Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Přání k vánočním svátkům PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 25 Prosinec 2015 16:58
Milí přátelé,

a už v tom zase lítáme - vánoce. Po tom velkém celoročním shonu naplněného překotnými událostmi ať ve vnějším či vnitřním světě, když oba se očišťují a my jsme z toho kolikrát perplex, úplně "vedle sebe" a  také "grogy", usedli jsme na chvilku ke svátečnímu stolu se svými blízkými, vzpomenuli našich přátel a snad  i lidí trpících, kteří nemají to štěstí, prožívat po roce práce, různých zátěží také chvíle míru a radosti. Vzpomeňme tedy v těchto dnech, kdy si přece jen přes tlak "moderní" společnosti uvědomujeme duchovní hodnoty žití, právě na ně a pošleme jim, vlastně všem lidem, kus toho našeho štěstí, radosti i lásky ve formě vyslaného světla a lásky našich božích srdci a vnesme tak na planetu více této velmi potřebné energie spolupatřičnosti, soucitu, lásky, aby se takto usadila v srdcích všech lidí a ovlivnila jejich mysl a činy. A naše modrá planeta se tak stala planetou lásky.

A při té příležitosti vás chci požádat, vzpomeňte si také na naše spoluobčany, 5 našich lidí, kteří byli letos v létě uneseni neznámou skupinou při svém pobytu v Jemenu a Libanonu a jsou nadále zadržovaní. Jejich příbuzní o nich stále nemají prakticky žádné zprávy. Vzpomeňte tedy i na ně a pošlete světlo a lásku do oblasti Blízkého východu, kde jsou zadržování i s prosbou duchovním bytostem a Stvořiteli o pomoc a pozitivní vyřešení této těžké situace. Posílejme jim tuto pomoc, tuto energii, každý den večer, ve 20:00 hod, nebo ve svém čase, do konce tohoto roku 2015. Děkujeme.
 
Možná vás při této příležitosti potěší krásní vánoční píseň   Vianočný zázrak..
 
Krásné svátky všem lidem
redakce
 
Malá úvaha o současnosti v transformačním procesu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 11 Prosinec 2015 15:58
Přišli jsme na planetu v době velkých změn. Ne každá duše měla, má, tuto příležitost. A jak se k této příležitosti stavíme? Probouzení probíhá. Ano, mnozí lidé jsou již probuzení, ale není tomu tak u většiny populace. Ta ještě spí. Je teď na nich, aby se probudili. Ale sami to nezvládnou. Jsou plně pod vlivem mainstreamu a propagandy vládců, což vládcům umožňuje konat to, co konají, vč. i oné "migrantské vlny" do Evropy a neustálého zkoušení vyvolat válku.
Celý článek...
 
NOVÉ KRYONOVY KNIHY PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 15 Listopad 2015 18:03
Milí přátelé,
s velkou radostí přináším zprávu, že v těchto dnech vychází další 2 knihy ze  společné autorské dílny Kryona a Lee Carrolla. Konkrétně Kniha 4  - Kryonova podobenství a prakticky současně také i Kniha 5 - Cesta domů.
Celý článek...
 
Zuzana Musilová - Nov 11.11. 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Listopad 2015 21:56
NOV se uskuteční v okamžicích významné energetické hvězdné brány 11:11:8, 11.11 v 18:47.hod SEČ

Novoluní dovolí celkem příjemným způsobem vyzdvihnout do vědomí věci, které jinak zůstávají ukryté v nevědomí. Díky tomu nov umožní podívat se hlouběji na záležitosti, kterým byste se raději vyhnuli. O jaká témata jde? Může jít o záležitosti závislosti, strachu a věcí, které nemáte pod kontrolou,
Celý článek...
 
Meg Benedicte - 11:11 – posvátný kód vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Listopad 2015 21:15
S posunem do posledního čtvrtletí roku 2015 se zvyšuje tempo vzestupu díky kosmickým datům 11:11 a 12:12. Jen jednou v roce se otevírá brána 11:11 do vyšších sfér. Všimla jsem si, že od aktivace 10:10 jsou zde přítomny nové energie. Cítím, že jsem se konečně přesunula z udržovacího módu do prostoru spolutvoření se Zdrojem. V kterémkoliv momentu se můžeme přepnout z bytí v Čase do bytí v Teď. Když neutralizujete polarity ve vašem poli a ustavíte svůj vnitřní Klidný bod soudržnosti, otevře se brána do kvantových realit.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 22

Vyhledávání