Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace
Transformace
Jeshua - Vyjádřete světlo své duše
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Únor 2012 18:06

Přijala Pamela Kribbe, Únor 2012

Drazí přátelé,

Jsem zde, jsem mezi vámi, já jsem Jeshua. Znáte mě, jsem váš přítel a bratr.
Vím, jaké to je být člověkem. Jsem velmi blízko vašemu srdci. A vy všichni jste si navzájem blízko, neboť vy všichni zde přítomní nebo vy, co tohle čtete, jste dušemi, které přišly zas a znovu na Zemi inspirovány Světlem, touhou změnit vědomí na Zemi.

Celý článek...
 
Otevření portálu 25-05-2013
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Květen 2013 21:45

Čas jednat znovu! Čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Takže se setkáme ve velkých i malých skupinách, a to jak individuálně, tak kolektivně, během úplňku v květnu. Mnozí z nás se shromáždí a představí si osvobození naší planety od tyranie negativní energetické sítě, a tak poprvé v historii budeme mít možnost vytvořit svůj vlastní osud coby svobodných občanů Země, a tím se zcela odevzdat do procesu Nanebevstoupení.

Celý článek...
 
Áriové - Co nevíme o egu a duši
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Srpen 2013 21:49
Áriové prostřednictvím Evy P., Lenky Z. a Karin L.

Vaše duše je moudrá, protože její podstatou je duch, čili samotná energie Zdroje.  Ona sama sobě dává šanci poznávat. Je to veliký dar i hra zároveň. To dává duch sám sobě. Sobě – a protože je součástí Zdroje – tak i Zdroji. Možnosti Ducha Duše jsou pro lidskou bytost nepředstavitelné. Proto si duše pro své poznání= svůj život v lidské formě, volí své role = archetypy, které chce hrát a pomocí jich poznávat, dokonale, mnohočetně poznávat. Ale co by to bylo za poznání, kdyby vše probíhalo plynule a hladce? A tak část energie duše se odklonila od ducha, osamostatnila se a začala hrát určitou opozici proti duši.
Celý článek...
 
KRYON - PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 5. LEKCE - „Systém - Pochopení toho, kdo jste - část II.“
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 30 Květen 2013 21:50

 

 

                                                 „Systém - Pochopení toho, kdo jste - část II.“

                                                Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll
                                                       Granada, Španělsko, 19. srpna 2007

Tento channeling byl znovu přijat (Leem od Kryona) a doplněn tak, aby vám poskytl ještě lepší pochopení. Mnohokrát zahraniční setkání obsahují velmi obecné informace od Kryona, ale mnohé jsou nabité emocemi, což tištěné stránky nedokážou odhalit.

Od Kryona:  „Synchronicita je definována jako propojení energií za určitým účelem. Tyto situace vypadají jako náhoda, ale není tomu tak. Je to systém!“


Tento přepis byl přijat v Granadě jako druhá část a týká se nejvíce matoucích aspektů spojených s metafyzikou… systému a toho, jak může fungovat. Je mnohem praktičtější než první část… uvádí příklady toho, jak lidé mohou dospět „k počítání se synchronicitou při zdánlivé náhodě“ jako způsobu života. Ano… opravdu je v tom systém!


Zdravím vás, moji milovaní, já jsem Kryon z Magnetické Služby.

Dveře mého partnera se rychle otevírají, a důvod je ten, že já nikdy neodcházím. Už je tak zvyklý na Kryonovu energii, že stále stojím na druhé straně dveří. Možná si to jen stěží představíte, ale není zde žádný rozdíl proti tomu, když mluvíte se svým Vyšším Já. Vždy jsme zvali lidstvo mnoha různými způsoby k channelování. Můžete tomu říkat, jakkoli chcete, ale když se podíváte na kterékoli skvělé umění na planetě, můžete snad pochybovat o tom, že to pochází od Boha? Bylo to channelováno! Když nasloucháte té nejkrásnější hudbě na vaší planetě, chápete, že to připlulo „potrubím“? Tato energie je vždy k dispozici, vždy je součástí systému.
Celý článek...
 
Přihlášky k seminářům
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Květen 2014 11:49

Milí přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že k přihláškám na semináře můžete nově také využívat k tomu účelu zřízenou e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Na tuto adresu můžete také směřovat své dotazy k účasti ma seminářích resp. k samotným seminářům.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 5 z 360

Vyhledávání