interdimenzionálne bytosti, ktoré nemôžete ani pochopiť, ale ktorých voláte bratia a sestry, prišli pripraviť miesto.
Celý článek...
 
Meditace k zimnímu Slunovratu 21.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 17:06
Milí přátelé,

blíží se vrchol, na který jsme čekali celá tisíciletí a nyní můžeme být u toho a společně prožít ten historický okamžik galaktického vyrovnání, plného vstupu Země do fotonového světelného pásu na celé 2 000 let. Tato událost byla předpovězena starou Mayskou kulturou již více jak před 2 000 lety a Mayové ji nazvali Hunab Ku. Galaktickým vyrovnáním se rozumí to, že Zemi, Slunce a střed Mléčné dráhy protne jedna přímka.
Celý článek...
 
Michelle Manders - Brána Stelia zahájila odpočítávání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Prosinec 2012 14:21
Vážení přátelé  stránek “Palác míru”,

Energie se budují hodinu za hodinou, 23. listopad otevírá bránu Stelia (Stellium = shluk, nahromadění více planet na malém, krátkém, úseku ekliptiky....pozn. překl.) ve Štíru (Merkur, Venuše a Saturn společně ve Štíru – pozn. překl.) a spouští vlny vzestupu, které přispějí k naší práci v Egyptě 3. - 17. prosince a pomohou nám v přípravách aktivace upgradů mřížky, která se odehraje na Bali v dubnu 2013. Zbývají nám čtyři týdny k překročení prahu do nového světa ve dnech 20., 21. a 22. prosince.
Celý článek...
 
Vyvrcholení vzestupu v prosinci 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 03 Prosinec 2012 23:07
Celestýnské Bílé bytosti a Galaktická rada Dvanácti
Přijala Natalia Glasson 26/12/2012

      Na nejčistší vibraci lásky a míru posíláme svou energii, abychom vás pozdravili; jsme sloučením podstaty a vědomí Celestýnských Bílých bytostí Kosmické úrovně a Galaktické rady Dvanácti, která dohlíží na duchovní záležitosti a evoluci z Galaktické úrovně. Smyslem je, abychom přišli v lásce a poskytli vám vedení v tomto nejposvátnějším čase na Zemi. Především bychom vás rádi ujistili, že vše je v pořádku a že dokončujete svůj proces vzestupu na Zemi s božskou dokonalostí, vždy vedeni, ať už si to uvědomujete či nikoli, vůlí Stvořitele.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 2.12. 2012 - 9.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 02 Prosinec 2012 21:28
Milovaní,
pokračujte ve svých disciplínách a nepolevujte. Ve světě kolem vás se toho hodně děje a je důležité, abyste zůstali uzemnění a ve stavu klidného soustředění. Vaše osobní Světlo den ode dne zesiluje  a ovlivňuje lidi kolem vás. Vy to nevidíte, ale je to tak. Jste katalyzátory změn jen díky vaší přítomnosti na své každodenní cestě po Zemi, a tak je váš vliv větší, než si vůbec můžete uvědomit, vaše Světlo je tak zářivé a poučné. Ti, kteří mají zkušenost s vaším Světlem, se dostávají do introspekce svého vlastního života a způsobu existence.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 340 z 377

Vyhledávání