Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Nelson Mandela - citace PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 19 Červenec 2011 17:45
Náš největší strach nepramení z toho, že jsme nedokonalí.
Náš největší strach pramení z toho, že jsme nesmírně silní.
Je to naše Světlo, čeho se bojíme, ne naše temnota.

Celý článek...
 
Červnový transformační cyklus zatmění a Dny středu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 13 Červen 2011 09:27
Milí přátelé, letošní červen je z  energetického pohledu neuvěřitelně nabitý a zajímavý. V červnu nás totiž čeká trojí zatmění : částečné zatmění Slunce 1. června, úplné zatmění Měsíce 15. června a další částečné zatmění Slunce 1. července.
Celý článek...
 
Poselství od Archanděla Michaela - září 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Pondělí, 20 Září 2010 10:14

"ŠIŘTE SVÉ SVĚTLO - SDÍLEJTE SVOU VIZI"
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, v této době zrychlené transformace a chaotických změn se z ras, náboženství a kultur ve světě vytvořily dvě hlavní odlišné skupiny. Z našeho širšího pohledu z vyšších sfér jsou tyto dvě frakce velmi dobře rozeznatelné. Ti, kdo mají důvěru v budoucnost a všemi možnými způsoby usilují o lepší svět pro sebe i pro ostatní, mají aury, které září nádherným Světlem, rozšiřují se v nekonečných kruzích a tím ovlivňují všechno a všechny okolo. Mnozí z vás nyní zesilují a ochraňují tok Božského Světla, které potřebuje na Zemi zdroj ukotvení. Jak jsme již mnohokrát řekli, mocné, přeměňující Světlo celého spektra je energií Posvátného Ohně, kterou Země a lidstvo potřebují k dokončení přeměny z hutné širokospektrální duality nižších dimenzí směrem ke Světelnosti a neomezené svobodě vyšší čtvrté a páté dimenze.

Celý článek...
 
Rozhovor s Pamelou Kribbe přinášející poselství od Jeshui PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 30 Srpen 2010 13:32
Tento měsíc jsme měli štěstí, že jsme se setkali s Pamelou Kribbe, která zveřejnila pro mě nejvíce inspirující channeling, jaký jsem tento rok četl. Její práce je dostupná zdarma na její stránce nebo si můžete také koupit kopii její knihy "The Jeshua Channelings" (na Slovensku pod názvem "Duchovné posolstvo")  pro čtení ve volném čase (způsob, který upřednostňuji). Doufám že se vám rozhovor bude líbit.
Celý článek...
 
Meditace Petra Chobota pro Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 21 Červenec 2010 15:57
Dálkové /telepatické/ meditace projektu Odvrácení, harmonizující krizové oblasti na Zemi, které organizuje Petr Chobot...Tyto meditace se konají vždy 4.den před každým úplňkem od 22:00 do 22:30 let.č...Tedy nejbližší med. je tento čtvrtek/22.7/...Bližší info. najdete na www.petr-chobot.eu ..Zde jsou uvedené na hlavní stránce pod Novinkami a též pod Akcemi v Kalendáři...Rovněž jsou významné i úplňkové meditace /telepatické/...Ty se konají vždy den před úplňkem od 21:00 do 22:00 let.č...I zde jsou bližší info. na stejných stránkách...Nejbližší úplň. med. se koná 25.7.
 
« ZačátekPředchozí21222324252627282930DalšíKonec »

Strana 27 z 30

Vyhledávání