Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Páter Daniel Maes - Pět let nehorázných lží o Sýrii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 24 Březen 2016 19:08

Rádi bychom zde prezentovali, že ač církev, zvl. pak katolická, je součástí celého toho systému na ovládání , lidstva a manipulaci s ním, tak i přesto v jejich řadách je dost odvážných lidí, oddaných věci lásky, míru a porozumění mezi národy a státy. Jeden takový projev lidskosti zde velmi rádi uveřejňujeme.

Otevřený list belgického řeholníka belgickému ministru zahraničí

Celý článek...
 
Interview Cobra a Essayenya Mosteenya ze 4. března 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 22 Březen 2016 22:47
Tento rozhovor vedl s Cobrou Essayenya Mosteenya (EM) z webu/blogu Wholeness Navigator / Navigátor Celistvosti. Děkujeme Cobrovi, že si našel čas.

EM: Již jste na to víckrát odpověděl, ale, prosím, udělejme to znovu. Jaká je interakce mezi naší DNA a naším vědomím? A proč mají některé mimozemské skupiny takový zájem, aby manipulovaly s naší DNA?

Celý článek...
 
SKONČIL ČAS VYSVĚTLOVÁNÍ, NASTAL ČAS ČINŮ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Únor 2016 21:14
Doba se zrychluje a je nám stále rychleji ukazováno, kde děláme chyby a jakým směrem se vydat. Samozřejmě všichni ti, kteří zůstávají ve svých hlavách a naučených programech nic nepozorují. Žijí si svým „ životem“, kde otrokem i otrokářem jsou především sami sobě. Mají stále větší nároky, a to především v hmotném světě. Neustále plánují dopředu, do budoucnosti, žijí na dluh, a neuvědomují si, že jim utíká mezi prsty Přítomnost. K tomu všemu si v tom velice libují a většinou se chovají jako mistři světa. Ego velí a rozhoduje v jejich životech.
Celý článek...
 
Cobra - Interview Cobra a Untwine, 11. února 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Únor 2016 18:37

Untwine: Máme pevně daný počet duchovních partnerů?

Cobra: Ne, ale moc se to nemění. V zásadě je počet odvozen od bytostí, které se před miliony let společně vynořily coby rodina duše z galaktického centrálního slunce, ale existují jisté faktory, které počet duchovních partnerů mohou změnit.
Celý článek...
 
Cobra - Rob Potter interview s Cobrou z 26. 1. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 16 Únor 2016 23:31

Rob – Dámy a pánové, opět zde máme Cobru. Mnoho lidí nám posílá dotazy - chci k tomu říct, abyste posílali maximálně 3 až 4 dotazy. Také, prosím, nežádejte, abychom v obecné rovině komentovali věci z youtube nebo z knih, a neptejte se na osobní záležitosti. Jenom připomínám, prosím, přečtěte si knihu, podívejte se na youtube a když, tak se ptejte na nějaké konkrétní věci. Také raději nekomentujeme práci někoho jiného. Prosím, držte se toho.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 22

Vyhledávání