Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Conra - Rozhovor s Cobrou a Robem Potterem, 21. 10.2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Listopad 2015 20:59
V uvítání Rob mluví o tom, že se v listopadu stěhuje na Havaj. Připojí se k televiznímu vysílání stanice AKAKU, bude tam mít svůj program s 3HD kamerami a zelenou obrazovkou.  Jeho stránky již mají víc než 20 milionů návštěv. Upozorňuje na některé věci, které na svých stránkách zveřejnil. Poslední víkend v únoru pořádá na Havaji setkání s kontaktérem UFO Luis Maertensem, a se svým bratrem, který je letitým kontaktérem Plejáďanů, Tau Ceti, Venušanů, agarthské sítě,
Celý článek...
 
Malá úvaha o soucitu v souvislostech dnešní doby PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 05 Listopad 2015 14:47
Jak je nám všem patrné z charakteru doby, jakož i z těch mnoha současných sdělení duchovních bytostí Světla a Lásky, soucit, jako forma Lásky, je charakteristikou doby a je i tím nástrojem, který mění svět. Nicméně je třeba soucit správně pochopit. Soucit není o sebeodevzdání se až do svého úplného zmizení, zničení apod. Soucit není to, že se podřídím požadavkům příjemce soucitu, bez ohledu na své hodnoty. Rád připomínám na tomto místě slova buddhistické mnišky a lektorky Pema Čhödrön k otázce soucitu, kdy řekla, že nepřítelem soucitu je soucit hlupáků:
Celý článek...
 
Cobra -Rozhovor s Cobrou - Stvoření, část I - 18.10.2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 28 Říjen 2015 09:07

Cobra dal další rozhovor pro rádio "Prepare for Change/Připravte se na změnu", který má název "Stvoření, část I". Rozhovor má, z hlediska své vnitřní struktury asi 3 části. Avšak, lze uvést, že první část je taková obecnější, obsahuje ještě pár otázek vztahujících se k aktuální situaci na planetě, ale jinak je to hovor, který lze stručně shrnout pod pojmenování "duchovní či ezoterická encyklopedie".

Celý článek...
 
Edgar Cayce před 80 lety předvídal Putinovu roli v současných událostech - Buck Rogers PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Říjen 2015 16:16
„Spící prorok“ viděl v Rusku naději: prvek, který světu poskytne zdravý rozum, duchovní vedení a možná i jakýsi nový trend v náboženství. Už tehdy totiž předvídal morální pád Západu. Ze současné situace je zřejmé, že nebyl daleko od pravdy.
Celý článek...
 
Cobra - Interview s Cobrou, 13. října 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 20 Říjen 2015 19:49
Untwine: Existují na povrchu Země organizace lidí, kteří podporují Událost na éterické a astrální úrovni?
Cobra : Něco se připravuje, ale není to ještě hotové.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 21

Vyhledávání

Fotky z misí