Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Seminář - UPOZORNĚNÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Únor 2017 20:04

Milí přátelé,

dnešní naše zpráva je určena pro všechny vás, kteří jste přihlášeni a plánujete se zúčastnit v době od 23.2. do 26.2. semináře 2. fáze přechodu do světelného lidství. Hanka Nosková potřebuje od každého z vás potvrzení, že se semináře skutečně zúčastníte. Jde o technickou záležitost v souvislosti se zajišťováním stravování.  Proto, prosíme, podejte Hance Noskové příslušnou zprávu na její mobil č. 608 715 073. A to nejpozději do neděle 19.2. včetně. Děkujeme.

 
Duchovní mise na Sibiř 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 12 Únor 2017 11:08

Vážení a milí přátelé,

jak z plánu seminářů a duchovních misí jistě víte, v letošním roce se uskuteční duchovní mise do Ruska, na Sibiř, za našimi staroslovanskými kořeny, za staroslavnou, téměř již bájnou Tartárií. Dnes tak tajemnou a záhadnou jako ona pověstná Atlantida. Ovšem s tím rozdílem, že povědomí o Tartarii bylo a je záměrně potlačováno. A protože v daných oblastech mj. již existují desítky vesnic vzniklých podle vzoru knih Vladimíra Megre, během mise účastníci navštíví jednu takovou vesnici. Samozřejmě, že cesta, zájezd, jelikož jde o duchovní misi, bude naplněná i sérií hlubokých meditací.

Celý článek...
 
Meditace ze semináře Jak mít rád sám sebe PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 12 Únor 2017 10:57

Milí přátelé,

zcela nedávno, ve dnech 2.2. - 5.2. se konal seminář Jak mít rád sám sebe. V závěru semináře proběhla  meditace k otevření srdce, vedená Evou Puklovou, kterou účastníci vnímali tak působivě, že se rozhodli ji sdílet spolu s vámi všemi. Meditaci najdete na tomto odkaze ZDE.
Po kliknutí se, v závislosti na nastavení vašeho PC, vám buď přímo otevře příslušný audiosoubor ve vašem přehrávači nebo se otevře (většinou) okno Průzkumníka, kde si můžete vybrat mezi stažením souboru do PC a nebo přímé on-line přehrávání. Zvolíte-li variantu druhou, prosím, chvíli vyčkejte, ono se to musí připravit, aby mohlo dojít ke spuštění. Užijte si to.

 
Sdělení od Evy Puklové a Zdeňka Krejčíka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 11 Únor 2017 18:12

Milí přátelé,

doba, kterou teď prožíváme, je ve všech směrech dynamická a i věci, které jsme očekávali mají bohužel zdržení. Přesto věříme, že vše spěje k dobrému výsledku. Zůstávejte prosím ve svých  srdcích a v nadhledu, napojujte se na své světelné Já, komunikujte s ním, či jen v tichém souznění zůstávejte ve svém srdci. Pokud vás přepadnou emoce, odevzdávejte je hned do světelné sítě či požadujte světelné bytosti světelného portálu o očištění. Věříme, že už příští doba nám přinese příznivé výsledky.

 S láskou Eva a Zdeněk

 a také  Míňa Nosková, která zprávu předává
777 214872

 
Úplňkové meditace - změny a upřesnění PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Únor 2017 13:55

Milí přátelé,

jak jsme se během setkání při úplňkových meditacích dozvídali, bylo záměrem najít jiný, vhodnější prostor. Jak se říká, dobré dílo se podařilo a dojednalo se využití nového prostoru osvědčené spolupracující společnosti - Aurasoma.  A již v březnu se v tomto krásném prostředí setkáme.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 2 z 265

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 58 

Vyhledávání

Fotky z misí