Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Úplňková meditace 06_11_2017 - Propojení 7-plamene božího s naším bytím a očista našich strachů, bloků, emocí pomocí poznané lásky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Úterý, 07 Listopad 2017 08:33

Dne 6.11.2017 proběhla další úplňková meditace, kde jsme v sobě propojovali 7-plamen boží s naším bytím a očistili se od strachů, bloků, emocí pomocí poznané lásky.

Odkaz ke stažení: https://uloz.to/!sUKD7FZUuXO6/uplnkova-meditace-06-11-2017-propojeni-7-plamene-boziho-s-nasim-bytim-a-ocista-nasich-strachu-bloku-emoci-pomoci-poznane-lasky-zip

 
Program seminářů pro rok 2018 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 02 Listopad 2017 16:47

Milí přátelé,

blíží se zvolna konec roku 2017, který nám všem přinesl mnoho nového a jistě se již všichni zaměřujeme na ten rok nadcházející, rok 2018, kdy budeme manifestovat leccos ze své letošní práce na sobě. Ale také, jako vědomí pracovníci světla velmi dobře víme, že život se dále vyvíjí  a je třeba na něj správně odpovídat a být s ním v souladu. K tomu účelu se také zajímáme o mnohá témata, která bychom si mohli spolu s kolektivem obdobně smýšlejícíh lidí procítit a prožít a přispět tak ke svému osobnímu růstu i růstu kolektivnímu. A proto vám již s předstihem nabízíme nahlédnutí do připraveného plánu seminářů Evy Puklové na rok 2018.

Celý článek...
 
Kryon - Varování týkající se mistrovství PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Říjen 2017 22:42

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Mnichově, 20. 9. 2014

Zdravím, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner ustupuje stranou – to je fráze, kterou jsme použili už mnohokrát. Popisuje muže, jehož vědomí a všechny jeho filtry budou na krátký čas odstraněny. Takto to praktikuje už 25 let – aby význam poselství byl co nejjasnější. A tak ustupuje stranou. Výsledkem je, že energie a informace, které přicházejí skrze jeho tělo, zvané channeling, budou nejčistší, jaké může projevit. Přesto s tím není hotov; a nikdy nebude. Neboť o to lidské bytosti usilují – snaží se získat mysl Boha. Všechna učení minulosti kulminují a vrcholí dneškem. A tím dneškem myslím současnost. Čas pro lidstvo, který je zajisté jiný. Použiji to znovu: toto není ezoterika vašich dědečků. Bez ohledu na to, jak říkáte ezoterické víře, opravdu se začíná měnit.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ŘÍJEN 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Říjen 2017 22:41

                                  Když se to stane jednomu z nás, stane se to všem!

Říjen nás nese k bouřlivější změně a svlékání toho, co nám už neslouží. Mnohé z toho je spouštěno šokujícími událostmi a Dokonalou Bouří, na které bychom snad touto dobou už měli být zvyklí, ale nejsme. Do mnoha z nás je znovu a znovu tvrdě naráženo. To nezahrnuje jen ty, kteří stojí této Dokonalé bouři přímo v cestě, ale i ty, kteří jsou hluboce naladěni na kolektivní rovinu.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 22. října 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Říjen 2017 22:37

Minule jsem vám dal toho hodně k přemýšlení. Nyní se díváte na ty, co se maskují do lidské podoby. Přátelé, přemýšlejte, jak to bylo. „Brali si lidské dcery, které jim rodily děti.Ženy byly uneseny a vrátily se těhotné. Tak získali lidskou podobu a začala okupace Země. Chránili svou RASU a dělají to do dneška. Hlídají si svoji POKREVNÍ LINII. Vidíte to denně v novinách a televizi, ale nechápete důležitost toho, co vidíte. Vaše mysl je natolik ovládána, že nevidíte nebo nechápete, že to máte před nosem. Udělali z vás, z lidské rasy, žebráky na vaší vlastní planetě. Všechno vám vzali, dokonce i vaši totožnost a život na Zemi změnili na boj o přežití. Vytvořili peníze z ničeho. Vytvořili zákony, dle kterých musíte žít a převzali kontrolu nad každým aspektem vašich životů. Žijete dle JEJICH pravidel.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 2 z 291

Vyhledávání

Fotky z misí