Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Úplňková meditace, 22.10.2018 - Rozpouštění překážek na své cestě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Pátek, 07 Prosinec 2018 09:25

Na úplňkové meditaci (22.10.2018) jsme rozpouštěli překážky na své cestě

Odkaz ke stažení: Uplnkova meditace 22_10_2018 - Rozpousteni prekazek na sve ceste.zip

 
Úplňková meditace, 19.11.2018 - Odblokování čaker smyslů a buněčné soustavy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Pátek, 07 Prosinec 2018 09:28

Na úplňkové meditaci (19.11.2018) jsme odblokovávali čakry smyslů a buněčné soustavy.

Odkaz ke stažení: Uplnkova meditace 19_11_2018 - Odblokovani caker smyslu a bunecne soustavy.zip

 
Kryon - Monika Muranyi - Meditace a modlitba PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Prosinec 2018 19:54

V květnu roku 2017 vyšla poprvé v češtině Kryonova tématická kniha Lidská duše odhalená, kterou sestavila Monika Muranyi. Kniha, která se uceleně, na podkladě prostudování mnoha Kryonových channelingů, speciálně zaobírala tématem lidské duše a skutečnostmi souvisejícími. Navíc, jako všechny předchozí její tématické knihy, obsahuje i tato kniha nové Kryonovy odpovědi k citlivému a hlubokému tématu lidské duše. Téma je to ale natolik rozsáhlé, že nebylo přece jen možné vše, co Monika připravila, v knize uveřejnit. A proto Monika nechala několik kapitol samostatně, které uveřejnila zdarma na svém webu. Uveřejnili jsme na našem českém webu téměř všechny tyto kapitoly a dnes zveřejňujeme tu poslední, která nese název "Meditace a modlitba".

Celý článek...
 
AA Michael - * Moc a majestát prvků * PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Prosinec 2018 19:46

* Archanděl Michael prostřednictvím Ronny listopad 2018 *
^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*
RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, porozumět prvkům OHNĚ, VZDUCHU, VODY A ZEMĚ, což jsou jedinečné komponenty, Tváře nebo-li Prvky povahy našeho Boha Otce/Matky pro zkušenost tohoto Podvesmíru, je životně důležité, když hledáte větší moudrost a snažíte se potvrdit své Mistrovství Sebe, Svého Já. Existují čtyři hlavní Prvky, které jsou ukotvené v systému těla původní lidské formy, aby pomáhaly realizaci a mistrovství vlastního Já prostřednictvím záření PAPRSKŮ velkých Archandělů, prostřednictvím záření dvanácti Paprsků Božího Vědomí z Esence Jádra Srdce našeho Boha Otce/Matky.

Celý článek...
 
Krypn - Kryon v Torontu – 3. část PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 22 Listopad 2018 14:54

Tento živý channeling byl přijat v Torontu, Ontario, Kanada, 18. února 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Chci pokračovat v tématu (Kryon má na mysli 2. channeling z Toronta nazvaný Nevíte, co nevíte ze 17. února 2018 – pozn. překl.). Adironnda, Jeshua, Kryon, my všichni jsme jedno. Nejenže přicházíme ze stejného Zdroje, ale jsme partneři v soucitu. Důvodem, proč existuje channeling, který teď posloucháte, není v tom, abychom na někoho zapůsobili, nebo aby ti, kteří si jej poslechnou později, mohli slyšet něco zvláštního. Závisí to na úhlu pohledu pozorovatele. Důvodem pro existenci tohoto channelingu je to, abyste zjistili něco, co většina lidí neví – že na druhé straně závoje, což je místo, které je pro většinu lidí tajemné, je láska a že k vám proudí skrz ten závoj. Proudí skrz závoj. A závoj, o němž mluvíme, je to, co neznáte, co vás udržuje oddělené od poznání toho, co nazýváme Tvořivým zdrojem a co mnozí nazývají Bohem. A znovu opakuji, Bůh nemá žádné lidské vlastnosti. Vytvoření tohoto vesmíru, této galaxie, samotné duše, které v sobě máte, není součástí dysfunkční lidské přirozenosti, jakou máte, na jejímž základě jste si vykonstruovali svou představu Boha. Místo toho je to čistota – taková čistota, jakou si ani nedokážete představit.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 323

Vyhledávání