Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Shala Mata: Kosmický puls Vzestupu červenec 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pátek, 02 Červenec 2010 10:13

Dovolení 

červenec 2010
Alchymické světlo slibného úplňku a lunárního zatmění proudí plnou silou, zatímco píši svůj příspěvek na červenec. Než přejdeme do července, je zapotřebí stručného shrnutí. Slunovrat 21.6. ve spojení s úplňkem a lunárním zatměním 26.6. vyvolal silnou vlnu “restrukturujícího” světla, jež budeme v jednotlivých fázích integrovat v průběhu nadcházejících týdnů července a srpna. Úplněk byl ještě posílen velkým křížem planetárních vyrovnání, jenž je poměrně vzácný a bude nadále zintenzivňovat aktivace našeho světelného těla.

Celý článek...
 
Energie na červenec 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pátek, 02 Červenec 2010 09:54
V červenci nás čeká ještě spousta práce. "Nastává čas velkých zkoušek Duše, aby se ukázalo, zda naše plavidlo může být spuštěno na moře." Budeme se muset spojit a opřít se o ty nejlepší kvality co v sobě máme, abychom ustáli tu spoustu proměn, které nás ještě očekávají. Červenec je také měsícem padajících hvězd a splněných přání, hledání víry a obnovení důvěry v naše Vyšší vedení.
Celý článek...
 
Poselství Archanděla Michaela, květen 2010 od Ronny Herman PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Čtvrtek, 03 Červen 2010 11:14
Poselství od archanděla Michaela přijaté paní Ronnou Herman v měsíci květnu 2010.
Celý článek...
 
Karafa pro oživení vody PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 08 Únor 2010 23:51

VODA

Voda je pro nás tak samozřejmá že si ani neuvědomujeme její sílu a význam. Přitom je podstatnou částí nás samých.
Abychom ji mohli opravdu vnímat a aby nás mohla léčit, musíme ji pít čistou. Klasický čistící proces zbavuje vodu hrubých nečistot, ale opravdovou kvalitu jí dává zcela přirozeně energie.

Celý článek...
 
Voda pro zdraví PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 07 Únor 2010 11:27
Reportér Mike Adams byl zřejmě posledním novinářem, který s Dr. Batmanghelidjem, autorem knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pro zdraví, léčbu, život) udělal exkluzivní rozhovor. Dr. Batmanghelidj již nežije. Byl také zakladatelem National Association for Honesty in Medicine (Národní asociace pro čestnost v medicíně) a autorem knihy Your Body's Many Cries For Water (Mnohá volání vašeho těla po vodě). Uvádíme zkrácenou část rozhovoru.  
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí21222324DalšíKonec »

Strana 22 z 24

Vyhledávání