Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Voda pro zdraví PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 07 Únor 2010 11:27
Reportér Mike Adams byl zřejmě posledním novinářem, který s Dr. Batmanghelidjem, autorem knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pro zdraví, léčbu, život) udělal exkluzivní rozhovor. Dr. Batmanghelidj již nežije. Byl také zakladatelem National Association for Honesty in Medicine (Národní asociace pro čestnost v medicíně) a autorem knihy Your Body's Many Cries For Water (Mnohá volání vašeho těla po vodě). Uvádíme zkrácenou část rozhovoru.  
Celý článek...
 
Galaktické shromáždění a poselství Hopiů o roli České země v transformačním procesu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Středa, 21 Říjen 2009 09:10
V pondělí 19. října 2009 přiletěl do Prahy Roy Littlesun - stařešina kmene Hopiů. Roy přináší silné poselství českému národu...
Celý článek...
 
Mayský kalendář pro tyto dny čl. C.J. Callemana PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 11 Květen 2009 07:03
OSLAVA ZNOVUZROZENÍ
9. – 11. května 2009


V květnu 2009 přinese ohromné vyzařování z Hunab-ku, jež je podle Mayské mytologie inteligence pro nás nepředstavitelných rozměrů  nacházející se ve středu vesmíru , velkolepý zrod kosmických proporcí. Toto období, středový bod Šestého dne Galaktického podsvětí, dává lidstvu nikdy předtím netušenou   možnost  využít tuto evoluční sílu k naplnění osobního i kolektivního záměru a k vytvoření stabilního  světa plného harmonie, hojnosti a sounáležitosti s přírodou. Tak jako v případě každého zrodu, bude zde přítomná i smrt...smrt toho, co již nebude dále podporováno těmito novými vyššími energiemi. Tento článek má za úkol nastínit pozadí tohoto paradoxně hrozivého, ale  zároveň i novou naději přinášejícího okamžiku a toho, co můžeme osobně i kolektivně dělat, abychom se na něm mohli vědomě podílet.
 
Celý článek...
 
Technika léčení - Ho´ oponopono PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Úterý, 10 Únor 2009 20:23

Další zajímavou a velmi jednoduchou transformační a léčebnou metodou, o které jsme se dozvěděli, je technika s názvem Ho´oponopono.

 

Celý článek...
 
Poselství Rady světla pro rok 2009 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 12 Leden 2009 09:34

Poselství Rady světla pro rok 2009 přijaté Rebeccou Couch 31.prosince 2008

 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí2122DalšíKonec »

Strana 21 z 22

Vyhledávání