Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Vroucně milovat sám sebe PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 29 Listopad 2016 23:52

Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, listopad 2016

Milí přátelé,

podzimní semináře, které pořádám, mi jasně naznačují, jak je důležité, abychom milovali sami sebe a přijímali se takoví, jací jsme. O víkendovém semináři v Mnichově mluvil Rafael o léčení a jeho různých fasetách a zdůraznil jeden důležitý bod: „Přijímejte sami sebe takové, jací jste. Léčení může nastat jen tehdy, když přijímáte „teď“, pak může dojít k uzdravení“. Znamená to tedy přijmout i nemoc, mentální nebo emocionální otisky a nebojovat proti nim, ale akceptovat je, že existují, věnovat jim respekt a lásku. I různým bolístkám a urputně se držícím mentálním životním nastavením. Teprve až je dokážete přijmout s láskou a vyrovnat se s nimi, pak může začít léčení. Zkuste se nad tím zamyslet, jak nám doporučují naši duchovní přátelé. Stejně tak je třeba přijmout i symptomy závažných onemocnění jako je rakovina, aby se dalo nahlédnout, proč vznikla a co chce člověku sdělit. Podle Rafaela je to první krok k uzdravení. S touto moudrostí hluboce rezonuji. Přeji vám hodně radosti při čtení následujícího Kryonova poselství.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 27. listopadu 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 29 Listopad 2016 23:50

Kabala si hraje s myslí lidí. Těší je, když vidí, jak se do sebe pouštíte. Takhle vás vždy ovládali...funguje to! Použijte svou inteligenci: kdo vlastní všechna MÉDIA? Jak můžete pokaždé uvěřit jejich lžím? Vezmou jednu větu a stačí, když jenom změní slovo a úplně to změní význam. Ale vy všichni, jako ovce, přijímáte lži Kabaly. Hrají si s vámi. Čím víc stresu, zmatení a nedůvěry vytvoří, tím víc se připoutáte k jejich kontrole. Oni jsou v té oblasti experti. Vy si to pouze začínáte uvědomovat. Sami prověřujte každé tvrzení a pak sami rozhodněte o tom, co vlastně bylo řečeno.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 20. listopadu 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 29 Listopad 2016 23:49

Vše je v chaosu. Mnozí nevědí, komu a čemu věřit. Viděli jste, jak mašinerie Kabaly nastartovala ve chvíli, kdy byl zvolen pan Trump. Lži a strašení najely na plné obrátky, a mnozí zaváhali, přestože v duši vědí, že paní Clintonová by zajistila třetí světovou válku a že život na Zemi by se stal pouhým živořením. Země, jak ji znáte a milujete, by se vůbec nepodobala Zemi, jakou chce vytvořit Kabala. Zničení lidské rasy je naplánováno do nejmenších podrobností.

Celý článek...
 
Kryon - Nové systémy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:06

Následující channeling byl přijat 27. 02. 2014 v Kelowna, Kanada

Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je čas, kdy můj partner ustupuje stranou. Musí. Trvalo mu roky, než pochopil, jak ustoupit Bohu z cesty – nepostávat tu, nepřekážet, nezkoumat a nesoudit.

Channeling se v mnohém podobá vašemu životu. A my už jsme mnohokrát řekli, že vzestup lidského vědomí a zvyšování účinnosti DNA jednou způsobí, že společnost už nebude potřebovat channeling. Že věci, které nyní slyšíte a věnujete jim pozornost, budou intuitivní a budou přicházet skrze vás díky jednomu axiomu pravdy – že Bůh je uvnitř. A na tom je založeno veškeré vaše studium, veškeré myšlenky vás pracovníků světla coby pokročilých metafyzických myslitelů na planetě. Na tom, že Stvořitel vesmíru je doslova propojen s vaší duší. Vy jste součástí plánu, součástí systému a probouzíte se do něj stejně jako kdysi starodávní – je to dokončení kruhu a vy jste nyní opět na začátku planety, kde je přijetí, pochopení a učení – a vy jste nyní připraveni to použít.

Celý článek...
 
Ariové – 15.11. 2016 - EMOČNÍ A MENTÁLNÍ CHAOS NA ZEMI A V NAŠEM BYTÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:03

 Milovaní,

energie současné doby, v níž se jako lidé nacházíte mají v sobě výrazné turbulence. Vše, co se na planetě a v lidství v posledních měsících dělo, mělo veliký dopad na celé veškerenstvo stvoření a ostatní vesmíry. Končí jedna stěžejní epocha, a právě tento konec v sobě nese mnoho záchytných linek a uzlů starého systému. Otevírá se energie nové epochy, epochy srdce, ale její rozjezd byl doposud velice bržděn. Proto i vy , lidé, tyto energie takto prožíváte. Ale tato éra, v níž stále nemohlo dojít k plnému překlopení do Světla, do energií srdce, již končí, je to otázka několika málo dnů. Chápeme, že vy, lidé, stále čekáte na důkazy, změny, tolikrát již proklamované. Vyčkejte již jen několik málo dnů. Všechny brzdy otevření cesty srdce a světla budou uvolněny. Vás, naši drazí prosím vydržte. Vydrželi jste tak dlouho, vydržte ještě několik dnů. Možnosti temna přestanou existovat. Dočkáte se potřebných důkazů.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 261

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 89 

Vyhledávání

Fotky z misí