Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Srpen 2012 10:12
Poselství Archanděla Michaela, Srpen 2012 - Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři,
znovu děkuji za příležitost splynout s vaším vyšším vědomím a naplnit vaše Svaté Srdce a vaši Duši Boží láskou našeho Otce/Matky Boha. Naší největší touhou je stále vás inspirovat, uklidňovat a provázet vás na cestě vyššího uvědomění, které postupně vede k Mistrovství. Rádi bychom vás obeznámili s tím, co se odehrává během tohoto významného roku, který nazýváme SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ. Mým záměrem je podpořit pojetí telepatické komunikace mezi vámi, HVĚZDNÝMI SEMÍNKY, Vesmírnou Radou Světla a námi, Světelnými Legiemi tohoto Pod-Vesmíru.
Celý článek...
 
Mistr Lantó - Rozpouštění Dramatu o vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Srpen 2012 10:07
Poselství od Mistra Lantó - Přijala Natalie Glasson 17/08/2012

      Za pomoci světla projevuji vám své požehnání Kristovým vědomím Stvořitele, pravdou, mírem a nekonečnou láskou; vyzařuji Kristovu vibraci do celého vašeho bytí, takže tutéž vibraci nyní můžete rozpoznat v sobě, její sdílnost a věčnost. Jsem Mistr Lantó, mé energie jsou jemné, ale zářivé a pracoval jsem už s mnoha aspekty Krista, včetně Mistra Ježíše. Mým úkolem je, abych aktivoval energie zbožnosti vůči Stvořiteli kolem i uvnitř vašeho bytí a zároveň i povznesl vaši záři.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.8. 2012 - 1.9. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Srpen 2012 22:49
Milovaní.
energie Lásky jsou všude kolem vás a ti, kteří se na toto období připravovali, začínají zažívat mnohé chvíle porozumění a vhledů o důvodech svého bytí na této Planetě. Tyto vhledy přicházejí coby záblesky, které přijdou a zase zmizí, někdy tak rychle, že si nejste jistí, zda se vám to jen nezdálo. Věřte v uchopení vlastního osudu, který přichází vaším prostřednictvím a věřte, že vše se odkrývá s perfektním, božským načasováním. Mnoho pomocníků na Zemi i ve vyšších dimenzích vás připravuje na tu největší zkušenost mnoha životů a mnoha galaktických cyklů, zkušenost Vzestupu.
Celý článek...
 
AA Metatron - Energetizování vody pro vzestup PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Srpen 2012 10:01
Poselství Archanděla Metatrona přijala Natalia Glasson 13/08/2012
 
      S láskou a radostí k vám nyní přicházím, abych si s vámi dnes popovídal. S velkým potěšením vás ujišťuji, že vibrace lásky na Zemi se každým dnem rozvíjí a navyšuje. Vaše úsilí při vtělování světla a lásky je velmi oceňováno a vážíme si ho; pomáháte vytváření Věku Lásky na Zemi.

      Na vnitřních rovinách nyní dokončujeme a uvádíme v chod mnoho posvátných plánů, které byly mnohými dlouho očekávány. Popravdě je to, jako bychom organizovali nejkrásnější festival, je toho mnoho, na co je potřeba se soustředit, aby byla ustanovena vůle Stvořitele.
Celý článek...
 
AA Michael - OHLÉDNUTÍ ZA TÍM NEJLEPŠÍM Z UČENÍ ARCHANDĚLA MICHAELA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Srpen 2012 20:27
Poselství Archanděla Michaela, Červenec 2012
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, je naprosto klíčové, abyste porozuměli jednotlivým fázím, kterými procházíte, i těm, které vás s největší pravděpodobností čekají. Procházíte převratným obdobím vývojové transformace a je čas, abyste se zamysleli nad svými „duchovními plány“. Vyvíjíte se, už nejste v „procesu probuzení“ žádní začátečníci, a postupně přijímáte svou roli jako plnohodnotní učedníci na Cestě. Jsou vám udělovány mnohé Božské výjimky, jako budoucí Světlonoši máte k dispozici více podpory a pomoci, než kdy dříve. V minulosti jsme vám vysvětlili, že je čas propojit „emocionální podstatu Ducha“ s „Duchovním rozumem“.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí351352353354355356357358359360DalšíKonec »

Strana 353 z 374

Vyhledávání