Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace
Transformace
Jitka Valentová - Aktuální vývoj, Jarní rovnodennost a Novoluní 24.3.2020
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 18 Březen 2020 21:41

Vážení přátelé, silné energie jara letošního roku pokračují a zdá se, že přesně podle prognóz, bude v březnu tato první transformační vlna gradovat.

Dne 20.3.3020 v 4.50 nastane jarní rovnodennost. Slunce vstupuje do znamení Berana a začíná astronomické jaro. Do přírody tak bude proudit životadárná energie a více světla. Den se pomalu začne prodlužovat, tak aby byl na letní slunovrat 2x delší než noc.

Celý článek...
 
Kryo - Kryon na Islandu – den druhý až čtvrtý – písmena I, C, E
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 02 Duben 2020 08:17

Kryon na Islandu – den druhý – písmeno I

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během mise na Islandiu– 14. března 2020

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je druhé poselství z překrásného Islandu. Skupina se nachází na místě, kde nebudeme dlouho. Můžete si pomyslet, že je to proto, že z toho Kryon udělá krátký channeling. To není tak úplně pravda. Teplota je mínus tři stupně Celsia, slunce zapadá a můj partner to nevydrží moc dlouho. (Publikum se směje. Vědí, že Lee nesnáší zimu a chlad. - pozn. překl) Budeme předávat channeling s několika vhledy úplně pokaždé, když se posadíme a vzdáme úctu procesu, který se odehrává.

Celý článek...
 
KRYON - PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 3. LEKCE - „Esoterika na maximum“
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 06 Květen 2013 21:58

 „Esoterika na maximum“

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll v Mt. Shasta,
Kalifornie 16. června 2007, Letní světelná konference
 
Tento channeling byl znovu channelován (Leem a Kryonem) a doplněn tak, aby poskytl jasnější pochopení. Tato setkání v Shastě často obsahují velmi základní informace od Kryona, ale je s nimi předáno i mnoho emocí, které tištěná stránka prostě nemůže odhalit. Proto je Kryon rozšířil, aby zahrnul i doplňující vysvětlení obtížných konceptů, které byly prezentovány živě na setkání. Toto rozšíření tvoří ještě lepší komunikaci, než tomu bylo při živém poslechu.

Tento specifický channeling bude označen jako LEKCE TŘI série „Příručka pro Pracovníky Světla“. Užijte si jej
.
Celý článek...
 
Inelia Benz - Vzkaz na květen 2013
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 05 Květen 2013 20:21
Tedy, ten duben byl pořádně dlouhý!

Nevím, jestli se to zdálo jenom mně, nebo jste to také tak prožívali, ale duben se mi zdál nekonečně dlouhý, což je divné, protože až do dubna to vypadalo, že se čas velice zrychlil. Ale už tu máme květen, všechno nám kvete, a my míříme vpřed, bez ohledu na to, co na nás zkoušejí jedinci vládnoucí světu.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi - 3 (Jiné Bytosti)
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 14:08
Jiné bytosti

Andělé a průvodci

Otázky: Drahý Kryone,
1. Chápu to tak, že považuješ za důležité, abychom v této fázi věděli, že nemáme „2“ či „3“ duchovní průvodce, ale spíše nekonečnou (metaforicky řečeno) energetickou polévku průvodců, která koná coby Jeden a čas od času mění kompozici. Moje otázka je: „Proč je pro nás důležité vědět, že stará metafora se 2 a 3 byla nepřesná a že nová je přesnější?
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 360

Vyhledávání