Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Cobra - Interview s Cobrou, 13. října 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 20 Říjen 2015 19:49
Untwine: Existují na povrchu Země organizace lidí, kteří podporují Událost na éterické a astrální úrovni?
Cobra : Něco se připravuje, ale není to ještě hotové.
Celý článek...
 
Tetráda Krvavých úplňků PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 16:45
Z mnoha aktuálních materiálů, které se již nějakou dobu objevují víme, že současné období je opravdu významné. Je to jednak  silná energetická vlna, která byla již od nejméně jara očekávána. Silné gama záření, na Zemí proudí, Zemi obepíná a tudíž také veškeré lidstvo je touto vlnou zasaženo a ovlivňováno již od planetárního zarovnání 15.8.. A nyní ještě přijde její zesílení v podobě tzv. Vlny X, jak ji někteří nazvali. Je to vše vpravdě energie obrody, energie povýšení (ve smyslu růstu kvality vědomí. Je ovlivňována naše DNA (což je základ našeho lidství i Božství ve fyzických tělech).
Celý článek...
 
Petra Nel - Horoskop na období od 21.9. – 4. 10. 2015 - Osud světa PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 15:42
I z astrologického pohledu na uspořádání planetárních aspektů a z toho vyplývajících energií vyplývá výrazný význam současného období. Ve svém horoskopu pro tento týden to krásně popisuje i astroložka Petra Nel, když také podtrhuje duchovní význam vlivů těchto energií na náš vývoj a možnosti a ukazuje i duchovní aspekty této významné křižovatky na níž se nacházíme i při použití krásné metafory. - (pozn. redakce)
Celý článek...
 
Cobra - Interview s Cobrou – Úvod do dějin odhalení, Srpen 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Září 2015 13:06
Po měsíci opět nový rozhovor s Cobrou, který dělá nová redaktorka, Lynn. Rozhovor dostal novoou podobu v tom, že má dvě části, kdy v první odpovídá na běžné aktuální otázky, ve druhé části  Lynn klade otázky ve vztahu k dějinám lidstva, k významu a postavení ženských a mužských energií a k řadě dalších duchovních skutečností. V neposlední řadě Cobra vyzývá lidi k aktivním meditacím na pomoc transformačnímu procesu, na pomoc světlu, k jeho rozšiřování a ukotvování  na planetě.
Celý článek...
 
Tieto dva týždne sa vyhýbajte negativite! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 18 Září 2015 14:56
Tak, nov za nami a čiastočné zatmenie Slnka tiež (13.9.). Cítili ste tento víkend nejaké energetické zmeny? Zatmenie otvorilo bránu a najbližšie dva týždne (do splnu a úplného zatmenia Mesiaca, tzv. Červeného mesiaca) sme uprostred významných posunov a zmien.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 21

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 158 

Vyhledávání

Fotky z misí