Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 20.11. - 27.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:01

Milovaní,

lidstvo se vyrovnává s tím, že mnoho lidí nemůže vstřebat šok z velkých změn, které se jim ději před očima. Se zájmem sledujeme, jak se lidé vyburcovali k akci. Nicméně, většina lidí v jejich zemi učinila volbu a to je ta změna, která je teď uváděna do života. V tomto případě ti, kdo protestují a zakládají hnutí, tak činí, aniž by vzali v úvahu, že to byla většina lidí v jejich zemi, kdo hlasoval pro kandidáta,který je teď v důsledku voleb povinen nést velkou odpovědnost v nejvyšším úřadě v službě lidu své země.

Celý článek...
 
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 8 - PŘEKROČENÍ MILNÍKU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 23:44

Milí přátelé,

vždy, když se narodí nový člověk, všichni kolem oslavují, radují se. Vždy, když kolektiv vědců dokončí svůj projekt, na kterém dlouho pracovali, aby přinesli lidstvu cosi nového, co pomůže lidem život odlehčit, zjednodušit nějakou činnost, nebo navracet lidem zdraví, harmonizovat stav buněčné struktury či mnoho jiného, všichni oslavují, radují se. Když se politici konečně domluví, překonají animozity, všichni oslavují, všichni lidé se radují. A tak bych mohl pokračovat dál a dál. Ale proč tento úvod? Protože i my všichni, spolu s vámi máme dnes důvod k radosti, důvod k oslavě. Dokončili jsme všechny přípravné práce a v příštím týdnu vychází další Kryonova kniha, kniha 8 - PŘEKROČENÍ MILNÍKU.

Celý článek...
 
Kryon - Radost Ducha PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:46

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Jacksonville, Florida , 28. února 2016

Zdravím, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Už tolikrát jsem to řekl; já vím, kdo jste. Pro mnohé z vás je těžké tomu uvěřit. Jedna z prvních otázek, kterou člověk položí, když vstoupím, je: Kdo jsi?“ Jako by se jménem vždy musela být spojena nějaká jednotlivá entita. A je to proto, že vidíte mluvit jednoho člověka. Ale to není energie, která je zde v tomto okamžiku. Hlas, který slyšíte, pochází od mého partneraskrze jeho intelekt, jeho kulturu, skrze jeho vědomí. A mluvili jsme o třetím jazykutřetím jazyku, který aktivuje multidimenzionální doprovod, který vás v této místnosti obklopuje. A ten doprovod nevstupuje se mnou – už dříve jsem řekl, že přichází s vámi. Kousky a části toho, čemu říkáme božská část duše, a o čem jsme už mluvili i dnes, jsou v této místnosti díky vám. Lidská bytost je mnohem mocnější než myslíte. Když cítíte radost, když cítíte euforii, když cítíte, že se učíte, pak si uvědomujete své části, které jsou kolem vás nyní aktivovány a aktivní. A nejste sami, setkáváte se s ostatními, kteří cítí totéž a to pak vytváří doprovod.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 13.11. - 20.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:43

Milovaní,

Před vašima očima se odehrává dualita ve všech svých aspektech. Existuje širší obraz toho, o co se zde jedná. Je to bitva mezi světlem a temnotou, je to stará bitva, která se teď chýlí ke konci.Ti, kdo následují agendu, jež neslouží pro nejvyšší dobro všech, mají namále a jsou odhalovány všechny jejich taktiky a všechny jejich kroky, kterými se snaží znovu získat kontrolu.

Ti, kdo sledují naše poselství a kdo mají oči, kterými vidí, jsou plni smutku nad tím, jak vysoká je polarizace energií, vyjadřovaná těmi, kdo prohlašují, že jsou nositeli světla. Žádám vás, abyste si připomenuli naše slova o toleranci, trpělivosti a pochopení, že tato doba, která se teď ve vašem světě manifestuje, je nutnou součástí čištění a očisty toho, co se odehrává na vyšší úrovni událostí na vaší planetě, v lidských systémech a ve společenských strukturách.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 13. listopadu 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 07:42

Lidstvo jednohlasně zvolalo, že chce být ušetřeno třetí světové války. Clintonová, podpořená devíti zbrojařskými společnostmi, si byla tak jistá, že povede lidstvo do smrtelné nukleární války, která se postará o obrovské ztráty na životech. Takový byl její plán. Bylo zapotřebí někoho, kdo NENÍ politikem. Vystoupil Trump a ujal se své role. Získal již vše, co kdy mohl chtít. NEMĚL TO ZAPOTŘEBÍ. ALE UDĚLAL TO, ABY VÁS ZACHRÁNIL.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 261

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 79 

Vyhledávání

Fotky z misí