Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Barbara Bessen Informační dopis ze srpna 2011 KRYON K HLADU A BÍDĚ V AFRICE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 19 Červenec 2012 15:57
Milí přátelé,

Asi se divíte, že vás opět oslovuji informačním dopisem. Měla jsem však potřebu vám napsat pár řádek kvůli tématu, který se mě teď dost dotýká. A pochopitelně i reakci Kryona.
Celý článek...
 
Jeshua - Třetí cesta PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Červenec 2012 10:26
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé,
Já jsem Jeshua. Jsem s vámi. I přes překážky prostoru a času stojím vedle vás - pociťte mě ve svém srdci. Jsem důvěrně obeznámen s tím, jaké to je být lidskou bytostí – s jejími výškami i hloubkami. Prozkoumal jsem celou oblast lidských pocitů a uvnitř tohoto světa extrémů jsem nakonec našel cestu ven: průchod k jinému způsobu pohledu na věci, přes který se celá zkušenost být člověkem představuje v jiném světle – způsob, který vytváří klid a mír ve vašem srdci.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 15.7. 2012 - 22.7. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 16 Červenec 2012 21:46
Milovaní.
Velké Dílo pokračuje. Každý z vás ze všech buněk svého Bytí propouštěl cyklické vzorce bolesti a ovlivnění. Chápeme, že tento proces není snadný, a proto vás žádáme, abyste si pamatovali, že jste to Vy, kteří budete v následujících dnech osvětlovat svým bližním cestu. Všichni průkopníci kráčejí do neznáma, a tak se může stát, že budete čelit tlaku, jež vás bude nutit ke zrodu, zatímco budete postupovat proti proudu stanoveného směřování. Prohlašujeme, že vykonáváte větší úkol, než si v této chvíli dokážete představit.
Celý článek...
 
Nanebevzatý Mistr Kuthumi - Kvantový skok víry – Poselství k oslavě přestupného roku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 12 Červenec 2012 14:27
Channeling proběhl v Johannesburgu, Jižní Africe, 29. února 2008

Upozorňujeme, že čtení této informace na vás bude působit. Budete energeticky propojeni s channelující bytostí a bude vám umožněn a vás podporovat podobný proces, který je stejně tak silný. Nesoustřeďujte se příliš na časové linie dané účastníkům v živém channelingu. Budete provedeni podobnými liniemi podle svého Božského plánu, načasování a záměru.

Jsem Kuthumi a přicházím na Paprscích lásky a moudrosti, abych Vás nyní pozdravil a přinesl vám požehnání pravdy, uvolnění a inovace. Buďte pozdraveni, milovaní.

S velkou radostí a potěšením ve svých srdcích, že smíme být v tento den s vámi, zatímco vás držíme pevně v srdci Krista a bezpečně v rukách Božích.

Toto je čas ve vývoji vaší psychologie a fyziologie, který si od Vás žádá jinou úroveň vnímání v tom ohledu, jak vnímáte sebe sama; čímž je vnitřní Já. Jakmile se změní vnímání sebe sama, uvidíte, jak se jako přímým důsledkem začne rychle měnit okolní svět kolem vás a jednou z oblastí, ve které proběhne obrovská  změna, je v systému "nálepek" a "šuplíků", který jste vytvořili, abyste se mohli stát silnějšími skrze své vnímání.
Celý článek...
 
Kryon - Nikdy nejsi sám PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 12 Červenec 2012 14:19
Poselství Kryona přijala Barbara Bessen, květen 2006  

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Vítej ve své rodině, v kruhu mezi přáteli, kteří ti rozumí a přijímají tě. Tady jsi doma. Teď se tady shromáždil kruh tvých milých, aby ti sdělil: „Nikdy nejsi sám.“ Skutečně nikdy. Jak to může fungovat? Jsi, jak často opakujeme, multidimenzionální bytostí, vybavenou mnoha fasetami bytí a různými světelnými strukturami. Tvoří tě mnoho geometrických obrazců stvoření. Tvé mnohé aspekty a částí tvé duše reprezentují rozmanité tóny či vibrace.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí331332333334335336337338339340DalšíKonec »

Strana 340 z 355

Vyhledávání