Aktualitky

46. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Arménie Gruzie

ARMÉNIE A GRUZIE 

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Arménie Gruzie. Termín: 15.-30.05.2020

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – září 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:37

17. 09. 2019

TEĎ MŮŽEŠ VYRAZIT

Je zde doprovod a my jsme vám ho před chvílí popsali. Je na vás pyšný? Ach, ano. Ale je zde i jiná energie. Je to taková, kterou někteří z vás začínají cítit. Není to netrpělivost, ale přesto to tak cítíte? Je zde tlak od Ducha a ten říká:Teď to víš, můžeš vyrazit.“

Celý článek...
 
Novoluní ve Vahách, 28.9. 2019 - Veronika Navrátilová a Ondřej HABR PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:34

Veronika Navrátilová

Na svatého Václava v sobotu 28.9. 2019 ve 20:26 nastává novoluní na 5. stupni znamení Vah. Vládkyní novoluní je Venuše, která se společně s Merkurem nalézá také ve Vahách.
Než se podíváme na vliv novoluní, chtěla bych se zmínit ještě o jedné astrologické události, která se na den novoluní stává aktuální. Pomalý Saturn se spojí exaktně s jižním uzlem (Dračím ocasem) na 13. stupni Kozoroha a stává se direktním. Krizovými jsou 13. – 20. stupeň kardinálních znamení Kozoroha, Berana, Raka a Vah. Měli bychom vědět, zda máme v této oblasti nějaké planety a osy, a čeho se týkají, protože jsme zkoušeni již delší dobu ze zralosti, odpovědnosti a pevnosti v odpovídající životní oblasti.

Celý článek...
 
Kryon - Spojenectví PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:29

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Asheville, Severní Karolína, 24. března 2019

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Esence channelingů se velmi často mění. Některé obsahují seznam nových věcí, které potřebujete znát, například různá odhalení procesů, vysvětlení, ale někdy nic z toho. A toto poselství, drazí, je jedním z nich. Je oslavou lásky.

Je velmi těžké definovat věci, které jsou mimo rámec působnosti vaší reality. Jediná věc, kterou znáte a která se dokonce podobá Boží lásce, je láska, kterou cítíte k sobě navzájem, ke svým dětem nebo zvířatům a která je někdy bezpodmínečná. Sdělili jsme vám, že Zdroj lásky Stvořitele, který je tak laskavý a zná vaše jméno, to dalekosáhle přesahuje.

Celý článek...
 
AA Michael - * Cesta duše* PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:26

Poselství AA Michaela prostřednictvím Ronny  / Svatý písař

Milovaní mistři, říkali jsme vám, že Vy jste Nádech Stvořitele.“ Je doba, která tu ještě nebyla, kdy máte potenciál vyřešit všechny minulé karmické události, přesunout se do harmonie se svou rozsáhlejší Bytostia být součástí plánu našeho Boha Otce/Matky pro rozpuk tohoto Podvesmíru. Jste připraveni, jednou pro vždy, nechat odejít všechna stará omezení a druhy víry, které vás zadržují od toho, abyste se dostali ven z bahna bolesti, nedostatku a utrpení? Dovolíte své mysli a svému srdci se otevřít vyšší moudrosti Duše a Ducha? Étery, nebo-li vyšší vibrační pole vědomí, jsou pole s rozsáhlým potenciálem, která jen čekají na to, až budou vytvarována do velkých snů a tužeb.

Celý článek...
 
Kryon - „Walk-in a zážitek blízké smrti“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Říjen 2019 13:23

Tento živý channeling byl přijat v Asheville, Severní Karolína, 23. března 2019

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství přijaté v Asheville.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. To, co bude následovat, jsou nové informace o něčem velmi komplexním. Bude to považováno jako vždy za kontroverzní, [Kryon se usmívá] a ona kontroverze pochází od těch, kteří se naučili všechno o jistých duchovních atributech a kteří udržují tyto informace jako „způsob, jak to funguje“ po mnoho a mnoho let.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 348

Vyhledávání